Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

jotka 09:06, 24 lis 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
bozena72 napisał(a)

Oj tak podziękowania dla Danusi i wszystkich którzy dbają o to aby ta strona istniała i nas inspirowała

Widziałam kiedyś choinki z orzechów włoskich. Próbowałaś takie robić?


cześć Asiu tak widzialam tez się oryginalnie prezentuja ale nie mam dostępu do orzechów jeszcze u nikogo w sąsiedztwie nie rosna )

Mówię tak bo w tym roku np. miałam juz od czasu do czasu dorodny zestaw warzywny do rosołu gratis (od sasiadów) ) no i wiśnie z których pierwszy raz w zyciu zrobiłam wiśniówkę - wyszła znakomicie sama słodycz )

No i oczywiscie posłuzyła w tym roku jako prezencik z naszych wakacji dla najbliższych (bo nigdzie nie lecieliśmy w egzotyczne kraje ) to były pierwsze 2 tygodnie na dzialce ) było cudnie no i wisniówka w zakorkowanej butelce z opasaną wisniową atłasową kokardą i do tego lawendowy bukiecik (lawenda niesamowicie obrodziła tego roku) - tez zrobił wrażenie i duże zaskoczenie.


Bożenko, też lubię prezenty własnoręcznie zrobione (dostawać i dawać). Dzisiaj idę do koleżanki z upieczonymi wczoraj ciasteczkami. Dziękuję za inspiracje choinkowe
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
ewaglen 09:43, 24 lis 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Bożenko, super rzeczy robisz Ja też bardzo lubię takie robótki, ale nie mam czasu. Pracując prawie po całych dniach trudno jest znaleźć czas na takie przyjemności.
Pozdrawiam Cię cieplutko życząc dalszych pięknych pomysłów i realizacji
____________________
Mój ogród - co dalej?
Sebek 21:16, 24 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
bozena72 napisał(a)

Postaram się - albo będę robić to w gumowych rękawiczkach


Sebek grunt to pomysł i ułatwianie sobie życia jeżeli to sie będzie trzymać to pomysły oki mam jedynie wątpliwości co do taśmy dwustronnej nie wiem jak sie zachowa jak ja potraktujesz farbą w sprayu - karton którego uzywam błyskawicznie nasiąkał farbą (wiec obawiam sie że tasma też i zaczna błyskawicznie odpadac mozolnie naklejone makarony (

Więc żeby Twoja praca nie poszła na marne najpierw wypróbuj na skrawku )


Raczej będę super glue kleić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
sylllwia 22:23, 28 lis 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Bożenko, w moim wątku fotka choinek zrobionych przez córkę, dzięki Twojej inspiracji.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Domi 17:46, 29 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Bożeno, podziwiam Twoją kreatywność. Świetny pomysł z tym makaronem
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Bogdzia 07:11, 22 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kaisia 10:35, 22 gru 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
bozena72 19:35, 22 gru 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Witam Was Wszystkich serdecznie, bardzo dziekuje za życzenia i z ogromna wzajemnością zyczymy Wam wspólnie z meżem wszystkiego najlepszego )
Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt
____________________
ell 21:59, 22 gru 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Wieloszka 09:36, 23 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości, rodzinnego ciepełka i nie tylko ogrodowych marzeń życzą Wieloch i Wieloszka
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies