Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

tulucy 12:28, 21 kwi 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Miro przesyłam uściski za mną co jakiś czas chodzi taki fragment piosenki... jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
KasiulaK 13:33, 21 kwi 2020

Dołączył: 15 wrz 2019
Posty: 6
Dzień dobry, Miro, piszę tu pierwszy raz, Ogrodowisko podglądam od dłuższego czasu, wpieram się tym co tu zobaczę w moim własnym ogrodzie, z marnymi skutkami, jak mniemam...
Kiedy natomiast wpadłam do Twojego Ogrodu - przepadłam bez końca...nic już nie wiem, nic mi się nie podoba...(u mnie, oczywiście) - Twój kawałek ziemi to raj po prostu. A to co piszesz sprawia, że odbieram Cię jako bardzo serdeczną wrażliwą kobitkę.Najchętniej przetransportowałabym Cię do mnie i błagała o pomoc. Ale póki co - podziwiam i każdego dnia czekam na notkę od Ciebie.
I jeszcze jedno - potem nic już nie będzie takie jak przedtem... to tsunami, które przetacza się przez świat zmieni wszystko, obyśmy tylko nie przestali zauważać drugiego człowieka...Kasia
____________________
Kasia-Moje marzenie o siedlisku
kasiek 14:16, 21 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mirciu to nam foty zostawiaj, na słowa poczekamy, a piekne fotografie to balsam dla wszystkich
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 21:36, 21 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Mira ….mocno przytulam ….oby w końcu ten trudny czas minął....

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ElzbietaFranka 23:29, 23 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Miro widziałam oglądałam twój ogród na żywo. Sporo tego macie a ta nawłoć jaka fajna z tymi dróżkami.
Mam po sąsiedzku taki duży zagon moze też zrobię takie dróżki

Ogród piękny dużo roślin. Co mi wpadło najbardziej pamiętasz jak pisałyśmy o pięciorniku białym który mi się tak podobał chciałaś go wykopać a on taki piękny. Maji też się podobał. Moje żółte w przyszłym roku wiosną zetnę na zero trzeba je odmłodzić.

Pięknie masz spisałam też przepis na nawożenie powojników. Wszystko mam więc będę mieszać.

Pozdrawiam bądź zdrowa ja już wychodzę w masce z odpowiednim odstępem.
Mieszczuchy to przestrzegają wszystkiego gorzej jak wyjedziesz poza miasto widać jak młodzi w grupach stoją i bez masek.

Czy mogłabyś mi napisać gdzie można zobaczyć odcinek o ogrodzie Jasi szukam i nie mogę znaleźć. Napisałam też do niej.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 23:36, 23 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Elu odcinek z ogrodu Jasi będzie leciał dopiero jesienią, teraz był tylko jako cymesik puszczony w święta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ogrodowy_Kal... 19:10, 14 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Miro, pokaż wiosnę bo również Twój ogród był dla mnie inspiracją. Pozdrawiam
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 19:35, 14 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Mireczko jak po zimnych nocach, mam nadzieję, że mrozu nie było. Epidemia epidemią, ale przez monitor się nie zarazimy, zajrzyj czasem choć tu do Siebie. Nie żałuj nam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 20:13, 14 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Witam Mira

Ponad miesiąc milczysz. Jakaś przyczyną jest.

Pozdrawiam i życzę zdrowia którego nigdy nie jest za dużo.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
m_gocha 00:32, 15 maj 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Miro brakuje Cię tutaj...
I zdjęć pięknego ogrodu, i Twoich opowieści...
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies