Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

hanka_andrus 06:52, 15 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Halo!Halo! Przebywanie w męskim gronie,zawsze musi się skończyć relacją z boiska piłkarskiego!
Ale przynajmniej nie musiałaś namawiać do założenia trawnika w tym miejscu........
Pierwsze wrażenie.....dużej przestrzeni,czego Tobie nie zazdroszczę,bo sensownie uporządkować teren jest bardzo trudno.....Ciekawe w jakim kierunku poszło urządzanie ogrodu,po pewnie jakiś powstał?
Witam na forum ,i nie krępuj się!Każdy kiedyś zaczynał od zera......
Załączam pozdrowienia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agniecha973 08:37, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Witajcie Monteverde, Martek i Hanko. Miło Was tu gościć. Wczoraj, gdy Monteverde odezwała się do mnie wieczorem byłam tak przejęta wklejaniem zdjęć, że nawet jej nie powitałam. Nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji. Za chwilę wkleję bardziej ogrodowe klimaty
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
jotka 08:48, 15 lis 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj Agnieszko
I ja tu będę zaglądać i podziwiać ogromne pole do popisu jakie masz wokół domu.
Krajobrazy przepiękne pobudzające wyobraźnię
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
agniecha973 08:49, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Koło tarasu powstał skalniak, ale niestety bez Danusiowych kancików i dziś niewiele z niego zostało




I moje ukochane szafirki też pochłonęła już trawa
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
siaaska 08:53, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witaj Agnieszko Ujawniłyśmy się na Ogrodowisku w tym samym czasie Pamiętasz?
Tak to jest jak w domu tylu facetów Boisko obowiązkowe Widoki dookoła bajecznie. W pięknym miejscu mieszkacie Ogródek z czasem też ogarniesz Początki są najtrudniejsze ale trafiłyśmy w odpowiednie miejsce gdzie ludzie są bardzo serdeczni i sobie pomagają
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
popcorn 08:54, 15 lis 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szafirki przepiękne!
Pola rzepakowe super, jak daleko macie do miasta? Jak z pracą, ze szkołą/przedszkolem dzieci?
Działka chyba spora, duże boisko, te zabudowania na końcu też Wasze?

pozdrawiam i kibicować będę
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
agniecha973 08:55, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
jotka napisał(a)
Witaj Agnieszko
I ja tu będę zaglądać i podziwiać ogromne pole do popisu jakie masz wokół domu.
Krajobrazy przepiękne pobudzające wyobraźnię


Witaj. Zaglądaj proszę. Naprawdę jestem zaskoczona takim szybkim odzewem! Aż się boję, że nie sprostam. Zdjęć samego ogrodu mam mało, zawsze ktoś a pierwszym planie, a roślinki robią za tło. A sezon raczej szarawy, więc nie ma widoków na zrobienie ładnych zdjęć. Ale może jakoś dam radę. Oczywiście będę prosiła o porady jak to dobrze zagospodarować. Niby mam jakieś wizje, ale Wy tu tak pięknie doradzacie, że nie mam zamiaru nie skorzystać z Waszych porad
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 08:56, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ojej! Ile ludzi się zleciało! Mam tremę!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 09:00, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
siaaska napisał(a)
Witaj Agnieszko Ujawniłyśmy się na Ogrodowisku w tym samym czasie Pamiętasz?
Tak to jest jak w domu tylu facetów Boisko obowiązkowe Widoki dookoła bajecznie. W pięknym miejscu mieszkacie Ogródek z czasem też ogarniesz Początki są najtrudniejsze ale trafiłyśmy w odpowiednie miejsce gdzie ludzie są bardzo serdeczni i sobie pomagają


Oczywiście, że pamiętam. Witam bardzo serdecznie.
Może na zdjęciach tego nie widać, ale babeczki też grają na tym boisku. Nawet mi się zdarza, ale po przebiegnięciu kilka razy w tą i z powrotem staję na bramce
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
kaprys 09:03, 15 lis 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
I tak trzymaj "wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej". Witaj, szafirki to też jedne z moich ulubionych kwiatów.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies