Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

sylwia_slomc... 10:26, 12 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Za ten zielony trawniczek pod sosnami należy ci się nagroda, bardzo trudno utrzymać zieleń pod takimi drzewami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Judith 11:07, 12 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Miluniu, dziękuję . Ostrozki tak eksperymentalnie wzięłam, ale dobrze sie wpasowały w tę mniej formalną cześć ogrodu.

Sylwia, o trawnik dba mąż, acz w tym roku - dzięki deszczom - bez specjalnej pielęgnacji trawnik wyglada jak piękny dywan. Niesprawiedliwie pogoda nas traktuje...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 23:09, 13 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Hortensje szaleją...
Vanilla fraise zaczyna się nieśmiało różowić



____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 23:13, 13 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Lime light i little lime



Polar bear - dwa krzaczki 3-letnie i dwa tegoroczne, wyraźnie się różnią

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 23:19, 13 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
Judith napisał(a)
Lime light i little lime



No fotka jak dla mnie hortensje z hakone Bosko! Mam nadzieję, że u mnie będzie równie pięknie!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 23:23, 13 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Właśnie miałam tę samą fotkę zacytować Judith, mój ulubiony zakątek, to już wiesz, za sprawą tych pięknych hakone stał się najulubieńszy. Nie wiem, czy u mnie to połączenie kiedyś zaistnieje w takiej okazałości, na razie są hakoneczkunie malutkie... więc jeśli nie - będę zaglądać do Ciebie Masz swoją faworytkę wśród hortensji?


Judith 23:25, 13 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Pissardi, które pięknie się przyjęły, choć miały mizerne korzenie i opitoliłam je mocno po osadzeniu


____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 23:27, 13 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Rojodziejowa napisał(a)


No fotka jak dla mnie hortensje z hakone Bosko! Mam nadzieję, że u mnie będzie równie pięknie!

Juz jest pięknie u Ciebie
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 23:33, 13 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Martka napisał(a)
Właśnie miałam tę samą fotkę zacytować Judith, mój ulubiony zakątek, to już wiesz, za sprawą tych pięknych hakone stał się najulubieńszy. Nie wiem, czy u mnie to połączenie kiedyś zaistnieje w takiej okazałości, na razie są hakoneczkunie malutkie... więc jeśli nie - będę zaglądać do Ciebie Masz swoją faworytkę wśród hortensji?

Jak juz wiele dziewczyn mówiło - hakonki potrzebuja czasu. Pierwsze 2 (a może nawet 3?) lata przyrosty były mizerne, szaleć zaczęły w zeszłym roku.
Hortensje uwielbiam wszystkie, ale z tych, które mam najbardziej lubię chyba miśki polarne za nieskazitelną biel .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 23:44, 13 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Po 2 tygodniach nicnierobienia w ogrodzie ogród wygląda... bardzo dobrze . Owszem jest nieco chwaściochów i na liście jeżówki trzeba będzie psiknąć celem zwalczenia jakiegoś grzyba, ale poza tym - ogród żyje własnym życiem. Cudowne to jest . Nawet kanciki prezentują się całkiem nieźle .
Ale w głowie buzuje od pomysłów na kolejne nasadzenia i wzbogacanie rabat. Sama jestem ciekawa, co uda mi sie zrealizować jeszcze w tym sezonie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies