Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 18:11, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Wolę świerki a nie mam ani jednego Jeśli będę kupować to takie ogromne jak u naszej Danusi .Widziałam kiedy tworzyła u kogoś ogród Jodłę też bym bardzo chciała .Potrzebuje też jedną lipę ,muszę ją posadzić z pewnych powodów ale jeszcze nie czas na ich wyjawienie.Tajemnicza jestem co? Chciałabym również kilka brzóz Mam jedną z lasu i nawet pięknie mi rośnie ale tylko jedna .reszta to sosny a za płotem buki jałowce , sosny ,jeżyny i dzika róża To bardzo ekspansywna roślina wciąż przedziera mi się przez siatkę a ja wciąż z nią walczę.Z bukami podobnie,, co rusz wychodzą młode gałązki a ja sukcesywnie je wyrywam .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 18:11, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 18:15, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Tulipanowiec Irenko posadzony ubiegłej wiosny ale przezimował w donicy w moim domu Niektóre rosliny nie przetrwały w nim lecz jemu nic sie nie stało .To były moje jesienne zakupy ale było już zbyt póżno na ich posadzenie Szkoda ,bo miałam kilka fajnych okazów i nie przetrwały ..Witaj koleżanko)
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 18:18, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Weronisiu!! przepraszam ze dzisiaj dopiero cię witam opiekunko ty moja .Nie ma usprawiedliwienia,, ty o mnie tak dbasz a ja taka małpa jestem Poprawię się przyrzekam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Sebek 23:16, 28 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
dajana napisał(a)
Witaj Ell ! czy Sebek to moderator? wybacz że pytam ale jeszcze nie rozejrzałam się na dobre na forum Wielu rzeczy nie wiem i wielu też nie znam


No mniej więcej - a może i więcej?
Ronin Ci to na pewno ustawił - nasz Admin - on tylko może to zrobić.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 23:20, 28 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Dajana przeczytałam Twoje opowieści z założenia ogrodu miejsce piękne, przy lesie, szkoda tych rydzów( ja grzybiara ) podziwiam ile to miałaś pracy,życzę pięknych nasadzeń będę zaglądać i czekać na tajemnice brzozy
Witam różą z mojego ogrodu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
dajana 23:45, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Cześć Sebciu ! Podpowiesz mi gdzie mogę znaleś Ronina? Chciałam ładnie podziękować ale nie wiem gdzie go szukać ..Tobie już mogę Zaglądasz do mnie ,naprawdę mi miło.Wszyscy juz oczekujemy wiosny a u mnie spadł dzisiaj nowy śnieg .Nijak biduli nie widać.Jutro to się zmieni ,,przedstawię ja wam zobaczysz Miłego wieczoru
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Sebek 23:53, 28 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
dajana napisał(a)
Cześć Sebciu ! Podpowiesz mi gdzie mogę znaleś Ronina? Chciałam ładnie podziękować ale nie wiem gdzie go szukać ..Tobie już mogę Zaglądasz do mnie ,naprawdę mi miło.Wszyscy juz oczekujemy wiosny a u mnie spadł dzisiaj nowy śnieg .Nijak biduli nie widać.Jutro to się zmieni ,,przedstawię ja wam zobaczysz Miłego wieczoru


Ronina w sprawach technicznych ujrzysz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
dajana 23:56, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Monteverde! Mnie tez rydzyków szkoda,, grzybiara to ja też jestem,, uwielbiam je zbierać Jedynie pajęczyn nie lubię jaka piękna róża,, czerwona !! pełna namiętności .Bardzo dziękuję ,kocham róże Tym bardziej mi miło bo jest z twojego ogrodu .Moje róże zakwitną po raz pierwszy po posadzeniu dopiero w czerwcu.Doczekać się nie mogę a mam kilka ładnych okazów .Odwiedzę cię jutro z przyjemnością ale dzisiaj na moment wpadnę Dobrej Nocki
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:00, 29 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Wielkie dzięki Sebciu!! Ty też nocny marek jak widzę jesteś hi. Jak tu się oderwać? kiedy tyle cudowności na tym forum .Oj wpadłam w sidła namiętnosci ogrodowej ,,oj wpadłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies