Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biało-Fiolet

Pokaż wątki Pokaż posty

Biało-Fiolet

KasiaBialofi... 10:26, 04 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Hihi! Trawniczek wypaskowany bo godzinę przed zdjęciem koszony.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Diana 10:36, 04 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
fajne takie paseczki na trawniku szczególnie jak trawnik ma takie rozmiary jak u ciebie widziałam nawet kosiarki do których są specjalne rolki które układaja tak trawę.....
KasiaBialofi... 11:06, 05 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Rozkwitła moja piwonia! Jest śliczna. Zakochałam się w niej

____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Diana 12:46, 05 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Śliczna moja piwonia ma narazie dwa pączki, jeszcze nie zapowiada się żeby rozkwitła - moja ma być biała (ma być.........zobaczymy bo w tym roku pierwszy raz kwitnie)
Twoja ma śliczny kolor taki delikatny........lekko różowa od środka? czy to tylko tak na foto......
zbigniew_gazda 13:04, 05 cze 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Kasiu odwiedziłem Twój ogród i oczywiście bloga. Kibicuję Ci przy dalszych poczynaniach. A ciemne żurawki nie boją się słońca jak pisze Kasia WB . Śmiało ich możesz sadzić. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
MilenaP 13:14, 05 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Kasiu dawno mnie tu u Ciebie nie było, ale widzę duże postepy. Prezenty cudne i już fajnie posadzone Irysa mogę Ci wysłać, bo mam go dużo pozdrawiam Ciebie i małe szkraby
____________________
Milena - zielonastrefa
KasiaBialofi... 13:20, 05 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Diana napisał(a)
Śliczna moja piwonia ma narazie dwa pączki, jeszcze nie zapowiada się żeby rozkwitła - moja ma być biała (ma być.........zobaczymy bo w tym roku pierwszy raz kwitnie)
Twoja ma śliczny kolor taki delikatny........lekko różowa od środka? czy to tylko tak na foto......

Tak lekko różowa jest. Zdjęcie wyszło wyjątkowo takie jak rzeczywistość.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
KasiaBialofi... 13:21, 05 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
zbigniew_gazda napisał(a)
Kasiu odwiedziłem Twój ogród i oczywiście bloga. Kibicuję Ci przy dalszych poczynaniach. A ciemne żurawki nie boją się słońca jak pisze Kasia WB . Śmiało ich możesz sadzić. Pozdrawiam.

Dzięki za odwiedziny
Ja dopiero początkujący ogrodnik jestem więc się tutaj dużo uczę.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
KasiaBialofi... 13:21, 05 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
MilenaP napisał(a)
Kasiu dawno mnie tu u Ciebie nie było, ale widzę duże postepy. Prezenty cudne i już fajnie posadzone Irysa mogę Ci wysłać, bo mam go dużo pozdrawiam Ciebie i małe szkraby

Milenko dzięki za propozycję. Skorzystam z radością
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
jotka 16:04, 05 cze 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
bialofiolet napisał(a)
Rozkwitła moja piwonia! Jest śliczna. Zakochałam się w niej



Mam kilka odmian piwonii, ale Twoja różowa bije moje na głowę Mogę tylko konkurować ilością i ewentualnie moją białą do rywalizacji wstawić... Ale po co ???

I trawnik super
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies