Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Przemka w ogrodzie.

Pokaż wątki Pokaż posty

U Przemka w ogrodzie.

KasiaBialofi... 16:40, 10 kwi 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Ależ super zwierzyniec masz! Zwłaszcza te pawie zapierają dech
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
ElAri 07:24, 30 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Przemek i Ty sam tym wszystkim się zajmujesz? ogród! zwierzęta!
niesamowicie pracowity z Ciebie facet!

Pawie to marzenie mojej mamy na razie jednak ograniczyła się do zielononóżek
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
hanka_andrus 07:40, 30 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jestem ciekawa ogrodowych postępów i nowinek z ptaszarni!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
przemekg 17:01, 30 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Witam Miłych Gości
Opóźniona wiosna wreszcie ndrobiła zaległości, ja niestety jeszcze nie.
Ogród nabrał zycia i kolorów.
Masa pracy a czasu coraz mniej.

Kasia dziekuję, pawie to dopiero podrostki, dech to mają zapierać jak będą miały już właściwe upierzenie. A to dopiero pojawi sie w 3 roku życia.

Ari miło że trafiłeś do mojego zielonego zakątka, niestety wszystko na mojej głowie, ogród, zwierzeta i jeszcze wiele inych, czasem mnie to przerasta ale kilka nowych pomysłów i dzień dobrej pogody i wraca zapał do pracy zwłaszcza w ogrodzie a jak się rozkręcę w ogrodzie to i wszystkie inne obowiązki łatwiejsze do przebrnięcia.
Zielononóżki chciała moja mama, ależ one grzebią, o pawiach ja natomiast marzyłem od bardzo dawna i w końcu tej zimy zakupiłem pierwsze z dużą dozą niepewności z braku doświadczenia. Jednak z każdym tygoniem lubię je bardziej, a i one już się chyaba zadomowiły, fajne ptaszyska, bardzo towarzyskie, trochę twarogu albo jajko na twardo i łatwo je przekupić, chcę je oswoic na tyle aby jadły z ręki.

Haniu ogród ożył zaczął kwitnąć zaraz pokażę postępy. Jesienne plany na nową część ogrodu trochę się oddalją w czasie, miało powstac nowe prostokatne oczko wodne i alejka równiutki trawniczek, ale trudno ze wszystkim zdązyć.
Pawie jak pisałem chyab sie zadomowiły chociaż są trochę niesforne, żadne ogrodzenie nie stanowi dla nich bariery. Lubię patrzeć jak paradują z małymi jeszcze ogonami i ich krzyki chociaz miałem nadzieję że będą głośniejsze




hortensja zimowana w piwnicy zaczyna pięknie kwitnąć







____________________
U Przemka w ogrodzie
grembosia 17:03, 30 maj 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ależ piękne RH i ta hortensja pięknie przezimowała.
Super te pawie
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
hanka_andrus 17:08, 30 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ogród z kwitnącymi roślinami jak w jakim królewskim parku! Bardzo mi się podoba! Czy kurki zielononóżki, to te miniaturki, czy normalne wzrostem, tylko z nogami zielonymi?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
przemekg 17:11, 30 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442













____________________
U Przemka w ogrodzie
AgnieszkaW 17:12, 30 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękne widoki i piękny ogród Przemku, pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
przemekg 17:22, 30 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Pawie jak widac mają się dobrze i chwalą się czym mogą,












Kury zielononózki kuropatwiane to nie te malutkie kurki są może nieco mniejsze od zwykłych fermowych kur, bo to rasa bardziej prymitywna dzika, o kuropatwianym ubarwieniu zielonkawych nogach i podobno o mniejszej zawartości cholesterolu w sm jaj. Z tego własnie powodu chciała je mama jednak mnie ich temperament wyprowadza z równowagi.
____________________
U Przemka w ogrodzie
hanka_andrus 17:22, 30 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Już poczytałam o tym w necie. Dziękuję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies