Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Juzia 18:27, 16 sty 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38560
A front?
Zostawiłaś żeby urósł?

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kitek81 21:53, 17 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
fajnie, że chociaż na chwilkę zajrzałaś mamy podobne dylematy domowo-ogrodowe nie wiadomo, co chciałoby się mieć najpierw zrobione w tym roku stawiamy najpierw na dom, a potem na ogród, więc pewnie w tym roku niezbyt dużo zrobię ogrodowo
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Joaska 20:12, 18 sty 2016


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Juzia napisał(a)
A front?
Zostawiłaś żeby urósł?


A żebyś wiedziała niech rośnie zobaczymy czy będę coś "poprawiać czy na razie zostanie jak jest ...

na razie obmyślam plan na obsadzenie tarasu... i zupełnie nie wiem co tam zrobić ... za dużo pomysłów , ale żaden nie przekonuje mnie na 100% ... pewnie będzie przesadzane i przesadzane ... jak na brzozowej ... cały czas nie mam na nią pomysłu a to co posadzone będę przesadzać wiosną... zostaną w sumie tylko brzozy ...

być może rozjaśni mi się wizja jak skończę prace w domu.... aktualnie jestem na etapie robienia szaf tzn ja je projektuje a wykonuje M
widziałam u Ciebie Twój ogród .... no piękny sie robi....rabaty coraz większe , wykradasz już trawnik
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 20:17, 18 sty 2016


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
kitek81 napisał(a)
fajnie, że chociaż na chwilkę zajrzałaś mamy podobne dylematy domowo-ogrodowe nie wiadomo, co chciałoby się mieć najpierw zrobione w tym roku stawiamy najpierw na dom, a potem na ogród, więc pewnie w tym roku niezbyt dużo zrobię ogrodowo

Dokładnie , chciało by się robić i jedno i drugie ale się niestety nie da... u nas też teraz ważniejszy jest dom...a mianowicie szafy nie da sie już żyć na prowizorkach Pewnie do wiosny obrobimy się z szafami i dla zmiany klimatu weźmiemy się za ogród
Na razie szukam inspiracji ogrodowych.... no strasznie bym chciała zrobić warzywnik ... chociaż on jest najmniej prawdopodobny bo na jego miejscu na razie jest składowisko budowlanych pozostałości ...
no cóż powoli do celu
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Juzia 20:47, 18 sty 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38560
Joaska napisał(a)

A żebyś wiedziała niech rośnie zobaczymy czy będę coś "poprawiać czy na razie zostanie jak jest ...

na razie obmyślam plan na obsadzenie tarasu... i zupełnie nie wiem co tam zrobić ... za dużo pomysłów , ale żaden nie przekonuje mnie na 100% ... pewnie będzie przesadzane i przesadzane ... jak na brzozowej ... cały czas nie mam na nią pomysłu a to co posadzone będę przesadzać wiosną... zostaną w sumie tylko brzozy ...

być może rozjaśni mi się wizja jak skończę prace w domu.... aktualnie jestem na etapie robienia szaf tzn ja je projektuje a wykonuje M
widziałam u Ciebie Twój ogród .... no piękny sie robi....rabaty coraz większe , wykradasz już trawnik


Też będziesz wykradać jak już wszystko zrobisz według pierwszego planu
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 21:48, 18 sty 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Kawał murku powstało, już widać jakieś kształty i ziemia też chyba lepsza Zima jest dobra na remonty w domu lub wykończeniówkę , a wiosną ogród szalę przechyli
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BASIA8 11:02, 22 sty 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joaska napisał(a)
WItam się po okropnie nieprzyzwoitej przerwie...
Odpowiem grupowo na posty.... nie było mnie bo niestety dom zdobył pierwszeństwo w wykańczaniu, zaczęliśmy eliminować prowizorki i robić niektóre rzeczy na stałe, a że wszystko robimy sami to jest to bardzo czasochłonne
ogrodowo zadziałałam jedynie późną jesienią - posadziłam cebulowe i rozgarnęliśmy po raz milionowy ziemię....
mąż działał z murkiem oporowym wkoło tarasu... zdjęcia marnej jakości ale jakieś tam są.





Tuta jeszcze został do dorobienia murek, ale niestety przed zimą nie zdążyliśmy.
A poza tym zero zmian.

Pięknie się dzieje Pozdrawiam Serdecznie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Zana 07:25, 29 mar 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przejrzałam Asiu Twój wątek no i jestem pod wrażeniem ubiegłorocznej ciężkiej pracy. Ależ masz powera! Super Ci to wychodzi. W tym roku będzie pięknie. Murek przy tarasie powstaje bardzo ładny. Będę sobie tu do Ciebie zaglądać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kitek81 09:51, 17 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hej Asiu co u Ciebie? jak prace na zewnątrz? pochwalisz się jakimiś fotkami?
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Sebek 11:02, 17 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mnie też ciekawi co się dzieje u Ciebie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies