Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Brzozowadzie... 17:02, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Uff, nadrobione
Jolu, wracaj szybko do zdrowia, Twój zadbany ogród da sobie radę, a przez okna masz przecież zachwycające widoki!
Podziwiam te Twoje żurawki, przepięknie wyglądają tak sznurem posadzone, aż myślę, gdzie by tu u mnie tak wykombinować.
Podziwiam Cię, że przy tylu frontach robót, hodujesz jeszcze dalie, siejesz nasiona, etc.
Przepiękny teren przy misie i ta długa wjazdowa!
Jak ja się cieszę, że u Ciebie byłam, słabą mam orientację w terenie, a teraz wiem, co gdzie jest
Uściski zostawiam!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 16:07, 17 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Hej, wracam powoli do żywych. Troszkę poczytuję ale jeszcze niewiele mam siłę, głowa szybko zaczyna boleć.
Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za dobre słowo, z pewnością pozytywne myśli pomogły. Na razie nie zanosi się na jakieś komplikacje, poza tym że zaczęły mnie dziś boleć ślinianki. Dziwny objaw. Mąż w końcu wrócił z delegacji i czuję się zaopiekowana, nawet sushi mi przywiózł. Mniam.
Ale ogród ciągle poza zasięgiem.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 16:11, 17 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Uff, nadrobione
Jolu, wracaj szybko do zdrowia, Twój zadbany ogród da sobie radę, a przez okna masz przecież zachwycające widoki!
Podziwiam te Twoje żurawki, przepięknie wyglądają tak sznurem posadzone, aż myślę, gdzie by tu u mnie tak wykombinować.
Podziwiam Cię, że przy tylu frontach robót, hodujesz jeszcze dalie, siejesz nasiona, etc.
Przepiękny teren przy misie i ta długa wjazdowa!
Jak ja się cieszę, że u Ciebie byłam, słabą mam orientację w terenie, a teraz wiem, co gdzie jest
Uściski zostawiam!


Agata, chyba nie było aż tak dużo do nadrobienia. Jakoś ostatnio się wypaliłam i mniej zdjęć robię.
Bardzo dziękuję za pochwały, z twojej strony to bardzo cenne. Masz dar komponowania i pewnie widzisz wszystkie niedociągnięcia. Ja też lubię oglądać zdjęcia z ogrodów w których byłam, jakoś lepiej rozumiem przestrzeń i zamysł autora Jednak takie spotkania trzeba powtarzać
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 16:15, 17 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Martka napisał(a)
Poszwędałam się po Twoim ogrodzie i miałam ogromną z tego radość.
Judaszowiec The Rising Sun jest zachwycający!
Kalina japońska i u mnie słabo w tym roku, w dodatku uparły się na nią opuchlaki. Może kolejny sezon będzie dla naszych kalin łaskawszy?
Jakim sposobem All Gold tak zzieleniały? Trzeba przyznać, że dobrze im w tej zieleni.
Kwiatek z sierścią jest świetny, mimika fascynująca.
April, trzymaj się i dbaj o siebie! Sporo moich znajomych teraz choruje. Fajnie, że masz swoje ogrodowe widoki pod ręką. Widoki zupełnie wyjątkowe i jestem przekonana, że przyczynią się do poprawy sytuacji!



Martka, All Gold tylko wiosną jest bardzo limonkowa, świecąca. Potem zielenieje, to naturalne. Nie jest to jednak ciemna zieleń, zawsze widać różnicę między pozostałymi odmianami.
A kalina odżyła po podlewaniu i przy chłodniejszej pogodzie. Na szczęście nic jej u mnie nie podjada.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 20:30, 17 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Udało mi się trochę obrazków u Ciebie dziś podgonić. Pogoda nie zachęcała to grzebałam w necie. Tyle miałam dziś w ogrodzie zrobić i d...a,nie będę ryzykować bo nie mogę teraz zachorować. Ale czytam, że dopadło Ciebie. Dbaj o siebie kochana i nie daj się. Foty cudowne z ogrodu jak zawsze. Jak ja lubię takie klimaty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
jolanka 16:27, 18 wrz 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dawno mnie nie było na O. i dopiero zaglądając przeczytałam, że dopadł Cię COVID. Dbaj o siebie. W. przechodził dosyć ciężko w sierpniu i do tej pory ma problemy z dojściem do siebie. Ja drugim razem przeszłam nawet dobrze ale osłabienie długo zostaje. Buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
iwona_d 22:48, 18 wrz 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Długo mnie nie było, ale wszystko nadrobione. Masz przepiękny ten Swój świat.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Brzozowadzie... 10:42, 20 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


Agata, chyba nie było aż tak dużo do nadrobienia. Jakoś ostatnio się wypaliłam i mniej zdjęć robię.
Bardzo dziękuję za pochwały, z twojej strony to bardzo cenne. Masz dar komponowania i pewnie widzisz wszystkie niedociągnięcia. Ja też lubię oglądać zdjęcia z ogrodów w których byłam, jakoś lepiej rozumiem przestrzeń i zamysł autora Jednak takie spotkania trzeba powtarzać

Oj było, było co nadrabiać, nie bardzo mogłam czytać przez całe wakacje przez te moje zatoki.
Takie mi komplementy piszesz, że aż się zarumieniłam
Właśnie trochę mi żal, że przez te letnie miesiące tylko raz udało mi się z Wami spotkać. A teraz już tak szybko zimno się zrobiło. Ale wszystko przecież do nadrobienia Teraz tylko trzeba wydobrzeć po tym wrednym wirusie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
ElzbietaFranka 08:19, 21 wrz 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
A mnie boli gardło i kaszel miewam od 2 dni, ale chodzę gorączki brak. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Goździki i cynamon w herbacie może pomoże.
Miałam się iść szczepić czekam na szczepionkę ta najnowsza.

Zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 20:06, 24 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Dobre wieści czytam, że wracasz do zdrowia i mąż się zaopiekuje już.
Ogród poczeka.
Pozdrawiam Jolu cieplutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies