Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Magara 00:27, 17 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Będzie busz - chwastów nie będzie widać I szlachetne rośliny je zagłuszą
Tak sobie mówię
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
DariaB 10:04, 17 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3055
Jej ile Ty masz roślin! Mi dziewczyny pisały, że mam szkółkę wiadomo, taka duża powierzchnia wymaga sporej ilości roślin, przynajmniej masz miejsce na chciejstwa Ta szałwia red lips jest niesamowita!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Ewa777 13:16, 17 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Też jestem w klubie nielubiących pielenia. Na pocieszenie napiszę, że rzeczywiście, gdy rośliny się rozrosną, to zagłuszają chwasty. Jedynie wiosna trzeba powyrywać, potem nie widać

Piękne rośliny, ciekawe odmiany. Moją uwagę przykuły klony
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ajka 22:20, 17 maj 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Agatorek napisał(a)




A to co? Bo wygląda intrygująco, a nie podpisałaś

U mnie chwasty zaczynają popis, jak pójdę w grządki to cały dzień z głowy jak nic.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gruszka_na_w... 22:33, 17 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Magara napisał(a)
Będzie busz - chwastów nie będzie widać I szlachetne rośliny je zagłuszą
Tak sobie mówię


I słusznie mówisz.
Pod drzewami i krzewami pielenia już nie ma, a między byliny raz, że nie da się wejść, a dwa, że chwastów zupełnie nie widać.
Aguś, tych Twoich oczek na froncie to już zupełnie nie widać. Bardzo tajemnicze zakątki się tam porobiły.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 23:50, 17 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Marta, kolor tej szałwii mnie tez zaskoczył. Myślałam, że zdjęcie było podrasowane, żeby zachęcić kupujących, ale jednak nie. Kolor jest taki krwisty .
Podrapałam pluszaki i przekazałam pozdrowienia

Magda, czekam na ten busz z niecierpliwością .
Dziś nie miałam za wiele czasu, ale trochę popieliłam. I tak sobie pomyślałam, że już chyba wolałabym darń zrywać

Daga, też w to wierzę. Dlatego sadzę na gęsto, żeby szybciej był busz

Daria, trochę tego jest. Kiedyś może zrobię spis z natury . Na pewno nie pokażę go eMowi . Jak usłyszał o 40 różach bonica, to się na mnie dziwnie spojrzał. Dobrze, że nie zrozumiał chyba, że oprócz nich, w pudłach były jeszcze 23 szt innych odmian .

Ewa, bardzo lubię klony, i te pospolite, i te palmowe .
Pielenia nie lubię, ale dziś zauważyłam, że pod korą zrobiła mi się bardziej miękka ziemia. Po miesiącu już? To możliwe?

Aniu, to dereń eddies white wonder . Niby miał być kolumnowy, na razie rośnie na szerokość .
Na opielenie całego ogrodu potrzebuję co najmniej jakichś 2 tygodni. Oczywiście nie jest tak, że idę rano, wracam wieczorem . Wczoraj przez jakieś 4,5 godziny pieliłam nad „starymi” oczkami. W kamieniach…

Haniu, tak, tam już mam busz, a jeszcze jak urosną i zakwitną rudbekie, to prawie zarastają mi ścieżkę w jednym miejscu. Ale lubię taki busz
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
DariaB 09:16, 18 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3055
Agatorek napisał(a)


Daria, trochę tego jest. Kiedyś może zrobię spis z natury . Na pewno nie pokażę go eMowi . Jak usłyszał o 40 różach bonica, to się na mnie dziwnie spojrzał. Dobrze, że nie zrozumiał chyba, że oprócz nich, w pudłach były jeszcze 23 szt innych odmian .

Haha ja jak mojemu pokazałam projekt rabaty pod gabinetem to pierwsze co powiedział to "ile to będzie kosztowało" a ja wtedy na to, że to z roślin, które już mamy, szach-mat
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
LIDKA 09:40, 18 maj 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7029
Mój też nie wszystko musi wiedziec o cenach roślin. Ale widze że się wciąga i interesuje.

Agnieszko za rzadko pokazujesz przód ogrodu. Zaskoczył mnie ten busz. Bardzo mi się podoba.

Twój ogród o charakterze parkowym pięknieje z dnia na dzień.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
antracyt 09:47, 18 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Mój mężaty to za bardzo nie chce wiedzieć ile poszczególne rośliny kosztują, jak twierdzi, dla przyjemniejszej kontemplacji ogrodu Trochę się jednak orientuje w cenach, bo słyszałam jak ostatnio przeliczał znajomemu co za poszczególne rabaty mógłby kupić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Judith 10:18, 18 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
U mnie w każdym miesiącu ustalany jest budżet "na ogród" - rośliny, korę, nawozy etc . Staram się go pilnować . Drobiazgi typu sezonowe rośliny do donic realizuję poza tym budżetem .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies