Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

lilarose 21:46, 05 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Witaj, rzeczywiście, możesz być dumna ze swojego dzieła, jest pięknie, a w przyszłym sezonie padniemy, gdy to wszystko się rozrośnie. W następnym będziesz rozsadzać, jak ja Fajne te zdjęcia z perspektywą na dom. Super widać całość.

Dobrze Agata napisała- to, co tu nasadzone, za rok da taki popis, że...,że... ho ho!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
SlonecznyOgrod 22:03, 05 sie 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Oklaski za wykonaną dobrą robotę
Pięknie to wygląda

Pod każdą roślinę kopałaś dołek? Na korzenie sosen też natrafiałaś?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Dorii 22:15, 05 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Pięknie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 23:35, 05 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Cudowna jest ta skończona rabata z misą .
Też mam skłonności do gęstego sadzenia roślin .
Dobrze, że to koty chodzą luzem, a nie psy, bo by się w niej pluskały .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
bialydomek 14:56, 06 sie 2021


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
April-
bardzo dziekuje za wyjaśnienia i informacje,
i wskazówke,
wiesz że nawet już dziś nabyłam !! była/jest promocja w Jysku na palenisko,
tylko w środku dziurę fi 1cm trzeba będzie zespawać, mam nadzieje, że mąź podoła zadaniu, a i kształt świetny, rozumie się że daleko jej do Twojej,
zarówno wielkością, jak i jakością no i tej rudości mocno zazdroszcze, ale ja lasu też nie mam, a taka wielka to naprawde rewelacyjnie i chyba najlepiej gdzies w lasku wygląda

Pozdrawiam i napisze jak to wyszło z tym spawaniem...,
póki co to samo by napadało jakby nie ta dziura, ale wody z deszczówki mam teraz pod dostatkiem...,
ciekawe czy koty (sztuk 5 u mnie) będą z tego koła piły tą wode??
anabuko1 14:59, 06 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
April napisał(a)


Milunia dzięki. Przyznam że w tym sezonie już zużyłam ponad 150 worków obornika. Worków kory nie liczę ale pewnie będzie to podwójna liczba. I mnóstwo kory, którą ściółkuję oraz dosypuję do dołków, żeby było choć trochę próchnicy. No i oczywiście wszystkie moje zasoby komposu, którego mam już cztery komory z palet. A mimo wszystko to krople w morzu potrzeb.
W hakone akurat lubi przesiadywać kocurek. Kicia woli wygodny fotel z poduszką

Zobacz do czego przydaje się moja misa
Niestety nie udało mi się uchwycić wyciągniętego ozorka, a wyglądał słodko





Fajne zdjęcia. Moja Fiona też przychodzi do poidełka w kole i tam czasami widzę pije sobie wodę
Ogród jak zawsze perfekcyjny i piękny
Pozdrawiam Jolu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 22:30, 06 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
April napisał(a)
Słońca nie było, zdjęcia próbne

Kiciunia od tygodnia się leczy po jakieś walce. Wkurzona, że musi nosić opatrunek, choć Pani Wet stara się jak może i codziennie inny kolor ubranka dostaje. Teraz ma czarny z trupimi czachami No i wreszcie mogła wyjść na zewnątrz.



Życzę kiciuni wyzdrowienia, chociaż w tym kaftanie super wygląda jak w kamizelce
Będę tu u Cię teraz usypiać patrząc na rude futra, nasz rudy odszedł, a Ty masz aż dwa, smutno nam bardzo z tego powodu, brakuje mi naszego Maniula, chętnie bym takiego znowu przywiozła, ale jeszcze nie teraz
Ten boski korten to gdzie zdobyłaś dasz namiar na pw?
Pozdro
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 23:18, 06 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Kawał pięknej roboty wykonałaś. Świetnie to wyszło. Spontaniczne zakupy bardzo służą końcowym efektom.
A kot to artysta!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
malgol 21:06, 07 sie 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Chcialam jak zwykle chwalić ogród ale rude futrzaki skradły show
Ja kociara jestem także wybacz,że tym razem ogród zszedł na drugi plan
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
inka74 08:39, 08 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Czy mi się wydaje czy przesiadłaś się już na nowy telefon ))

Koty skradły show, to prawda ale otoczenie misy też już bujne. Jestem ciekawa jak to za rok będzie wyglądać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies