Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

nieszka 11:14, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
kaisog1 napisał(a)
Przapraszam Cie bardzo... Czy Ty to sama zrywasz i układasz???


Hhehehehe... coś Ty! Zerwałam co prawda połowę (tak żeby przyspieszyć bieg wydarzeń) ale układanie powierzyliśmy specjaliście, tylko robi to po godzinach stąd to powolne przybieranie prac
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
beta 11:32, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
a czy ta rabata to pod dachem jest?...bo jeśli tak to będziesz stale biegać i podlewać...wiem co mówię bo też mam taką rabatę i to jest pogrom...ale już niedługo i ja przerobię...tylko polbruk położę
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Ewkakonewka 11:38, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Powoli nie powoli, ale zmiana na lepsze A to ciężki moment jest, piach wszędzie szału można dostać, a potem ufff i już tylko niczym nie zmącona przyjemność sadzenia macham a może coś pokopię zamiast tak energię tracić?
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
nieszka 12:08, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
beta napisał(a)
a czy ta rabata to pod dachem jest?...bo jeśli tak to będziesz stale biegać i podlewać...wiem co mówię bo też mam taką rabatę i to jest pogrom...ale już niedługo i ja przerobię...tylko polbruk położę

Ale w cieniu więc tak łatwo ziemia nie wysycha. Paprocie z raz może podlewałam w tym roku...

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 12:10, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ewkakonewka napisał(a)
Powoli nie powoli, ale zmiana na lepsze A to ciężki moment jest, piach wszędzie szału można dostać, a potem ufff i już tylko niczym nie zmącona przyjemność sadzenia macham a może coś pokopię zamiast tak energię tracić?

Jak masz możliwość to kop! U mnie pogoda iście barowa, można sobie pomarzyć o kopaniu. I z układania kostki też pewnie nici... Eh...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
beta 12:13, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nieszka napisał(a)

Ale w cieniu więc tak łatwo ziemia nie wysycha. Paprocie z raz może podlewałam w tym roku...


jeśli u Ciebie nie jest aż tak sucho to może będzie dobrze...moja rabata przez ok 5 godzin dziennie w słońcu, więc inne warunki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 12:15, 23 wrz 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
nieszka napisał(a)


Hhehehehe... coś Ty! Zerwałam co prawda połowę (tak żeby przyspieszyć bieg wydarzeń) ale układanie powierzyliśmy specjaliście, tylko robi to po godzinach stąd to powolne przybieranie prac


ufff
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
ewalm 12:45, 23 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
nieszka napisał(a)

Ewa uwielbiam Twoje rady! A tą tym bardziej bo mam niewykorzystane należycie śmiałki darniowe i kilka zółtawych host co to też miejsca nie mogą znaleźć. I śmiałek jest fajny bo kwitnie wcześniej i taką delikatną mgiełkę stworzy, przeciwwagę dla rodków. Tylko się zastanawiam czy nie podzielić tych trzech host co już tam mam czy wprowadzać nowe...?


Taaa... to kobieca intuicja. Widocznie wiedziała o śmiałkach.

Hosty przymierz i zobacz. Możnaby tę rabatę po drugiej stronie zrobić też z wypełnieniem z host i jakiego śmiałka tam wmontowac, zeby rabaty były trochę powiązane, bo to chyba wejście do domu jest, prawda? Obie rabaty powinny tworzyć spójną całość.
____________________
Ogródek na trzy lata
nieszka 12:58, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
ewalm napisał(a)


Taaa... to kobieca intuicja. Widocznie wiedziała o śmiałkach.

Hosty przymierz i zobacz. Możnaby tę rabatę po drugiej stronie zrobić też z wypełnieniem z host i jakiego śmiałka tam wmontowac, zeby rabaty były trochę powiązane, bo to chyba wejście do domu jest, prawda? Obie rabaty powinny tworzyć spójną całość.

No tak myślę że powinno być w miarę spójnie. Zanim napisałaś o śmiałkach to myślałam o miskancie zebrinus, żeby dać koło rodków, i po drugiej stronie koło limek. Zebinus bo ma zieleń taką żywszą i mam nadzieję trafić na takiego bardziej pokroju ML, fontannowego. Z koleżanką kupowałyśmy w tym samym miejscu zebrinusy swego czasu i moje są takie sztywne, jakby odwrócone trójkąty, a jej piękne fontannowe. I hosty patriot tam miały być, pod ławką.
I jeszcze zamiast kul bukszpanowych to z uwagi na ich chorowitość pomyślałam że tuje kuliste lepiej kupię...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
ewalm 14:05, 23 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Możeby raczej takie same hosty na obu rabatach dać?

A ławeczka ma stać w rabacie? W roślinach? I hosty pod ławką tak dosłownie? Czy przy ławce? Nie jestem tak calkiem na biezaco z wątkiem, podrzuć gdzie to było omawiane to przeczytam.
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies