Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 09:36, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
bialydomek napisał(a)
April-
bardzo dziekuje za wyjaśnienia i informacje,
i wskazówke,
wiesz że nawet już dziś nabyłam !! była/jest promocja w Jysku na palenisko,
tylko w środku dziurę fi 1cm trzeba będzie zespawać, mam nadzieje, że mąź podoła zadaniu, a i kształt świetny, rozumie się że daleko jej do Twojej,
zarówno wielkością, jak i jakością no i tej rudości mocno zazdroszcze, ale ja lasu też nie mam, a taka wielka to naprawde rewelacyjnie i chyba najlepiej gdzies w lasku wygląda

Pozdrawiam i napisze jak to wyszło z tym spawaniem...,
póki co to samo by napadało jakby nie ta dziura, ale wody z deszczówki mam teraz pod dostatkiem...,
ciekawe czy koty (sztuk 5 u mnie) będą z tego koła piły tą wode??


Jestem ciekawa jak wyjdzie twoja wersja misy. Jaki kształt? A może nie spawajcie tej dziurki, zróbcie sylikonowy "korek", z takiego sylikonu do łazienek. Łatwiej będzie okresowo oczyszczać misę. A rudość nie wszędzie pasuje. No i możesz nadrobić nasadzeniami. Poza tym widziałam na pintereście masę inspirek nowoczesnych nasadzeń i też wyglądają fantastycznie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:38, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
anabuko1 napisał(a)

Fajne zdjęcia. Moja Fiona też przychodzi do poidełka w kole i tam czasami widzę pije sobie wodę
Ogród jak zawsze perfekcyjny i piękny
Pozdrawiam Jolu


Tak, nasze futerka są fantastyczne i urocze. Chyba że miałczą o 4tej rano, by je wypuścić do ogrodu.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:42, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
Agania napisał(a)

Życzę kiciuni wyzdrowienia, chociaż w tym kaftanie super wygląda jak w kamizelce
Będę tu u Cię teraz usypiać patrząc na rude futra, nasz rudy odszedł, a Ty masz aż dwa, smutno nam bardzo z tego powodu, brakuje mi naszego Maniula, chętnie bym takiego znowu przywiozła, ale jeszcze nie teraz
Ten boski korten to gdzie zdobyłaś dasz namiar na pw?
Pozdro


Kicia już bryka Nowy kocio w swoim czasie
Namiary na pw. I trzymam kciuki za brukową przygodę
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:43, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Kawał pięknej roboty wykonałaś. Świetnie to wyszło. Spontaniczne zakupy bardzo służą końcowym efektom.
A kot to artysta!


Haniu, bardzo dziękuję. Zobaczymy jak nabierze masy. I muszę jednak wiąza JH przesadzić bo za blisko krawędzi posadziłam. Po zdjęciach u ciebie mnie olśniło
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:45, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
malgol napisał(a)
Chcialam jak zwykle chwalić ogród ale rude futrzaki skradły show
Ja kociara jestem także wybacz,że tym razem ogród zszedł na drugi plan


Jak nie ogród to przynajmniej futerka przyciągną gości do mojego wątku
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:47, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
inka74 napisał(a)
Czy mi się wydaje czy przesiadłaś się już na nowy telefon ))

Koty skradły show, to prawda ale otoczenie misy też już bujne. Jestem ciekawa jak to za rok będzie wyglądać.


Tak, nowy telefon w użyciu Zdaję sobie sprawę że jeszcze muszę się wprawić i że nigdy nie będzie to jak z aparatu foto. Ale ja i tak zbyt ślepa żeby się szarpać z aparatem.
Jestem jeszcze bardziej ciekawa od ciebie, jak to się zagęści przy misie. Najwyżej będą poprawki A może nie??
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:51, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
ElzbietaFranka napisał(a)
Też lubię dziewanny. Mam sporo samosiejek ptaki pewnie roznoszą. Jednak dostają mączniaka i zaraz wtedy usuwam.
Ogród się zagęszcza ta misa piękna. Co jestem u ciebie myślę jak to w cieniu wszystko pięknie rośnie.


Witaj Elu
Dziewanny łapią mączniaka? Zaskoczyłaś mnie, na moich nic nie ma. Może to zależy od odmiany? Bardzo bym chciała żeby moje się rozsiewały.
U mnie cień jest jednak rozproszony, może to wystarczy. Powtarzam nasadzenia roślinami które się sprawdzają. Trochę też eksperymentuję.
Dzięki za miły wpis
____________________
April April podbija las Mazowsze
Rojodziejowa 10:36, 08 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8482
April napisał(a)


Kicia już bryka Nowy kocio w swoim czasie
Namiary na pw. I trzymam kciuki za brukową przygodę

Ja tez proszę. Caly czas dumam nad czyms z woda w okolicach zbiornika na deszczowkę. Ta misa jest bardzo ciezka?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
April 10:52, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
Rojodziejowa napisał(a)

Ja tez proszę. Caly czas dumam nad czyms z woda w okolicach zbiornika na deszczowkę. Ta misa jest bardzo ciezka?


Moja bardzo ciężka, bo duża 150 cm, 75 kg.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:04, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
Trochę pisma obrazkowego
Najpierw najbardziej słoneczna rabata o nazwie północna bo takie ma umiejscowienie względem domu








____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies