Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

jolanka 20:43, 15 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Witaj Tarciu, zapowiada się nowy początek.
Już zaznaczam i cieszę się, że jesteś już na „swoim”. Tego czarnoziemu to bym przygarnęła
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Basieksp 22:20, 15 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Widać, że Białaskom też się podoba
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:37, 15 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Czy białaski wróciły do domu białe?

Kawał roboty za Wami. Nie ma to jak wsparcie zielonych potworów.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 23:15, 15 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Widać, że robota została odebrana przez białych inspektorów budowlano- ogrodowych .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 00:19, 16 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Białaski będą czarnuszkami

Tarcia, ładny masz ten teren
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 04:09, 16 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
TAR napisał(a)
Jak spakujesz i podasz wielkosc paczuszki to ja podesle kuriera po odbior. Byloby super kochana. Madziu ja tez was podgladam tylko czasu braklo na pisanie. Slicznie jest u ciebie.


Tarcia jak już uporam się do końca z moim ogrodem ,to się odezwę -teraz przy plewieniu popatrzę i spiszę co mam w nadmiarach ...wyczytałam ,że miskantów i rozplenic nie chcesz

ja już też pozbywam się niektórych wielkich traw -dziś 3 memory poszły do wykopania -pomoc męska musiała to zrobić ,bo ja wymiękłam -pomimo ,że są przepiękne ,to nie chcę ich już -ponad 1,5 metra średnicy w rok -nie mam siły co 2 lata wykopywać i je dzielić


Fajnie podziałaliście -już od razu tak porządnie na działce - białaski nadzorują prace na całego
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasya 07:38, 16 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41841
Jej… jaki fajny teren !
Teraz tylko kupować i sadzić, kupować i sadzić….
No zazdrość

Czy ogrod będzie w stylu poprzedniego ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
LIDKA 07:48, 16 kwi 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
Prace od razu na szeroką skalę. Będzie ładnie w krótkim czasie. Doświadczenie Ogrodniczki ma tu olbrzymie doświadczenie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
TAR 14:02, 16 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7289
jolanka napisał(a)
Witaj Tarciu, zapowiada się nowy początek.
Już zaznaczam i cieszę się, że jesteś już na „swoim”. Tego czarnoziemu to bym przygarnęła


czesc Jolu, widzialam twoje ptaszki bedziesz miec we mnie konkurentke w lapaniu tych ciekawskich stworzonek, troche tego tu lata. tylko czasu brak i sprzetu nieco lepszego

Basieksp napisał(a)
Widać, że Białaskom też się podoba
no ba, rozszalaly sie diably male, dla nich to ogrom terenu i nowe przygody

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Czy białaski wróciły do domu białe?

Kawał roboty za Wami. Nie ma to jak wsparcie zielonych potworów.


hehe wrocily biale, tylko łapki nieco brudne. ale maja swoja wanne to szybkie pranie sie odbylo

Zielone potwory sa calkiem przydatne, oszczedzaja plecy i czas. A nam sie udalo w przyzwoitej cenie go wypozyczyc. Samemu bysmy sie zajechali. A jutro chlopaki nam koncza elewacje. Beton w podcieniu i w podcieniu wejsciowym. Bedzie mozna zaczac robic dechy w podcieniu tarasowym.

mrokasia napisał(a)
Widać, że robota została odebrana przez białych inspektorów budowlano- ogrodowych .
no przeciez wczoraj az piszczaly zeby tylko wyjsc, to juz nie sa pieski kanapowe a podworkowe burki


Agatorek napisał(a)
Białaski będą czarnuszkami

Tarcia, ładny masz ten teren
dziekuje, dlatego ta dzialeczka nas tak urzekla. a z białymi nie bylo zle, wieksze brudaski sa od pylu pobudowlanego, ktory jeszcze w domu jest.

Magleska napisał(a)


Tarcia jak już uporam się do końca z moim ogrodem ,to się odezwę -teraz przy plewieniu popatrzę i spiszę co mam w nadmiarach ...wyczytałam ,że miskantów i rozplenic nie chcesz

ja już też pozbywam się niektórych wielkich traw -dziś 3 memory poszły do wykopania -pomoc męska musiała to zrobić ,bo ja wymiękłam -pomimo ,że są przepiękne ,to nie chcę ich już -ponad 1,5 metra średnicy w rok -nie mam siły co 2 lata wykopywać i je dzielić


Fajnie podziałaliście -już od razu tak porządnie na działce - białaski nadzorują prace na całego


Madziu bardzo dziekuje, bede zobowiazana Ja tez juz nie mam tyle sil zeby walczyc z ciaglym przesadzaniem i odmladzaniem traw. Mam duzy teren i w wiekszosci zostawiam go w naturalnym stanie. Tylko to co pokazalam bedzie zagospodarowane. Trzeba sie juz powoli oszczedzac i korzystac tak samo z ogrodu jak i innych przyjemnosci. Z cala swiadomoscia przyznaj,e ze nie chce byc juz niewolnicą ogrodu i prac. Chce by byl zarabisty, cieszyl oko, zebym mogla pracowac w nim z przyjemnoscia, ale takze wypoczac, poczytac ksiazke, ponapawac sie i pokorzystac z dobroci okolicy, jeziorek, lasow itp. Przez ten ostatni rok troche dojrzalam i przewartosciowalam podejscie do zycia. Nie samą pracą ....

Kasya napisał(a)
Jej… jaki fajny teren !
Teraz tylko kupować i sadzić, kupować i sadzić….
No zazdrość

Czy ogrod będzie w stylu poprzedniego ?


Kasiu, dzieks. Nie wiem czy w stylu poprzedniego, bedzie moj ale pod klimaty lesne zeby pasowal do reszty. a jak moj to bez stylu

LIDKA napisał(a)
Prace od razu na szeroką skalę. Będzie ładnie w krótkim czasie. Doświadczenie Ogrodniczki ma tu olbrzymie doświadczenie.


cos w tym jest z doswiadczeniem, wiem na pewno czego nie chce i czego nie robic. byloby latwiej na pewno jakby fundusze byly inne. ale i tak nie jest tragicznie. drzewa zastane i krajobraz za ogrodzeniem robia sporo roboty.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Muszelka 14:49, 16 kwi 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
TAR napisał(a)

Chce by byl zarabisty, cieszyl oko, zebym mogla pracowac w nim z przyjemnoscia, ale takze wypoczac, poczytac ksiazke, ponapawac sie i pokorzystac z dobroci okolicy, jeziorek, lasow itp.

O! To moja filozofia ogrodu!
Mam malutki ogródek, ale i tak obsadziłam go w taki sposób, by nie było w nim zbyt wiele pracy. Mam tylko takie gatunki, które z natury zdrowo rosną, cieszą oczy i nie wymagają (lub bardzo mało) dodatkowych zabiegów.

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies