Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród ciągłych zmian.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ciągłych zmian.

Szymka 23:47, 30 lis 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881






____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 23:48, 30 lis 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881






____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 23:52, 30 lis 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881






____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Kordina 08:14, 01 gru 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Szymka napisał(a)


Uwaga! Będzie poetycko:
róża wpięta w zielone włosy ogrodu

Ty też taka przebiegła jak Gosia, w czas monochromatyczny zapodajesz takie bajkowe kolory
Kupiłam sobie w prezencie książkę "Ogrody przyszłości czas na zmianę" Piet Oudolf i Noel Kingsbury i wiesz odnajduję u Ciebie ich fotografie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Szymka 09:17, 01 gru 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Jestem wielką fanką Pieta . Książkę czytałam już kilka razy i ciągle nie mam dosyć.
Chciałabym mieć rabaty sadzone w matrixie ale niestety miejsca brak Może kiedyś jak już nacieszę się kolorem ?
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
MagdaLenka 16:08, 01 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 820
No nareszcie! Cierpliwość nagrodzona. Długo kazałaś czekać na tegoroczną relację, ale zostało nam wynagrodzone.
To jest dla mnie niepojęte, jak udało Ci się zmieścić tak wiele w tak małej przestrzeni. Ogród z gumy, czy co?
Wgłębnik z oczkiem wprost magiczny! Już zastanawiam się, gdzie mogłabym coś takiego wmontować u siebie (małż będzie zachwycony).
Kalina wyprowadzona na drzewko to jest rewelacyjny pomysł. Chyba nigdzie jeszcze nie widziałam takiego rozwiązania. Muszę zobaczyć Twój ogród na żywo w przyszłym sezonie.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Judith 16:27, 01 gru 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9961
No i paczta ludzie, się nie odzywała tyle czasu, a jak wkroczyła cała na biało, to szczęka opadła do samej ziemi i nie chce wrócić na miejsce .
Przewspaniałe widoki, przenikające się rośliny, bogactwo faktur i kolorów, wielopiętrowośc, to wszystko tworzy zaczarowany wręcz ogród. Zachwycam się ptrzeokrutnie! . No i ta kalina! Czad i cud!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rumianka 16:46, 01 gru 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
O jakie milutkie wspomnienie lata...aż chce się zanurzyć nos, by poczuć mnogość tych pięknych zapachów kwiatów... Pozdrawiam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Szymka 18:53, 01 gru 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
MagdaLenka napisał(a)
No nareszcie! Cierpliwość nagrodzona. Długo kazałaś czekać na tegoroczną relację, ale zostało nam wynagrodzone.
To jest dla mnie niepojęte, jak udało Ci się zmieścić tak wiele w tak małej przestrzeni. Ogród z gumy, czy co?
Wgłębnik z oczkiem wprost magiczny! Już zastanawiam się, gdzie mogłabym coś takiego wmontować u siebie (małż będzie zachwycony).
Kalina wyprowadzona na drzewko to jest rewelacyjny pomysł. Chyba nigdzie jeszcze nie widziałam takiego rozwiązania. Muszę zobaczyć Twój ogród na żywo w przyszłym sezonie.


Witaj u mnie. W sezonie brak czasu na wertowanie forum. Dziękuję za miłe słowa i oczywiście zapraszam na moją gumową działkę
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 18:58, 01 gru 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Judith napisał(a)
No i paczta ludzie, się nie odzywała tyle czasu, a jak wkroczyła cała na biało, to szczęka opadła do samej ziemi i nie chce wrócić na miejsce .
Przewspaniałe widoki, przenikające się rośliny, bogactwo faktur i kolorów, wielopiętrowośc, to wszystko tworzy zaczarowany wręcz ogród. Zachwycam się ptrzeokrutnie! . No i ta kalina! Czad i cud!


Tak już mam. Lubię efektowne wejścia
Kalina, to jedna z niewielu roślin, która nie zmieniła miejsca
Kolor polecam, sprawia niesamowitą przyjemność.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies