Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 17:56, 31 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mirkaka napisał(a)


muszę zacytować, no u Ciebie to jak w jakimś ogrodzie botanicznym, przepięknie A to dopiero początek wiosny


To miejsce bardzo chciałam by cieszyło już od wczesnych miesięcy i chyba mi się nawet udało. Dzięki Mirko za miłe słowa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:27, 31 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Udało mi się dziś zamówić bodziszka Bloom Time. W końcu pojawił się w ofercie. Powiększam kolekcję. Bardzo, bardzo pożądam jeszcze Fay Anna ale niestety brak. Jakby ktoś coś to proszę o namiar. A może ktoś miałby chęć podzielić się?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 20:58, 31 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20561
Margerytka40 napisał(a)
Udało mi się dziś zamówić bodziszka Bloom Time. W końcu pojawił się w ofercie. Powiększam kolekcję. Bardzo, bardzo pożądam jeszcze Fay Anna ale niestety brak. Jakby ktoś coś to proszę o namiar. A może ktoś miałby chęć podzielić się?

Śliczny jest mam go od zeszłego roku w tym roku liczę na duże kępy,bo kupiłam tyci sadzonki,ale i tak ładnie się rozrosły
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 22:47, 31 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)

Śliczny jest mam go od zeszłego roku w tym roku liczę na duże kępy,bo kupiłam tyci sadzonki,ale i tak ładnie się rozrosły


Jak rośnie? Podobnie do Rozann czy bardziej w kępce. Same dobre opinie o nim czytałam i już w tamtym roku zapisałam się na powiadomienie o dostępności.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 07:01, 01 kwi 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20561
Margerytka40 napisał(a)


Jak rośnie? Podobnie do Rozann czy bardziej w kępce. Same dobre opinie o nim czytałam i już w tamtym roku zapisałam się na powiadomienie o dostępności.


Ja mam je krótko.Sadzonki przyszły kiepskie wybujałe.Posadziam do donic ale za chwilę przesadziłam do gruntu i przycięłam.Ładnie się zagęściły w zgrabne kępki zobaczymy jakie będą w tym roku czy też takie duże jak Rozanne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 08:41, 01 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja mam je krótko.Sadzonki przyszły kiepskie wybujałe.Posadziam do donic ale za chwilę przesadziłam do gruntu i przycięłam.Ładnie się zagęściły w zgrabne kępki zobaczymy jakie będą w tym roku czy też takie duże jak Rozanne


No to zobaczymy. W sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby był tak żywotny jak R. Bardzo mi pasują takie potwory
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:44, 01 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
U mnie dziś biało, wieje do tego i zaspy już się robią. Dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić. Pogoda taka, że tylko kocyk, dobra książka i pies w nogach
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mirkaka 09:47, 01 kwi 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
Margerytka40 napisał(a)
U mnie dziś biało, wieje do tego i zaspy już się robią. Dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić. Pogoda taka, że tylko kocyk, dobra książka i pies w nogach


U mnie słońce i nadal susza, zimno strasznie.
Czytam o tych bodziszkach na które polujesz, fajne bo kwitną całe lato, takie warto mieć
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Wiolka5_7 11:50, 01 kwi 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20561
Margerytka40 napisał(a)


No to zobaczymy. W sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby był tak żywotny jak R. Bardzo mi pasują takie potwory

Mi też pasują
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:51, 01 kwi 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20561
Margerytka40 napisał(a)
U mnie dziś biało, wieje do tego i zaspy już się robią. Dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić. Pogoda taka, że tylko kocyk, dobra książka i pies w nogach


Zima na całego wiosną tak najlepiej nie wychodzić z domu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies