Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

ElzbietaFranka 18:18, 01 kwi 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja mam je krótko.Sadzonki przyszły kiepskie wybujałe.Posadziam do donic ale za chwilę przesadziłam do gruntu i przycięłam.Ładnie się zagęściły w zgrabne kępki zobaczymy jakie będą w tym roku czy też takie duże jak Rozanne



Też w zeszłym roku rzuciłam się na bodziszki. Kupiłam Rosanne trochę większe i bodziszek "Max Frei" też bardzo ładny tego bodziszka posadzilam na skalniaku.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Margerytka40 21:31, 01 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ElzbietaFranka napisał(a)



Też w zeszłym roku rzuciłam się na bodziszki. Kupiłam Rosanne trochę większe i bodziszek "Max Frei" też bardzo ładny tego bodziszka posadzilam na skalniaku.


Bodziszki są fajne a już w dużych ogrodach wręcz bardzo porządane. Te takie jak Rozanne, długo kwitnące ale też najzwyklejsze. U mnie np bodziszek korzeniasty jako jedyna roślina daje radę przy pniach brzóz nawet i fajnie zadarnia. Warto je mieć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:35, 01 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Tak się zastanawiam czy nie okryć jutro hortensji ogrodowych. Do tej pory miałam nie okryte. Sprawdzałam i pączki liściowe były żywe ale teraz jak będzie duży mróz może je załatwić i będą odbijać od zera. Nie chce mi się przy tej pogodzie ale chyba się ruszę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:26, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Poranek jeszcze fajniejszy niż wczoraj







____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:29, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758




Przez całą zimę nie było tyle odśnieżania co dziś rano
Miłej cieplutkiej soboty Wam życzę mimo wszystko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 10:00, 02 kwi 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20576
Identyczne widoki u mnie
Po południu też mam zamiar łopatowac podjazd

Wzajemnie Asiu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 11:15, 02 kwi 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10004
Dzień dobry .
Trafiłam do Ciebie od Wioli i nie mogę nie zostawić śladu swojego zachwytu!
Absolutnie cudowne przedsięwzięcie - majac dojrzały ogród zdecydować sie na totalną rewolucję i osiągnąć tak spektakularny i tak odmienny od stanu wyjściowego efekt! Niezwykła przemiana, piękna, inspirująca . Gratuluję i zostaję tu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 12:11, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Judith napisał(a)
Dzień dobry .
Trafiłam do Ciebie od Wioli i nie mogę nie zostawić śladu swojego zachwytu!
Absolutnie cudowne przedsięwzięcie - majac dojrzały ogród zdecydować sie na totalną rewolucję i osiągnąć tak spektakularny i tak odmienny od stanu wyjściowego efekt! Niezwykła przemiana, piękna, inspirująca . Gratuluję i zostaję tu .


Witaj Judith
Tak, mój ogród teaz to nie ten sam. Łatwo nie było, wiele zwątpień, prawie łez a nie wspomnę o pocie i bólu pleców. Jak ja się cieszę, że mam już z górki. Niesamowicie budujące takie wpisy jak Twój. Dziękuję i zapraszam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
tulucy 12:44, 02 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12906
Do starego zaglądałam po cichu, w nowym się ujawnię w końcu.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Margerytka40 13:41, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
tulucy napisał(a)
Do starego zaglądałam po cichu, w nowym się ujawnię w końcu.


No dobra, ja też u Ciebie podglądam. Fajnie, że się ujawniłaş
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies