Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

Magleska 20:17, 16 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Podoba mi się takie podejście ja też staram się wprowadzać takie poprawki ,żeby nie tylko tyrać -ten sezon będzie intensywny ,aby kolejne były już spokojniejsze

tak na szybko... to na pewno mogę się podzielić z traw -brązowe turzyce ( nie wiem jaka to odmiana ,ale łatwo się dzielą ,sieją też ale poza wiosennym ścięciem nic z nimi nie robię -ścinam małymi aku nożycami , na pewno sesleria jesienna też , red baron też mam w nadmiarze -śmiałki też mam -tylko nie wiem jaka odmiana
z bylin to rudbekie rosną u mnie jak głupie ,sadzce baby jo( nie wiem ,czy taka nazwa prawidłowo pisana ) ,

jakbyś miała chwilkę czasu ,to przejrzyj moją wizytówkę i wstaw u mnie fotkę co byś chciała ,to teraz przy porządkach na rabatach bym wsadzała do doniczek zamiast wyrzucać na kompost

dziś wywaliłam pełno takich zwykłych żółtych irysów -tylko ,że one ciężkie do pakowania
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 22:42, 16 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Madziu wszystko mi pasuje
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 09:38, 17 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Zamowilam agrowłoknine na rabaty, niestety bialasy oczywiscie musza latac bo rozwiezionym czarnoziemie, dzis wygladaja jak mopy po rocznym uzywaniu. U nas wczoraj padało i mzyło, wiec one oczywiscie w najwieksze błoto polazly jak to ciekawskie szczeniaki. Tylko dziadzius po kosteczce chodzi i ściolce lesnej jak przystalo na porzadnego pieska, male dranie tłuka sie w błocie Jak beda sie rabaty robic szmate bede sukcesywnie sciagac. Kupilam cieńsza, zielona, nie bedzie sie tak ziemia pod nia grzala. I od razu efekt trawnika
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 09:40, 17 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
A rano po drzewach ganialo sie 5 wiewiorek a ja spoznilam sie do pracy, szkoda ze pod reka nie mialam ani fona ani aparatu a zal mi bylo odchodzic i widowisko tracic, te to sa dopiero wariatki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 11:05, 17 kwi 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tarciu, jesteś Cudne okoliczności przyrody, cudne szczeniole
Muszę posiedzieć i poczytać, póki co buziaki zostawiam
O, czytam, że roślinek chcesz. Irysów mam od groma, ale nie wiem, jakie Jeszcze wyłażą mi piwonie chcesz??? Konwalie masz? Hakonki GreenHills mogę odchudzić. Kopytnika trochę?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 11:10, 17 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
chce, chce, chce
Kochane jestescie wszystkie. Ja tez sie podziele moze juz niedlugo kuklikami bo rozmnazam je na potege i marcinkami na poczatek
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 11:12, 17 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
piwonie, iryski, kopytnik, hakonke chetnie i konwalie tez. bedzie na lesno
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 11:15, 17 kwi 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
piwonie, iryski, kopytnik, hakonke chetnie i konwalie tez. bedzie na lesno
Ok, ale to za chwilkę, dobrze? bo teraz mam urwanie gwizdka ze szklarnią, a deszcz pada i pada...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 11:28, 17 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
spoko, ja musze teren tez przygotowac w najblizszym czasie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:10, 17 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
zamowilam tez sobie pod truskawki, nie wiem czy sie sprawdzi ale na pewno bedzie łatwiej a owoce czyste.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies