Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dolina Tęczy

Pokaż wątki Pokaż posty

Dolina Tęczy

monitka 22:53, 11 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Marto śliczny ten rodek widziałam go dzisiaj w szkółce rzeczywiście jest niesamowity.
Moje zeszłoroczne też zakwitły a wcale się tego nie spodziewałam
pozdrawiam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Diana 11:14, 12 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marta śliczny jest ... taki słodki
Przypomniałam sobie właśnie o fotkach ... przepraszam, już wysyłam Tzn. za jakieś 2 godz.
buziaki
AniaDS 14:14, 12 maj 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
arcobaleno napisał(a)
Zakwitł mi Cunningham's White a właściwie dwa, które nabyłam w zeszłym roku - pięknie się klują, te różowe pąki są tak słodkie, że nie mogę się napatrzeć



Piękne
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Bogdzia 21:54, 12 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zdjęcie tulipanów z migdałkiem prześliczne, a rh bardzo dorodne i ślicznie kwitną. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
arcobaleno 12:47, 19 maj 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Jacieeee wszystko tak szybko kwitnie, tak nabiera tempa, że zdjęcia z dnia na dzień przestają być aktualne a ja cierpię na wieczny niedoczas i nie nadążam ciągle Ale kwitnące bzy i zaczynające kwitnąć rododendrony aż się proszą o uwiecznienie

Kilka zdjęć teraz, reszta wieczorem:

____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
dtjj 12:52, 19 maj 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
pięknie zakwitły ale musi super pachnieć
____________________
Daria-ukochany ogród
Diana 09:57, 20 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Pięknie kwitnie !!!
Hogata 09:07, 22 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj.
Widziałam w wątku z powijnikami, że masz je posadzone na ogrodzeniu. Ja chciałam posadzić na siatke powojnik granatowy. Czy możesz jakiś polecić?
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
arcobaleno 10:21, 22 maj 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Kurde noooo! Zaniedbuję forum, zaniedbuję bloga, zaniedbuję internet - nie mam czasu na komputer! Zimą fajnie się jednak wzdycha do kwitnących ogrodów i to wzdychanie daje siłę na przetrwanie dlatego staram się robić zdjecia na bieżąco (najlepiej widać na nich zmiany) tylko już nie mam czasu ich wstawiać w neta.

Hogata - na odmianach powojników nie znam się za bardzo, z ciemnych mam Presidenta, ale on bardziej w fiolet niż w granat. Moje powojniki chorowały w ubiegłym roku na uwiąd, w tym - wczesną wiosną podlałam je zapobiegawczo grzybobójczo, rozsypałam wokół korzeni popiół drzewny z kominka (odkażająco) i uważam z nawozami i podlewaniem - jak na razie mają się dobrze (tfu!tfu!)
Bzy kwitną rzeczywiście przepięknie a kącik w murowanym zakolu pod zwisającymi kiściami lilaków to naprawdę relaksujące miejsce
Rododendrony kwitną wszystkie i tworzą barwne plamy na rabacie a trawa po nawozie i koszeniu wygląda jak dywan - Maj to piękny miesiąc
Dziś z samego rana zrobiłam kilka zdjęć spowitego miękkim świtem ogrodu:

____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
arcobaleno 10:23, 22 maj 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies