Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

ewsyg 23:26, 03 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Bogusiu,

Odbyłam mały spacer po Twoim ogrodzie. Cudeńko, widać, że nie tylko piękny masz ogród, ale i duszę. Twoje zdjęcia są rewelacyjne. Muszę wszystko dokładnie pooglądać jak będę miała więcej czasu.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
22:26, 08 lip 2013
Bogdziu, zostałam do Ciebie skierowana i od razu proszę o pomoc. Chcę zakupić wysokie rododendrony tak aby je przed thujami posadzić i poproszę o jakieś nazwy co kupować i jakie. Będę wdzięczna bardzo!!!

PS; Białe odmiany bym chciała
Agania 20:20, 11 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zobaczyłam wizytówkę, jestem zauroczona, witaj Bogdziu po raz pierwszy na ogrodowisku, Twoje królestwo, twój ogród urządzony jest poprostu po mistrzowsku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 21:52, 11 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewo , Melu i Agatko ,dzięki za miłe słowa. Odpisalam w waszych wątkach . Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ANIA 14:44, 17 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Bogdzia - z jakiej bajki Ty i Twój ogród jesteście? Jestem pełna podziwu nad ogrodem i uznania dla Ciebie.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Bogdzia 14:48, 17 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ANIA napisał(a)
Bogdzia - z jakiej bajki Ty i Twój ogród jesteście? Jestem pełna podziwu nad ogrodem i uznania dla Ciebie.


My nie z bajki tylko z marzeń które ciągnęły się od dziecka i kilkakrotnie były próby zrealizowania tych marzeń , muszę przyznac że każda z tych prób była coraz lepsza ale ten oststeczny ogród , ogród marzeń jeszcze nie powstał i pewnie juz nie powstanie , więc cieszę sie tym co mam . Pozdrawiam serdecznie i dzieki za miłe słowa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 18:51, 19 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Boziuniu jak pięknie, Twój ogród rzuca na kolana
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 18:57, 19 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)
Boziuniu jak pięknie, Twój ogród rzuca na kolana


Dzięki za miłe słowa , mój ogród myślę że normalny, a właściwie taki jak mi się podoba. W domu lubię stabilizację , nie znoszę nawet zmiany firanek czy mebli ale w ogrodzie to bym zmian chciala a tu wszystko porosło wielkie i nic juz prawie nie da sie zmienic. A rododendronki kocham .Pozdrawiam serdecznie. Chyba jeszcze u Ciebie nie byłam , zaraz sprawdze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 19:39, 19 wrz 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bożenko jak robisz marnowane grzybki?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
paniprzyroda 19:57, 19 wrz 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, cieszę się z dobrych wiadomości dot. zdrówka, podziwiam ogród, a na przemarznięcia i dreszcze dobry mały kieliszeczek nalewki z sosny albo owoców róży lub kwiatu lipy. Szkoda, że bliżej nie mieszkasz. I żeby nie było, że tylko nalewki robię, dziś posadziłam 18 sztuk lawendy (wokół różanki), zdjęłam trochę darni, wykorzystując słoneczko do południa. Przygotowuję miejsce pod cebulki. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies