Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :)

veva 12:30, 09 sty 2023

Dołączył: 08 lut 2018
Posty: 102
Gratulacje. Zdolna bestia z Ciebie
daredevil 12:35, 09 sty 2023

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Dzięki! To nie było wymagające, wierzcie mi Poczytanie sobie tego i owego dla zabicia czasu ale pracę dyplomowa trzeba było napisać i testy zdać Nie było źle
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Mirka 12:50, 09 sty 2023


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
daredevil napisał(a)
Tadam


Gratulacje Karola
Teraz to hektary możesz kupować
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
daredevil 12:57, 09 sty 2023

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Może kiedyś Ale papier jest Pozdrawiam, dzięki!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Gruszka_na_w... 20:52, 09 sty 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
daredevil napisał(a)
Nie wiem czy to normalne ale mam mega radochę jak jemy coś prosto z ogrodu



Normalne, jak najbardziej normalne.
Niesamowite masz te plony w tunelu o tej porze roku. Boleje nad tym, że kończą mi się już zasoby jarmużu do robienia smoothie. Zakupom nasion do warzywnika poświęcam więcej czasu niż wszystkim pozostałym.
Dyplomu gratuluję!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
daredevil 21:10, 09 sty 2023

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Dzieki

Nasion mi starczy chyba do śmierci, pudełka do ich przechowywania planuję zakupić. Jarmuż jedzą u nas głównie kury. Na jesieni każdą rośline podeprę bo śnieg je pokonał w tym roku

Pozdrawiam!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
sylwia_slomc... 21:19, 09 sty 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Gratulacje

Karola ja mam jarmuż pierwszy raz, po tych śniegach też go położyło. Ale chciałam Cię zapytać o niego. Bo ja do tej pory podrywałam dla kur liście od dołu, a góra sobie dalej rosła, a jak już niektórym oberwałam szczyty to z tych miejsc gdzie poderwane liście były zaczynają nowe gałązki rosnąć na całej długości łodyg. Moje pytanie czy gdyby zostawić je na drugi czyli obecny sezon to jest szansa, że będą rosły dalej? Czy gra nie warta świeczki?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:18, 09 sty 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
sylwia_slomczewska napisał(a)


Karola ja mam jarmuż pierwszy raz, po tych śniegach też go położyło. Ale chciałam Cię zapytać o niego. Bo ja do tej pory podrywałam dla kur liście od dołu, a góra sobie dalej rosła, a jak już niektórym oberwałam szczyty to z tych miejsc gdzie poderwane liście były zaczynają nowe gałązki rosnąć na całej długości łodyg. Moje pytanie czy gdyby zostawić je na drugi czyli obecny sezon to jest szansa, że będą rosły dalej? Czy gra nie warta świeczki?


Nie warto. Jarmuż jest rośliną jednoroczną. Te listki wyrastające z oczek na łodydze będą malutkie, a sama główna łodyga na początku wiosny zaczynie wygniwać. Podobnie jak łodygi brukselki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
achimee 00:16, 10 sty 2023


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 483
Dokładnie, ale zanim padnie to jeszcze zakwitnie, będzie mnóstwo żółtego kwiecia niestety mało urokliwe te kwiaty
____________________
Ewa Stylowe Nordowisko
sylwia_slomc... 01:46, 10 sty 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Dzięki dziewczyny, czyli rwę całość kurom
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies