Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

majkel0326 12:38, 02 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Ja też co roku walczę z mrówkami.Najpierw zalewałam je wodą,ale w zeszłym roku kupiłam proszek,a w zasadzie takie różowe kryształki,które mrówki pozbierały i pownosiły do mrowiska.Dość skuteczna metoda.A z poskrzypką też mam wojnę każdego sezonu odkąd mam lilie i szachownicę,paskudy zjadają liście.Obsesyjnie chodzę,zbieram i od razu niszczę wroga
____________________
Maja - Moje roślinki
Milka 12:43, 02 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
a u mnie mrowisk jak w lesie i już się poddałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 14:44, 02 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
A ja dzisiaj od rana trzymam się pędzla i ściany.U nas szaro i nędznie to wzięłam się za tapetowanie! jak słonko zaświeci to mnie nie ma w chałupie
____________________
Celina - Moje poletko
Milka 15:07, 02 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ależ zdolna jesteś

wiadomo, że jak słońce to tylko w ogrodzie

ja jutro też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 15:21, 02 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ojej to Ty jesteś utalentowana dziewczyna, złote rączki. A ja cały czas tworzę na papierze mój ogródek i już niewiele mi zostało. róże zamówione, donice kupione, roślinki posiane wyglądam wiosny ale ona już tuż tuż. Pozdrawiam Cię cieplutko.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
mira 17:24, 02 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
witaj Celinko i wszyscy
chciałabym w tym roku być eko - juz obmyslam działania
właśnie domek dla owadów zakupiony i czeka już na mnie w domu a ja w drodze

ale ten wątek o mrówkach co tak starsznie wszystkich wkurzają uświadomił mi ze moje eko może być trudne
ja chodziłam z proszkiem takim białym na mrówki i sypalam gdzie się dało - na trawniku było ich sporo na rabatach , nawet z kostki wychodzily - ale będę wodą próbowac - zobaczymy
pozdrawiam -
ja jutro od rana ide w ogród ciąć choćby nie wiem co - muszę odreagowac tydzień
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Celina 17:33, 02 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
mira napisał(a)
witaj Celinko i wszyscy
chciałabym w tym roku być eko - juz obmyslam działania
właśnie domek dla owadów zakupiony i czeka już na mnie w domu a ja w drodze

ale ten wątek o mrówkach co tak starsznie wszystkich wkurzają uświadomił mi ze moje eko może być trudne
ja chodziłam z proszkiem takim białym na mrówki i sypalam gdzie się dało - na trawniku było ich sporo na rabatach , nawet z kostki wychodzily - ale będę wodą próbowac - zobaczymy
pozdrawiam -
ja jutro od rana ide w ogród ciąć choćby nie wiem co - muszę odreagowac tydzień


Witaj Miro!
czy otrzymałaś ode mnie odpowiedź .?na prywatne konto?
Ja muszę jutro w mieszkaniu dokończyć ,co zaczęłam dziś
Ale w niedzielę na pewno skoczę najpierw na jakieś zakupki, a potem na działeczke bo jakże by inaczej
____________________
Celina - Moje poletko
mira 01:25, 03 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
tak otrzymałam dziękuję bardzo
ja jutro odreagowywuję bardzo trudny tydzień i startuję z rana do ogrodu z całym sprzętem do cięcia
będę też sprawdzać co zrobiła zima z roślinami i co wychodzi
w tygodniu sprawdzałam ale..... z latarką wieczorem - jutro w świetle dziennym to zobaczę

i tradycyjnie dla Ciebie roślinka z ogrodu z duszą - orliki nazywam je królewskie
ludzie ktorzy kupili działkę na której rosła cała masa tych orlików nawet tego nie zauważyli
u mnie ocalone od zapomnienia - są piękne muszę poszukać im dostojnego miejsca
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
monteverde 01:56, 03 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Celinko i ja Ciebie witam wśród ogrodników, lubię czytać jak jest trochę więcej stronek, no i oglądać zdjęcia u Ciebie z przeobrażeń, pięknie sobie poradziłaś, i jak Syla pisze chyba masz rękę do roślin pozdrawiam i będę odwiedzała
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Celina 11:00, 03 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
mira napisał(a)
tak otrzymałam dziękuję bardzo
ja jutro odreagowywuję bardzo trudny tydzień i startuję z rana do ogrodu z całym sprzętem do cięcia
będę też sprawdzać co zrobiła zima z roślinami i co wychodzi
w tygodniu sprawdzałam ale..... z latarką wieczorem - jutro w świetle dziennym to zobaczę

i tradycyjnie dla Ciebie roślinka z ogrodu z duszą - orliki nazywam je królewskie
ludzie ktorzy kupili działkę na której rosła cała masa tych orlików nawet tego nie zauważyli
u mnie ocalone od zapomnienia - są piękne muszę poszukać im dostojnego miejsca


Dziękuję bardzo za orliki.Są śliczne.Nie wiedziałam że orliki mają taki cudny kolor. bardzo lubię pastelowe barwy właśnie
Po trudach tygodnia,jakie miałaś, ogródek to najlepsze remedium. inny rodzaj zmęczenia,ale ja to uwielbiam i Ty zapewne też
U nas dzisiaj pięknie ,Ale muszę dokończyć domową robotę i ogródek musi poczekać do jutra. Na pewno tam zawitam,bo już wychodzą roślinki z ziemi
a kiedy założysz swoją stronkę.jestem bardzo ciekawa Twojego królestwa!Pozdrawiam serdecznie i zaglądaj do mnie,koniecznie
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies