Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

iwonaz 21:22, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Wspaniałe zdjęcie i rośliny!!



____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 21:48, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Przeczytałam już wszystko i wiem, że w swoim ogrodzie masz chyba wszystkie rośliny, wiele z nich widziałam na zdjęciach, ale o nich nie wspominałaś...bo powiedzieć o wszystkich u Ciebie to chyba niemożliwe.
Wątek z Kanadą wprawił mnie w melancholijny nastrój, ponieważ także mamy tam rodzinę i to właśnie w Toronto
Prawdziwie bajkowy ogród. Pozdrawiam
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
AniaDS 21:50, 04 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Piękne te miejsca .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
ircia 11:24, 05 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Weroniko, dziękuję za kanadyjski ogród Bardzo, bardzo lubię oglądać nowe miejsca i oczywiście zawsze ogrody!!! W zasadzie w każdym kraju jest coś charakterystycznego dla niego i ogrody też mają specyficzny charakter, tak różny od naszego.
Kanada jest tak daleko, że wątpię, czy kiedykolwiek sama tam się wybiorę......
____________________
Ogród Irci
weronika77 14:52, 05 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Iwonko, wstąpiłam do Twojego dużego ogrodu by podrzucić Ci trochę rozchodników z Frank-raju. Będzie pięknie.
Swoje rośliny raczej nazywałam, wg alfabetu. Ale mogę zainteresowanym coś dopowiedzieć. Te poduchy "fioletowe" i różowe to floksy szydlaste, dekoracyjne z koloru wiosną i potem też, jako poduchy zielone.
Podobał się Tobie, Irci i AniDS mój ogród z podróży do Kanady, to proszę, dla Was więcej zdjęć:

My kobiet lubimy piękne centra handlowe, z ogródkami i fontannami. Dzisiaj i u nas jest już piękniej, ale w 95r. mnie te zachwycały...


Na piętrze ogródki naprzeciwko restauracyjek z całego świata.



Rekompensata częściowa za moją tęsknotę.
Zwiedzanie ciekawych miejsc zawdzięczam mojemu wspaniałemu zięciowi, który lubi nam robić niespodzianki. Dba też o nasze brzuszki.

(Tu dodam, że u nas otwieranie drzwi powoduje spuszczenie wody w toalecie, ale tam deska sedesowa pokrywa się nakładką papierową i tak szybko, że musiałam wrócić, żeby to zobaczyć jeszcze raz, ha,ha...)

A tu zostałyśmy przywiezione na wielkie jedzenie ( w ramach jednej kwoty) , bo wygłodniałyśmy po kąpielach basenowych. Był basen ze sztuczną falą, zawrotnie wysokie skocznie i zjeżdżalnie, pływanie na kołach po czystej rzeczce, bardzo długiej ( a koca z rzeczami nikt nie musiał pilnować).
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 15:02, 05 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
I jeszcze powrót do Miniatur Ogrodów:







____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 15:19, 05 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Mój mąż nie mógł się doczekać wyjazdu do Niagary, ale po zaliczeniu Ogrodów Miniatur, Delfinarium i kolacji w obrotowej restauracji w najwyższym budynku świata powiedział, że już mu wystarczy wrażeń. Ale nie miał racji.


W muzeum figur woskowych byłam wcześniej by się uwiecznić z M.Monroe i Elvisem Presleyem.
I już nie zanudzam o Kanadzie.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Sebek 16:51, 05 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super podróże
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ircia 17:38, 05 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
miniaturowe miasteczko ślicznie, i takie zielone
Dziękuję za zdjęcia z wojaży
____________________
Ogród Irci
weronika77 19:16, 05 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Irciu i Sebku, to ja dziękuję, że byliście znów u mnie.
Dedykuję Wam fragment z pięknego ogrodu botanicznego w Berlinie, gdzie byłam...ho, ho, albo i jeszcze
dawniej.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies