Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

aldonaz 14:27, 18 gru 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Gosialuk napisał(a)
Witam się serdecznie.
Chciałam pozdrowić koleżankę z Podkarpacia, bo jak do Nowej Dęby 30 km to całkiem niedaleko. Ja mieszkam w Rzeszowie, a ogrodniczo wyżywam się w weekendy na działce rekreacyjnej pod Rzeszowem.
Do pana Bylinowego też zaglądam.
Podejrzałam ogród jesienny i wyczytałam, że planujesz duże zmiany. Piękne astry już masz u siebie. Będę podglądać.


Miło, że zaglądasz. Mieszkam pod Mielcem. Z powodu pracy zawodowej w ogrodzie działam w zasadzie w weekendy, jeśli jest pogoda. Pokaż swój ogród.
Pozdrawiam

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Gardenarium 15:45, 18 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
aldonaz napisał(a)
Wracając do niezidentyfikowanej rośliny, to nie jest agastache. Znalazłam zdjęcia jak kwitła i wygląda bardziej jak szałwia, czy jasnota. Może uda mi się znaleźć zapiski z nazwą.


Lamium w zasadzie ma kwiaty pomieszane z liścmi, ta bardziej wygląda na szałwię

Lamium album

Szukałam też w lobeliach, ale nie znalazłam. Jak znajdę to napiszę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 00:00, 20 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Cudne,u mnie jakiś zastój decyzyjny - potrzebuje kopa.
Na razie muszę ogarnąć święta ale jeszcze chcę pokazać jeden ogród - zgadniesz który ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
zawitka 08:42, 20 gru 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj na szybko przeleciałam rano przez kilka stron ale wieczorem wrócę bo jest ciekawie;dPozdrawiam z białej w-wy
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
aldonaz 00:52, 24 gru 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Życzę wszystkim ogrodnikom zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.


____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Pszczelarnia 08:25, 27 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A gdzie pokaz baniek?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aldonaz 10:00, 27 gru 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Będzie i pokaz, ale na razie zamieszanie z młodymi. Jak wyjadą, będzie czas na bańki, zresztą wybieram się jeszcze w piątek z córką do Fabryki Baniek w Nowej Dębie. Po świętach przeceny. Może jakieś zamówienie?
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Pszczelarnia 11:51, 27 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nie mam. Poszalałam w tym roku. 18 szt. nowych bombek (w tym oczywiście kompletów, takich po 4 i 6 szt.)
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 18:37, 27 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ja też czekam.
I świetnie rozumiem wyprawę do Nowej Dęby. Dzisiaj złożyłam zamówienie w Almi Decor na cztery zabawki - ale to było zupełnie, całkowicie przy okazji zamówienia prezentu na urodziny kolegi. A ponieważ były przeceny, no to trudno się oprzeć i jeszcze ciągle można będzie powiesić na choince i się nimi nacieszyć.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
mira 21:01, 27 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
No to czekam na pokaz starego i nowego

Zapytaj proszę czy mają filię w Łysej Górze /stara droga na Kraków prawie / i czy tam jest sklep. Ciekawa jestem czy na stronie są już przeceny - jednak zakupy na miejscu są nieocenione.

Taka pogoda że chyba ogrodowo działasz skoro masz posiłki

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies