Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 09:06, 19 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No właśnie Domi, fachowe wsparcie - to jest to czego potrzebuję! Dzięki raz jeszcze .
Jakiś taki diabełek tkwi nam w kobiecym charakterze, że zawsze podoba nam się bardziej to co mają inni - ale zauważ jakie to konstruktywne! Przecież bez tych wszystkich bab, co ciągle chcą coś zmieniać i udoskonalać - mniejsza o motyw - nie byłoby tylu pięknych ogrodów. No nie da się ukryć, że na Ogrodowisku przeważa płeć żeńska
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Domi 09:16, 19 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszko, zapomniałam zapytać o Wasz sposób koszenia trawnika: spalinówką czy traktorkiem? Bo widzę ładne pasy i trochę sobie nie wyobrażam pracy kosiarką spalinową na takim terenie i rzeźbienie takich pasów.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 09:28, 19 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Spalinówką - mój "osobisty ogrodnik" doszedł do takiej wprawy, że ok.10arów trawnika kosi co tydzień w 3 godziny Traktorek miał być - ale po budowie domu i założeniu części ogrodu zwyczajnie nie wystarczyło na niego kasy (taki porządny to wydatek ponad 10tys.zł), więc kupiliśmy jedną z najlepszych spalinówek. Sprawdza się - no i "ogrodnik" najlepszy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
hanka_andrus 09:44, 19 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Najlepszy ogrodnik z super ogrodniczką! Niezły mariaż ! A ogród przy tym bez zarzutu!Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
abiko 09:45, 19 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Witaj Wieloszko, piękny ogród, podziwiam konsekwencję w liniach i kolorystyce. Nie wolno zazdrościć, ale taki kawałek pola..ach..cudownie

Strasznie podoba mi się ten szary kamień
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Domi 10:13, 19 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszka napisał(a)
Spalinówką - mój "osobisty ogrodnik" doszedł do takiej wprawy, że ok.10arów trawnika kosi co tydzień w 3 godziny Traktorek miał być - ale po budowie domu i założeniu części ogrodu zwyczajnie nie wystarczyło na niego kasy (taki porządny to wydatek ponad 10tys.zł), więc kupiliśmy jedną z najlepszych spalinówek. Sprawdza się - no i "ogrodnik" najlepszy


No to pełen SZACUN dla męża.
Z czasem na pewno dorobicie się różnych urządzeń ułatwiających pracę i będzie mniej roboty.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 10:42, 19 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Abiko,
obejrzałam Twoje ogrodowe perypetie i już wiem dlaczego Ci się duża przestrzeń tak podoba. Tylko z tą przestrzenią jak w powiedzeniu o dzieciach: mała przestrzeń - mały kłopot, duża przestrzeń - duży kłopot - uwierz mi na słowo Życzę powodzenia w zagospodarowywaniu tej przestrzeni - niezależnie od wielkości, co przy tylu ogrodowiskowych fachowcach na pewno się uda . A że zima się zbliża (chyba polubię tę porę roku) to będziemy mieć czas na snucie marzeń i planów.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:45, 19 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witam, witam Haniu,
Ty to jesteś taki Dobry Duch Ogrodowiska - dla każdego masz zawsze ciepłe słowo... dzięki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
abiko 10:46, 19 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Wiem, wiem... mam przykład na moich szkrabach
Tylko w większym można więcej upchnąć
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
hanka_andrus 10:54, 19 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ale u Wielochów roślin się nie upycha,tylko sadzi się z sensem.
Ja ,przyzwyczajona przez lata do marchewki,buraczków i cebuli mam z tym kłopot.
Ale pomalutku wychodzę z kartofliska......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies