Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Glina i zielsko

Glina i zielsko

daszum 12:09, 25 cze 2026


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Jestem spóźniona, ale dobre życzenia zawsze na czasie
Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary

Ogród jak zwykle mnie zachwyca i zawstydza
Ty jesteś ogrodowym robotem

U mnie w tym roku nie przetrwała żadna gaura, kupiłam 9 białych i 3 różowe.
Te różowe mają taki róż, że są niewidoczne.

Wszyscy chwalą Artemisy, mam jedną i w tym roku pokazała kilka kwiatów.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
asica 12:59, 25 cze 2026


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4221
LIDKA napisał(a)

Może już jutro będzie pierwsza kąpiel . Basen napełniliśmy w niedzielę.

Omg, ale wielki
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies