Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 10:11, 18 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)

Ja się chyba zaraz rozchoruję! Myślałam, ze jedziesz tylko na giełdę, jakbym wiedziała o Byczkowskich napisałabym drukowanymi literami ŻURAWKI LIME Super szkółka, wybór - wręcz niesamowity. U nas dużo małych, ale takiej wypasionej nie ma.
Pozdrawiam i do piątku!!!


Aga, bedę niedaleko rano w piatek. Ile chcesz żórawek? sa po 13,90zł
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 10:16, 18 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
ale te lime to chyba te w narożniku po prawej?



a tu po lewej



jak chcesz cos jeszcze to pisz, bo mam cale autko do zapakowania Jak widziałaś ostatnio dość pakowne
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 10:24, 18 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
OMG, ale kuszą Że Twoje autko pakowne wiem, gorzej z moim portfelem Policzę dokładnie po południu i dam znać Drogie, ale pięęęękne!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 10:41, 18 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)
OMG, ale kuszą Że Twoje autko pakowne wiem, gorzej z moim portfelem Policzę dokładnie po południu i dam znać Drogie, ale pięęęękne!


Wiem,drogie są. Ja w zeszłym roku kieszeń musiałam wyciąć bo kupilam 17 szt.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
BEATA_S 10:57, 18 cze 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Dziewczyny nie kupujcie po tyle sztuk źurawek. One się szybko rozrastają i za rok z 1 sztuki można mieć około 8 sztuk. Te wyglądają na duże i zajrzyjcie do środka, bo przypuszczam, po wyglądzie, że już w tej chwili można je spokojnie podzielić.
To taka moja opinia, bo w ubiegłym toku kupowałam Lime Marmolade maciupeńkie, a teraz je dzielę. Pozdrawiam
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Wieloszka 11:13, 18 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
BEATA_S napisał(a)
Dziewczyny nie kupujcie po tyle sztuk źurawek. One się szybko rozrastają i za rok z 1 sztuki można mieć około 8 sztuk. Te wyglądają na duże i zajrzyjcie do środka, bo przypuszczam, po wyglądzie, że już w tej chwili można je spokojnie podzielić.
To taka moja opinia, bo w ubiegłym toku kupowałam Lime Marmolade maciupeńkie, a teraz je dzielę. Pozdrawiam

Beatko, no u mnie zupełnie odwrotnie Nie rosną na mojej mokrej glinie Ale pozbierałam już informacje dot.sadzenia od wszystkich tych, którym żurawki rosną jak Tobie i 10szt. czekające na posadzenie w końcu się doczeka Pewnie ręce będą mi się trzęsły

Monia przemyślałam temat: dziś posadzę te co mam, zobaczę czy i ile mi zabraknie. Jeśli zabraknie to się zastanowię, czy będę zawracać Ci głowę, czy kupię w W-wie (tam są po 10zł ).
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 11:19, 18 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)

Beatko, no u mnie zupełnie odwrotnie Nie rosną na mojej mokrej glinie Ale pozbierałam już informacje dot.sadzenia od wszystkich tych, którym żurawki rosną jak Tobie i 10szt. czekające na posadzenie w końcu się doczeka Pewnie ręce będą mi się trzęsły

Monia przemyślałam temat: dziś posadzę te co mam, zobaczę czy i ile mi zabraknie. Jeśli zabraknie to się zastanowię, czy będę zawracać Ci głowę, czy kupię w W-wie (tam są po 10zł ).


Aga, przemyśl sobie temat jest otwarty jakby co

Beatko, ja chciałam mieć od razu efekt i w tym roku nie będe dzieliła, choć są ogromne. w przyszlym roku sie pobawię.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Asisko_2005 12:44, 18 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
kwiatholandii napisał(a)
Poza tym


[/img]



Boze jakie cudności, leżałabym w tych żurawkach i podziwiała.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Borbetka 17:07, 18 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Lime mimo półcienia przypalają mi się jednak. Są mniejsze niż Marmalade - ta idzie jak burza.
____________________
borówcowy wizytowka
Lukas 19:47, 18 cze 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Ah pojechałbym do takiej szkółki
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies