Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 23:42, 02 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Sebku, jednym ze składników tych perfum są kwiaty pomarańczy i ich zapach nie ma nic wspólnego
z zapachem owoców. Myślę, że będąc w perfumerii, możesz poprosić o tester tych perfum, może innych, też z kwiatem pomarańczy, żeby powąchać, i mieć swoje zdanie na ten temat.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
AgnieszkaBK 12:27, 04 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Witaj Weroniko, jeszcze raz zwiedziłam Twój piękny, barwny ogród ....bardzo zadbany i wypieszczony. Widać w nim Twoja miłość do kwiatów Pieseczek uroczy ...taki do przytulania
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
EPODLAS 13:04, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Piękny ten kwiat pomarańczy. Kiedyś czytałam jakąś książkę i opisywano tam gaje pomarańczowe. I wyobraźmy sobie taki kwitnący gaj. A zapach jaki unosiłby się z tego gaju?
____________________
Mój ogród
AniaDS 13:58, 04 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Zapach z pewnością musi być niezapomniany.

Weroniko, dziękuję za miłe powitanie i za piękne kwiaty .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
weronika77 19:58, 04 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Agnieszko z Białej Podlaskiej, Bożenko z Włocławka (mieszkałam blisko kiedyś), AniuDS
dziękuję za odwiedziny. Też wróciłam ze spaceru po ogrodzie Richiego i prawie się spotkaliśmy...nad Niagarą, bo On opuszcza swoje piękne miejsca by obejrzeć ogrody świata.
Powspominam i moje podróże:

Niagara z zegarem kwiatowym


Niagara Like, tonąca w kwiatach. Wzdłuż ulic piękne kwiatowe rabaty, np. z wielkimi czerwonymi niecierpkami a nad nimi lampy obwieszone girlandami żywych, pięknych, kwiatów.
Zatrzymaliśmy się na tarasie tej kawiarni by obejrzeć pokaz starych, odnowionych aut, cacek.
Wokół kawiarni przykład na "ukwiecenie".


A to wejście do OGRODÓW MINIATUR. Spacer na cały dzień, a wspomnienia na całe życie.





____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Bogdzia 20:03, 04 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pięknie i kolorowo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
weronika77 20:25, 04 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Prawie całe 10-lecie minęło, gdy w ogrodzie mojej córki w Toronto zobaczyłam tę hortensję. Znałam wtedy hortensje ogrodowe, i nie mogłam zrozumieć dlaczego ta jest we wrześniu zielona. Pytałam, czy ona zakwita, a córka powiedziała, że przekwita na zielono a wcześniej była biała. Nie miałam wtedy ogrodu ani nie marzyłam o nim. Dzisiaj już o tych kwiatach wiem więcej.


Bardzo podobały mi się nie grodzone od frontu ogródki przed domami w Kanadzie, z piękną trawą. Robiłam wiele zdjęć (szkoda, że większość to filmy) jakbym planowała je przenieść do siebie. I chyba coś w tym jest, że jak się ogląda i podziwia, to tak się może w życiu poukładać, że...dzisiaj ogródek mam. Przypomnę, że nie planowałam, bo wygodnie mieszkałam w bloku, i tylko lubiłam oglądać i podziwiać nie swoje. Parę podpatrzonych stamtąd:
Podobały mi się obsadzenia z niecierpkami. Nawet próbowałam u siebie, ale to chyba nie ten klimat, lub nie te niecierpki.




____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
iwonaz 20:55, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561


Przyciągnął mnie tytuł i jestem oczarowana...boję się tylu kolorów ogrodzie, bo nie umiałabym ich opanować, ale to jest poprostu piękne i naprawdę bajeczne.
Lecę dalej oglądać...
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 21:14, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561

[img

To niesamowite ujrzeć to zestawienie tak wyrośnięte, mam identycznie posadzone bukszpany i te zielone poduchy kwitnące na fioletowo...nie wiem jak ta roślina się nazywa. U mnie są jeszcze małe, ale już widzę jak świetnie będzie to wyglądać

____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
marzena 21:22, 04 lut 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
ale fajne podróże, w tym 'ogrodowe' chyba z mnóstwem inspiracji do własnego ?
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies