Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

noemi 09:34, 23 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Monia, dziękuję za wczorajszy dzień. Takie wspólne chwile są cudowne zostaną w mojej pamięci na zawsze
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 09:59, 23 cze 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Moniko ... ciesze się, że Cię poznałam ... tak jak wspomniałam uwielbiam ogród, który tworzysz ... już wiem skąd ta lekkość i subtelna elegancja na rabatach ... bo poznałam właścicielkę ...

emanujesz spokojem ... i pięknem ... dziękuję za chwilę rozmowy ... tak bardzo cieszyłam się ze spotkania, ze prawie nie robiłam zdjęć ... są fenomenalną pamiątką ale zabierają czas ... a ten upływał w to sobotnie popołudnie jak szalony ... mam na szczęście to zdjęcie i chyba sobie oprawię ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Anita1978 10:06, 23 cze 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
O kurcze, a ja stałam obok Ciebie i nie wiedziałam , że to Ty!
Czytam i podglądam Twój wątek od dawna!!!
To prawda co pisze Anula- wyglądasz jak gwiazda filmowa! Piękny ogród to i piękna właścicielka
Pozdrawiam
____________________
ogródek Anity
Welka 10:42, 23 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Pytam się dlaczego w avatarku nie masz swojego zdjęcia???? Swoją urodą to niejedną gwiazdę filmową byś przyćmiła. Cieszę się, że mogłam Cię poznać
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gabisia 10:55, 23 cze 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Moniu - Bogini nasza
Dlaczego tak daleko mieszkasz
Mocno przytulam i całuję.
Moniu, dziękuję za zaproszenie i mam nadzieję na spotkanie, i może wspólny wypad do Puszczykowa
A na koniec jeszcze raz przepraszam, wiesz za co.....
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Enya73 11:53, 23 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Monika, nie mogę się napatrzeć na Ciebie Bosko wyglądałaś w tej sukience Szkoda, że tym razem nie mogłam się do Was przyłączyć. Ściskam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Agnieszka_B 11:57, 23 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Piękny ogród ! Mogę zwiedzać po wileokroć !
____________________
zapach-ziemi
kwiatholandii 12:39, 23 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
O Boże mój kochany!!!!!!!!!!!! Dziękuję za te miłe słowa

Bardzo się cieszę, że wybrałam się na to spotkanie. Wasze ogrody były w moim małym ekranie, a teraz nabrały życia poprzez to, że mogłam Was poznać osobiście.
Już szaleje od poranka i zmieniam, przesadzam Obiecałam sobie też, że będe Was częściej odwiedzać na forum, bo aż żal, że tyle mnie omineło. Buziaki dla wszystkich
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 12:42, 23 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Gabisia napisał(a)
Moniu - Bogini nasza
Dlaczego tak daleko mieszkasz
Mocno przytulam i całuję.
Moniu, dziękuję za zaproszenie i mam nadzieję na spotkanie, i może wspólny wypad do Puszczykowa
A na koniec jeszcze raz przepraszam, wiesz za co.....


hahaha Mam plan kochana, i jak się spotkamy w SPA_larni, to Cie troszkę podtopię ...wiesz za co?
Buziaki i przytulaski ..moja oazo spokoju
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 12:44, 23 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anita1978 napisał(a)
O kurcze, a ja stałam obok Ciebie i nie wiedziałam , że to Ty!
Czytam i podglądam Twój wątek od dawna!!!
To prawda co pisze Anula- wyglądasz jak gwiazda filmowa! Piękny ogród to i piękna właścicielka
Pozdrawiam


Oj tak Monika to taka blond Monica Bellucci , czy mężczyźni, czy kobiety wpadają w zachwyt

Buziam i czekam kiedy się spotkamy w SPA_larni. Mi wystraczy tylko powiedzieć kiedy i pakuję dziewczyny do autka i jedziemy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies