Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

bozena72 09:57, 23 lis 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
sylllwia napisał(a)
Makaron do kuchni jak najbardziej pasuje
Wczoraj córka zrobiła pierwszą choinkę, pomalowana na złoto teraz suszy się. Dzisiaj będzie robić kolejne. Tylko nie przykleja klejem na pistolet, ale wikolowym.
Dzięki Bożenko za inspirację.


Cześć Sylwiu no i też dobrze bo jednak tym klejem na gorąco nieraz się poparzyłam no i trzeba szybko i sprawnie naklejać ten makaronik bo klej się cały czas rozpuszcza i szkoda żeby wyciekał na darmo )

czekam na obiecane fotki i trzymam kciuki za dekoracje i wytrwałość Twojej córci )
____________________
siaaska 13:08, 23 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Bożenko śliczne te Twoje choineczki Jeśli pozwolisz to powielę Twój pomysł Dziękuję że zdecydowałaś się nam je pokazać i zdradziłaś całą tajemnicę
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
bozena72 14:20, 23 lis 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
siaaska napisał(a)
Bożenko śliczne te Twoje choineczki Jeśli pozwolisz to powielę Twój pomysł Dziękuję że zdecydowałaś się nam je pokazać i zdradziłaś całą tajemnicę

Uważam że w dzisiejszych jakby nie było niełatwych czasach warto sie dzielić pomysłami kazdy
pomysł na wagę złota tym bardziej jak mozna w przyzwoitych kwotach obdarować bliskich czymś intrygujacym )

To samo przecież odnosi się do tutejszego forum jest to jego idea za co nic tylko chylić czoła załozycielom )
____________________
siaaska 15:05, 23 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Oj tak podziękowania dla Danusi i wszystkich którzy dbają o to aby ta strona istniała i nas inspirowała

Widziałam kiedyś choinki z orzechów włoskich. Próbowałaś takie robić?
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Sebek 21:24, 23 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
bozena72 napisał(a)

Te choinki są booooskie !!!!

Muszę coś takiego do kuchni zrobić, bo wygląda to bardzo nowocześnie


cześć Sebek gwarantuje że w rzeczywistości wygladają jak stworzone z metalowych części i na pierwszy rzut oka zdarzaja sie i tacy goście którzy pytaja z czego to jest)

a przeciez makaron w kuchni jest prawie co dnia na tapecie ) hahaha

rób rób i zrób foto jak zrobisz pozdr



Dobrze


Jednak chyba nie będę kleić na gorąco, bo pokleję cały dom , tylko chyba super glue to zrobię - albo taśmą dwustronną ten stożek owinę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
sylllwia 21:33, 23 lis 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Sebek tylko sobie paluszków tym super glue nie posklejaj z makaronem
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Sebek 21:54, 23 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Postaram się - albo będę robić to w gumowych rękawiczkach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bozena72 08:03, 24 lis 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
siaaska napisał(a)
Oj tak podziękowania dla Danusi i wszystkich którzy dbają o to aby ta strona istniała i nas inspirowała

Widziałam kiedyś choinki z orzechów włoskich. Próbowałaś takie robić?


cześć Asiu tak widzialam tez się oryginalnie prezentuja ale nie mam dostępu do orzechów jeszcze u nikogo w sąsiedztwie nie rosna )

Mówię tak bo w tym roku np. miałam juz od czasu do czasu dorodny zestaw warzywny do rosołu gratis (od sasiadów) ) no i wiśnie z których pierwszy raz w zyciu zrobiłam wiśniówkę - wyszła znakomicie sama słodycz )

No i oczywiscie posłuzyła w tym roku jako prezencik z naszych wakacji dla najbliższych (bo nigdzie nie lecieliśmy w egzotyczne kraje ) to były pierwsze 2 tygodnie na dzialce ) było cudnie no i wisniówka w zakorkowanej butelce z opasaną wisniową atłasową kokardą i do tego lawendowy bukiecik (lawenda niesamowicie obrodziła tego roku) - tez zrobił wrażenie i duże zaskoczenie.
____________________
bozena72 08:06, 24 lis 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Sebek napisał(a)
Postaram się - albo będę robić to w gumowych rękawiczkach


Sebek grunt to pomysł i ułatwianie sobie życia jeżeli to sie będzie trzymać to pomysły oki mam jedynie wątpliwości co do taśmy dwustronnej nie wiem jak sie zachowa jak ja potraktujesz farbą w sprayu - karton którego uzywam błyskawicznie nasiąkał farbą (wiec obawiam sie że tasma też i zaczna błyskawicznie odpadac mozolnie naklejone makarony (

Więc żeby Twoja praca nie poszła na marne najpierw wypróbuj na skrawku )
____________________
Bogdzia 09:04, 24 lis 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A tu widzę przygotowania do świąt idą pełną parą. Muszę i ja zacząc o nich myślec.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies