Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 16:39, 18 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Daria, Haha, ale pewnie Twój eM miał minę, jak się dowiedział, skąd będą rośliny na nowej rabacie .
W sumie jest takie powiedzenie „im mniej wiesz, tym lepiej śpisz” (niektórzy jeszcze dodają „i krócej zeznajesz” )

Lidka, dziękuję . Postaram się zrobić niedługo więcej fotek buszu

Haha, Zuza, dobre z tym przeliczaniem . Mój czasami się pyta, ile kosztowały dane rośliny (zależy jak duże zamowienie akurat przyjedzie ), ale nic nie komentuje, bo wie, ile te jego zabawki kosztują .

Judith, dobra rzecz, taki budżet. U mnie to by nie przeszło, bo najwiecej kupuję (zamawiam) zimą. W sezonie rzadko coś dokupuje, czy jeżdżę do szkółek .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 16:43, 18 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Chwalę się

Dziś przyszła paczka z trawami (trawiskami ) od Anety- Wiaan
Jeszcze raz bardzo dziękuję



W tej donicy jest kilka sztuk

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 17:44, 18 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
No sporo się u ciebie ostatnio zadziało Wycieczki zazdroszczę, bardzo. Pielenia zdecydowanie mniej.
Zakupów już też nie bo mam dość kopania i sadzenia
Ale podziwiać u innych zawsze fajnie
Magnolia Opal będzie pilnie obserwowana Wstawiaj często fotki. Zaintrygowała mnie mocno.
____________________
April April podbija las Mazowsze
ajka 18:36, 18 maj 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Aga to ten dereń zdecydowanie nie wygląda na kolumnowy. Bardzo oryginalny muszę powiedzieć, podoba mi się.

Trawki super. Co do zakupów to mój eM już się najeździł po szkółkach i wie co i za ile Nie da się go oszukać
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Judith 19:46, 18 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Wiaan zapakowała trawki profesjonalnie . Piękne są. No i opis „rozplenica, ta wielka” przecudny .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Alija 20:32, 18 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Agatorek napisał(a)


Magnolia Blue opal


Bardzo interesująca magnolia. Ciekawa jestem, jak będą wyglądały kwiaty, wrzuć fotkę.
W ogóle to masz mnóstwo pięknych roślin.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 23:01, 18 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Aprilku, sama sobie też nie zazdroszczę pielenia. Ale ziemia nie jest wyschnięta, więc jakoś to idzie. Powoli oczywiście, ale do przodu.
Magnolię będę pokazywać

Aniu, być może nastąpiła jakaś pomyłka i to nie jest Eddie. Ale ma fajny pokrój, nie będę się kłócić o wymianę .

Judith, pakowanie i wielkość trawek przewyższa kilka (naście) razy to, co można dostać z różnych szkółek. Na razie zostały rozpakowane i wsadzone w donice. W piątek pewnie posadzę.

Alicjo, z tego co pamiętam z zeszłego roku, to one się za bardzo nie rozwijają, jak inne. Ale zobaczymy, co będzie teraz
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 21:47, 20 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aguś, nadrobiłam zdjęcia, kukliki zachwycające, róże lada moment odpalą, będzie szał, drzewa u Ciebie mnie magnetyzują, gapiłabym się ciągle, klony cudne, złotokapu nie znałam, a całość i sposób, w jaki ogarniasz, nieustannie wzbudza mój zachwyt. Tylko co z tym deszczem...

Edit: Wiaan perfekcjonistka, to widać i słychać
Agatorek 20:09, 21 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Martuś, deszcz był w nocy i dziś po południu , hurra, wreszcie . Mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą i jeszcze popada w tygodniu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 20:10, 21 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Kolory wiosny

Kukliki


____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies