Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Rumianka 16:16, 02 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Margerytka40 napisał(a)




Dotychczas nie wiedziałam jak wygląda twarz zimy, aż dopiero zobaczyłam jej profil na Twoim zdjęciu...czyż nie? czoło, nos, usteczka i bródka ...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Judith 16:19, 02 kwi 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
To profil Baby Jagi . I właśnie jako taka zima objawiła sie u mnie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 16:26, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Elisko

Ale spostrzegawczość. Istotnie jak profil i to starej, wrednej.... zimy?


Judith

O tak, jak Baba Jaga. Taka co to ja wam jeszcze pokażę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Rumianka 16:29, 02 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Tak, tak...wredność ma wypisaną na twarzy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Margerytka40 16:39, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Rumianka napisał(a)
Tak, tak...wredność ma wypisaną na twarzy...


Nooo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
April 16:48, 02 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Witaj Asiu, zrobiłam sobie dzisiaj bardzo przyjemną lekturę, przeczytałam cały nowy wątek. Nie wiem czemu nie zorientowałam się wcześniej że jest nowy wątek.
Wspaniały przegląd bajecznego ogrodu. To co zrobiliście i jaki jest efekt tych prac, to zapiera dech. Będzie mnie twój ogród inspirował przy rabacie jaką zamierzam tworzyć jak już to białe się rozpuści. Rabaty masz w stylu który bardzo mi się podoba
____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 17:48, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
April napisał(a)
Witaj Asiu, zrobiłam sobie dzisiaj bardzo przyjemną lekturę, przeczytałam cały nowy wątek. Nie wiem czemu nie zorientowałam się wcześniej że jest nowy wątek.
Wspaniały przegląd bajecznego ogrodu. To co zrobiliście i jaki jest efekt tych prac, to zapiera dech. Będzie mnie twój ogród inspirował przy rabacie jaką zamierzam tworzyć jak już to białe się rozpuści. Rabaty masz w stylu który bardzo mi się podoba


Aprilku inspiruj się do woli, ja będę inspirować się u Ciebie bo jak wejdę to później chora jestem. Buziaki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
polinka 19:06, 02 kwi 2022


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margerytka40 napisał(a)


Witaj Judith
Tak, mój ogród teaz to nie ten sam. Łatwo nie było, wiele zwątpień, prawie łez a nie wspomnę o pocie i bólu pleców. Jak ja się cieszę, że mam już z górki. Niesamowicie budujące takie wpisy jak Twój. Dziękuję i zapraszam


A ja zawsze stawiam Ciebie za wzór cierpliwości do przygotowania gleby.
Pamiętam jak Cię Toszka o to męczyła A teraz rośliny się odwdzięczają i mam nadzieję, że jesteś dumna z siebie?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margerytka40 19:40, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
polinka napisał(a)


A ja zawsze stawiam Ciebie za wzór cierpliwości do przygotowania gleby.
Pamiętam jak Cię Toszka o to męczyła A teraz rośliny się odwdzięczają i mam nadzieję, że jesteś dumna z siebie?


Oj tak. Toszka wymordowała mnie okrutnie i chwała jej za to. Powiem Ci, że już teraz nie potrafię inaczej i każdy nowy kawałek ogrodu zaczynam od gleby. Czasem sama sobie daję w kość. Choćby ostatni kawałek ten z rodkami, trzy lata wałkowałam tam się z glebą bo ciągle nie było tak jak chciałam. Musiało być. Cała ta akcja zmian to była najlepsza sposobność by poprawić podłoże. Obie wiemy, jak są już nasadzenia staje się to trudniejsze a czasem niemożliwe. Szkoda, że mało osób o tym myśli.
Ja mam ogromną satysfakcję z tego, troszkę jestem dumna
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Roocika 12:35, 03 kwi 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale Cię zasypało Asiu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies