Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

bozena72 15:43, 22 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Dzień dobry Witam Was Wszystkich kochani zaglądających do naszego ogrodu u nas pogoda przepiekna bo słoneczna narazie oprócz zakupów wyprzedażowych w OBI u nas nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło ) jutro oczywiście zamierzamy pognać na nasz skrawek ziemi i się nim poopiekujemy wg zaleceń naszej Danusi ) ale to że się nie odzywałam to min korzystanie np. z jesiennej słonecznej pogody i spacer.
Ostatnio z mężem znaleźliźmy fajne kamienie do ogrodu ) no i "róże tej jesieni" ) taaaaak piękne sami oceńcie...

Haniu ja znalazłam takie grzyby fajne co??? pomimo że grzybiarze czują niedosyt w tym sezonie ja się na grzybach zupełnie nie znam postawiłam na artyzm ) i zabrałam do domu )





...i tak cieszyć będą oczy te jesienne zbiory do pierwszych dekoracji świątecznych )

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego popołudnia
____________________
hanka_andrus 16:24, 22 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Te grzybki to: wrośniak różnobarwny - Trametes versicolor -coriolus versicolor
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
tyna 19:38, 22 paź 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
hanka_andrus napisał(a)
Te grzybki to: wrośniak różnobarwny - Trametes versicolor -coriolus versicolor

Haniu, ja piszę się na korepetycje do Ciebie, skąd to wszystko wiesz???
____________________
pozdrawiam :)
hanka_andrus 19:56, 22 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Z życia,Justynko......nie z jednego pieca chleb i bułki.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Martek 00:54, 23 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
hanka_andrus napisał(a)
Z życia,Justynko......nie z jednego pieca chleb i bułki.....

Jak dobrze,że nie te grzybki
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 01:04, 23 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Późno ,ale pospacerowałam sobie od domku do altanki itd... Bardzo ładnie ,wrócę w wolnej chwili i pospaceruje ponownie .Miłej niedzieli Bożena
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
bozena72 16:18, 23 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Martek napisał(a)
Późno ,ale pospacerowałam sobie od domku do altanki itd... Bardzo ładnie ,wrócę w wolnej chwili i pospaceruje ponownie .Miłej niedzieli Bożena


Późno nie późno ważne że miło spędziłaś czas ) pozdrawiam cieplutko i życzę miłego popołudnia )
____________________
Bogdzia 19:31, 24 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne te wrośniaki i ile w nich kolorów.Pozdrawiam Bożenko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bozena72 09:44, 09 lis 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Witam Wszystkich odwiedzających nasz ogródek, Kochani jestem cały czas pomimo że ciutek ucichłam jednak mamy z mężem takie prywatne smuteczki które o ile pomyślnie przeminą powrócę z pełną aktywnością )
Czytam z przyjemnością Wasze pogaduchy które powodują że robi się cieplej na serduchu )
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
____________________
GabiK 12:12, 09 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Bożenko, witam i pozdrawiam. Dopiero dotarłam do Ciebie, bo coraz więcej nas na Ogrodowisku i coraz aktywniejszych.

Ślicznie na tej Twojej działce. Ja mam mniej ogrodu przy domku, niż Ty tutaj, ale tez daje mi radość, a przynajmniej nie trzeba tyle pracować.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies