Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Milka 09:32, 01 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bożenko, takie stado mnie nawiedziło, potem uciekło przed sroką, czy to szpaki?
Było ich mnóstwo, z dziesiąt?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 12:38, 01 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)
Bożenko, takie stado mnie nawiedziło, potem uciekło przed sroką, czy to szpaki?
Było ich mnóstwo, z dziesiąt?


____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 20:06, 03 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Bodziu, nasionka z Krwawnicy mam dla ciebie, jak chcesz to podaj mi adres na priw, pozdrawiam cieplutko, ale ptaszyska fajowe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 20:14, 03 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agania napisał(a)
Witaj Bodziu, nasionka z Krwawnicy mam dla ciebie, jak chcesz to podaj mi adres na priw, pozdrawiam cieplutko, ale ptaszyska fajowe


Napisałam , dziekuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 17:28, 04 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Bogdziu, powiedz mi proszę czy jeśli dziś rano było u mnie -6, to jest sens sadzić jeszcze rododendrony? Przepraszam, że naciskam, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi jeszcze dziś, bo jeśli powiesz, że jeszcze mogę to jutro rano bym sobie kupiła. Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 18:24, 04 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)
Witaj Bogdziu, powiedz mi proszę czy jeśli dziś rano było u mnie -6, to jest sens sadzić jeszcze rododendrony? Przepraszam, że naciskam, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi jeszcze dziś, bo jeśli powiesz, że jeszcze mogę to jutro rano bym sobie kupiła. Pozdrawiam


Kasiu ja już nie sadziłabym bo za duże ryzyko . Gdybys je miała to musiałabyś posadzic ale jak masz kupowac to nie warto bo nic nie zyskujesz a ryzyko duże tym bardziej że dużo się słyszy ze moze to byc zima stulecia z temp nawet do -40 stopni. Nic na ich posadzeniu nie zyskasz bo przez zimę nie urosną wiec moja rada kup na wiosnę , najlepiej dopiero w maju jak juz widac czy roślina żyje bo czasem słabo zabezpieczają i w doniczce przemarzają korzenie. Roslina jakoś przetrzymuje zimę ale szybko pada jak zacznie byc ciepło. Tak więc nie radzę. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 18:32, 04 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bogdziu dziękuję Ci jak nie wiem co
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
EPODLAS 20:42, 21 lis 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bogdziu, czytałam ostatnie posty i jestem pełna podziwu dla ciebie. Wszystkim cierpliwie doradzasz. U nas jeszcze nie było minusowych temperatur, ale w końcu ta łagodna jesień się skończy. Dzisiaj uświadomniłam sobie, że tylko miesiąc do Świąt. A co dopiero było lato.
____________________
Mój ogród
Marysia 19:49, 24 lis 2013


Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 152
Witaj Bogdziu !
Jestem na profilu dopiero od wczoraj. Wcześniej zaglądałam bardzo często do Ciebie ale bez wpisu. Wreszcie mam możliwość napisania swoich odczuć o Twoim ogrodzie. Jest przepiękny jest wzorem
do naśladowania . Zapraszam w moje progi.
____________________
Mój skromny ogródek
Bogdzia 21:14, 24 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marysia napisał(a)
Witaj Bogdziu !
Jestem na profilu dopiero od wczoraj. Wcześniej zaglądałam bardzo często do Ciebie ale bez wpisu. Wreszcie mam możliwość napisania swoich odczuć o Twoim ogrodzie. Jest przepiękny jest wzorem
do naśladowania . Zapraszam w moje progi.


Dzięki za pochwały ale takiej czystości i przejrzystości jak u Ciebie na pewno nie osiągne. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies