Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 00:25, 09 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
CD. moich "rabatów" i "dramatów" jutro
A na dobranoc (albo dla niektórych na dzień dobry do porannej kawy ) wstawię tylko "usprawiedliwienie" mojego powolnego ogrodowego rozwoju.
Pomocnicę ogrodową mam jedną, ale były czasy kiedy aspirujących na to zaszczytne stanowisko było więcej... znacznie więcej i to rok po roku Bandą szkodników trzeba było się zajmować bo nijak nie dało się od nich opędzić Kto miał do czynienia z kociętami w ilości większej niż sztuk jeden, ten mnie zrozumie Krowa w szkodę wejdzie albo nie wejdzie, a kocięta w zabawie wejdą zawsze - szczególnie jak jest ich sześć albo więcej




____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:27, 09 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374





Były wszędzie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 08:06, 09 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Dzień dobry Poranna kawa jest. Kocięta śliczne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 09:20, 09 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Wiedziałam, że mi się u Ciebie spodoba. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg. Dział techniczny ode mnie też ma lajka
ps. kocie foty do porannej kawy pasują wyśmienicie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Monia81 09:36, 09 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Ja też wątek zaznaczam i zaglądać, będę stare drzewa i to ukształtowanie terenu, bardzo mi się podoba a dział techniczny należy pochwalić bo wyszło super poranna kawa w takim kocim towarzystwie smakuje rewelacyjnie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agatorek 09:45, 09 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Magara napisał(a)






jestem zachwycona działką, jest przepiękna , nic dziwnego, że sąsiednie się wyprzedają.

Dodaję od siebie lajka za kompostownik dla męża
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 09:46, 09 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Ps. Kociaki przeurocze
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mgduska 15:25, 09 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ee, a ja się zagapiłam, dziś dopiero odkryłam ten wątek
Zostawiam lajki za wszystko - działka piękna, kociaki cudne, że o mamuńciu, DT super sprawny i pomysłowy, a Gospodyni pięknie zagospodarowuje
Porządeczek masz, że hej - pół sezonu to grabienie igieł
U mnie borówki dają radę pod sosnami, w ciasnym, ciemnym zakątku. Jedna, świeżutka, którą z wielkim namaszczeniem i szykanami sadziłam w ubiegłym roku, nie wygląda na specjalnie żywą - większość jest do przycięcia. Nie wiem, czy można z tych doświadczeń wysnuć jakąś regułę, na pewno borówki kochają wodę i kompost, dużo. Zwłaszcza na początku, potem sobie radzą.
____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 16:36, 09 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Widać, że rozrabiały nie mało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 17:36, 09 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
Odpowiem zbiorczo
Małżonek usatysfakcjonowany, pełen zapału do nowych zadań Ja również czuję się zachęcona do dalszych działań
Nowych kociąt nie mamy od zeszłego roku, udało się wszystkie kotki wyłapać i wysterylizować. Czasem żal bo małe kociaki były fajne i śmiechu była masa, ale biorąc pod uwagę skalę zniszczeń i ilość tego towarzystwa to była jedyna słuszna decyzja. O ile dobrze kojarzę był taki rok kiedy mieliśmy pięć kotek, wszystkie kotne... Teraz całe towarzystwo to 6 sztuk i bardzo sobie ładnie działki pomiędzy siebie podzielili

Monia, Magda - witajcie
Grabienie igieł to praca w trybie ciągłym, w tym roku zaczęły lecieć już w czerwcu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies