Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biało-Fiolet

Pokaż wątki Pokaż posty

Biało-Fiolet

KasiaBialofi... 09:29, 30 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
aldonaz napisał(a)
Witaj Kasiu, obejrzałam Twoje zmagania w ogrodzie. Dużo pracy przed Tobą, ale masz wizję i wiesz, czego chcesz. Ani się nie spodziejesz, a będzie pięknie. Życzę dużo sił.

Dzięki wielkie za wsparcie. Mam nadzieję że już w przyszłym roku będzie wszystko lepiej wyglądać.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
mira 17:33, 30 maj 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kasiu ja Cięi oczywiście też wspieram choć całkiem nie pamiętam jak to było - świta mi że moja córcia w lecie miała te nauki, pielucha została brutalnie wyjęta, posiusiała sobie nóżki parę razy, strasznie to nie pasowało i szybko się nauczyła - nie mów jej tego !!!

jednak w przyszłym roku będzie chyba jeszcze Krzyś do nauki
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Linka 22:30, 30 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
bialofiolet napisał(a)


Dziś już chodzimy bez pieluchy i zaraz do dziadków jedziemy, tam może znajdziemy coś do "szabrowania" w ogródku u wujka. A potrzeba nam jeszcze wielu roślin, żeby te puste place zapełnić.


Cześć a zdradź mi jak to tak w jeden dzień Wam poszło i już

Jak już raz się udało to nie było dalej problemów. Tylko że ile to kosztowało wysiłku moje nogi. Bo ja łazienkę w domu mam w takim miejscu przerobionym z garażu i z salonu jest jakieś 15 metrów. A mojej córeczce bardzo się podobało wylewanie siusiu do ustępu i biegiem musiałyśmy lecieć ciesząc się całą drogę. Po każdym wylaniu nocnika Gabrysia siadała znowu i trzeba było ponownie biec wylać te kilka kropelek. I tak przez pierwsze 2 godziny nauki. Potem częstotliwość sikania się zmniejszyła, ale myślę że kilka kilometrów po domu zrobiłam.


A panna Gabrysia to jak bardzo wiekową damą jest ? pytam bo mam z tym problem tzn moja córcia nie może się odpieluszkować.
Pozdrawiam
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
EPODLAS 23:56, 30 maj 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasiu, szabrowanie albo inaczej sępienie to bardzo przyjemne zajęcie. Ale zawsze można być potem też sępionym albo szabrowanym. U mnie wiele roślin ma właśnie takie pochodzenie.
____________________
Mój ogród
Ana 10:43, 31 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Ech, ja też próbuję z moim Antośkiem nauki nocnikowania, ale on ani chwili nie chce posiedzieć na nocniku. Podoba mu się tylko ściąganie spodni i samo siadanie, jak tylko dotknie nocnika od razu wstraje i się ubiera...i nic nie pomaga...ciężko to widzę....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
KasiaBialofi... 11:57, 31 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Gabrysi brakuje 2 tygodnie do dwóch lat. A początki były takie jak u Any. Tylko że zdjęliśmy jej spodnie całkiem i na golasa biegała pół dnia. Po podłodze trochę posikała, ale jak w końcu udało się złapać na nocnik to załapała o co w tym wszystkim chodzi.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Ana 16:00, 31 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
no nam się jeszcze ani razu nie udało zrobić na nocnik (tzn. Antosiowi, ja sobie radzę) i może faktycznie dlatego młody nie do końca rozumie o co w tym chodzi
Czyli Gabrysia 1,5 m-ca młodsza od mojego kawalera!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
KasiaBialofi... 18:34, 31 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Taka mała a patrzcie jak w ogrodzie pomaga

A to moja szkółka berberysowa.

A jak zdążę to jeszcze dziś pokażę relację z zakładania warzywnika na podniesieniu.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
KasiaBialofi... 19:20, 31 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Już kilkanaście dni temu stanęły skrzynki. Większe to kompostownik mniejsze warzywnik. Tutaj już pomalowane z pierwszego.

Potem sypneliśmy ziemi takiej sobie

A potem super czarnej. A sypanie wyglądało tak
I teraz już sadzenie i sianie zostało. Może jutro, może w sobotę
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Linka 21:48, 31 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Śliczne skrzyneczki
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies