Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 19:21, 05 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
bialydomek napisał(a)
April- wyobraź sobie, ze przeczytałam całe 274 strony pisma pisanego, a nie tylko obrazki !!

misa jest przecudowna, REWELACJA,... idealnie została ustawiona, i świetne otoczenie jej dobierasz, miodzio

tak mnie zainspirowałaś, ze byłam nawet na złomie rozejrzeć się za jakimś "cortensem"
ale,... niestety nic zbliżonego do "starej blachy" do tego okrągłe, lub kwadratowe nie znalazłam

mozesz podac przyblizony koszt Twojego cuda?


Cześć, no podziwiam ale i rozumiem. Też tak robię z wątkami które mi się podobają. Układa mi się wtedy lepiej cała historia. Ale u mnie akurat nie ma nic ciekawego, wpadam tu z doskoku. Nie ogarniam własnej kuwety
Namiary ci wysłałam na pw, na misę. Niestety nie jest to tania impreza. Ale ja nie mam właściwie innych "ozdobników" więc jednorazowo trochę zaszalałam i absolutnie nie żałuję.
Poza tym zaczęłam robić rabatę która jest jeszcze głębiej w las i stworzy się fajne (mam nadzieję) tło dla rabaty z misą.
A myślałaś o wykorzystaniu do tego celu palenisk które są w marketach? One są w znośnych cenach a mają fajne, różnorodne kształty.
Jako ciekawostkę pokażę ci miejsce w którym trzy lata temu kopaliśmy drenaż do oczyszczalni.



Teraz wygląda tak:


To tak zwana rabata zachodnia. Zarosło praktycznie w jeden sezon





____________________
April April podbija las Mazowsze
April 19:23, 05 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Alija napisał(a)
Rzeczywiście możesz być z siebie dumna. Jest super.
A takie spontaniczne zakupy są najlepsze, to takie lekarstwo na różne problemy, moja córka mówi,
że to taki czarodziejski plasterek, hi hi.


Tak, lekarstwo na wszystko takie zakupy.
Ale dziś weszłam do ogrodniczego po korę i nie kupiłam żadnej roślinki No w kominie zapisać. Chociaż piękne prosa i hakonki mnie wołały. Jeżówki się na mnie rzucały. Byłam dzielna, asertywna i nieszczęśliwa z tego powodu
Ale mam tak dużo do posadzenia, że starałam się chociaż raz być mądrzejsza
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 19:27, 05 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
antracyt napisał(a)
Zakupy bardzo spontaniczne, no no
Rabata mi się podoba, ale czuję, że za rok będziesz ją odchudzać
Mój kocurro też co chwila z darami przychodzi, jaszczurki oddaje za smaczki, na szczęście przeważnie żywe. W nornicach ostatnio nie gustuje, a może na lato opuściły ogród?


Te spontaniczne zakupy zawsze są niebezpieczne, bo potem za dużo czasu spędzam na łażeniu i gapieniu się tępo w rabaty, bez pomysłu gdzie coś wcisnąć

Kochane te nasze sierściuchy.
Ale z drugiej strony do czego to podobne żeby mając dwa koty i podobno łownego psa, mam trzy kopce w trawniku i ze trzysta w rabatach. Pierwszy raz w życiu trafił mi się kret kamikadze i kopie korytarze w piasku.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 19:31, 05 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Witaj, rzeczywiście, możesz być dumna ze swojego dzieła, jest pięknie, a w przyszłym sezonie padniemy, gdy to wszystko się rozrośnie. W następnym będziesz rozsadzać, jak ja Fajne te zdjęcia z perspektywą na dom. Super widać całość.


O cześć Agatko No bez porównania moje nasadzenia z twoim buszem. Podziwiałam od wczoraj, po dwanaście razy oglądałam. Jak tylko Kwartet zdradzi się, że jedzie do ciebie, to się przyłączam Jeszcze eMa wyciągnę, może tymi twoimi cudnymi ulami go zmotywujesz do działania

Ps A tak swoją drogą to kiedy się do mnie wybierzesz? Niezmiennie zapraszam
____________________
April April podbija las Mazowsze
MiluniaB 19:56, 05 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aprilku co ja mam napisać? Zawsze piszę to samo i tym razem się powtórzę - piękny leśny ogród Koty wypasione super. Widać, że im dobrze
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
mrokasia 20:05, 05 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
To dlatego tak cicho siedziałaś .
Słusznie jesteś dumna! Pięknie wyszło.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 20:40, 05 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
April napisał(a)







Co tu masz po prawej stronie? Te bordowo podbarwione pod spodem liście?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Johanka77 21:08, 05 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
April napisał(a)


Zobacz do czego przydaje się moja misa
Niestety nie udało mi się uchwycić wyciągniętego ozorka, a wyglądał słodko






Omniomniomniommm...

A tymi widokami to możesz zanudzać do bólu!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Mgduska 21:31, 05 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Piękne widoki
Wracając do naparstnicy - ja bym się bardzo cieszyła z bylinowej, bo byłaby wreszcie stabilna. Ta zwykła albo wysiewa mi się na skraju ścieżki i rośnie do półtora metra, albo znika, żeby się pojawić w donicy na balkonie. Nic nie zaplanujesz!
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 21:38, 05 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Piękne widoki
Wracając do naparstnicy - ja bym się bardzo cieszyła z bylinowej, bo byłaby wreszcie stabilna. Ta zwykła albo wysiewa mi się na skraju ścieżki i rośnie do półtora metra, albo znika, żeby się pojawić w donicy na balkonie. Nic nie zaplanujesz!

Magda, ja moje siewki naparstnic przesadzam jesienią, podczas sadzenia cebul.
Wtedy mi wiosną tworzy się (w miarę ) spójna kompozycja
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies