Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Gosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Gosi

Agatorek 23:42, 27 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Hej Gosia

W końcu jesteś!
Widać, że lubisz różnorodność i kolor w ogrodzie, super
Podoba mi się też ścieżka z łupka

Kot piękny, w pierwszej chwili myślałam, że to Joli .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 16:23, 28 lis 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Gosiu, piękne wiosenne zdjęcia, mnóstwo ciekawych roślin, aż się cieplej na sercu robi, kiedy się je ogląda.
Kamienna ścieżka też bardzo mi się podoba. Futrzak przepiękny, jak ma na imię?
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Margo2 23:05, 28 lis 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 811
Aga, ja właśnie u Ciebie siedzę.
Tak lubię różnorodność. Mam tak gęsto na upychane, że czasem tylko ja wiem, że cos rośnie w danym miejscu.
Kot tej samej rasy co Joli.
Tak mi się u niej podobał, że mam i ja

Alu, fot ma na imię Sparki, to Maine Coon.

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 23:06, 28 lis 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 811
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Kordina 01:15, 29 lis 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Dozujesz te swoje śliczności
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 08:57, 29 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Gosia, nie wiem, czemu tak się krygowałaś przed założeniem wątku.
Pokazujesz śliczny ogród z pięknymi roślinami

Ostatnie fotki zachwycają ❤️
Epimedia, serduszka i klon, piękności
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
DariaB 11:06, 29 lis 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
No jest pięknie, czekam na więcej zdjęć aż się cieplej robi od samego oglądania
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Gruszka_na_w... 12:32, 29 lis 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Oj, jak miło się ogląda te wiosenne zdjęcia, kiedy za oknem leżą góry śniegu, a termometr wskazuje spore minusy.
Zaintrygowały mnie żółtawe kwiatuszki w duecie z szachownicami. Takie trochę liliokształtne. Co to jest? Pięknie się prezentują.
PS. Jak to dobrze, że zmobilizowałaś się do założenia wątku. Z wielką przyjemnością ogląda się Twoje ogrodowe rabaty.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margo2 22:36, 29 lis 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 811
Miło czytać takie słowa. Chociaż nadal uważam, że mój ogród nie jest taki piękny jak Wasze.
Zakładałam ogród kiedy kompozycja nie była taka ważna. Ważniejsze były same rośliny. Na dokładkę nie miałam środków na kupno roślin. Kupowałam więc pojedyncze egzemplarze. Nie znałam się w ogóle na uprawie roślin. Ile ja ich zmarnowałam, bo nie wiedziałam jakich potrzebują warunków. Dopiero od niedawna próbuję uładzić rabaty, ale ze względu na to, że nie umiem pozbyć się roślin słabo mi to wychodzi, ale robię postępy w pozbywaniu sie niepasujących roślin. Dlatego będzie więcej zbliżeń niż perspektywy. Ale i ona się pojawi


Bożenko, staram się Was nie zalać zdjęciami, które uwielbiam robić.

Aga, nie pokazuję szerszych ujęć za bardzo bo one są bałaganiarskie. Więcej jest zdjęć roślin.
Szczególnie lubię byliny.
Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie latem i zobaczysz na własne oczy jak to wygląda

Daria, zdjęć na pewno będzie dużo

Witaj Haniu,
Miło, że mnie odwiedziłaś. To był mój sprytny plan, żeby rozpocząć wątek jesienią. Zawsze miło jest oglądać wiosenne i letnie zdjęcia kiedy za oknem szaro i buro.
Te żółte kwiatki to psizęby



Jestem bardziej bylinowa jak wcześniej napisałam, ale od jakiegoś czasu zaczęłam też sadzić drzewka. Mało, bo wiem jak się mogą rozrosnąc, a cienia mam coraz więcej. Pojawiły się między innymi klony. Niestety w większości to siewki bez nazwy. Ten to klon orange dream
To już siewka



A to moja czereśnia, która w tym roku została ścięta o połowę. Zrobiło się więcej światła
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 22:39, 29 lis 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 811

Psizęby

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies