Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Nowalijka 21:01, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witam wszystkich Muszę się Wam pochwalić, że od Gwiazdora M)) dostałam "poradnik kolekcjonera. Skalniaki - E. Radziula. Polecam - ponad 600 ilustrowanych stron, a jakie ciekawe opisy. Och, ten Gwiazdor
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
mira 21:04, 28 gru 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Katkak napisał(a)
Miruś strasznie jestem ciekawa tej książki Sekretne życie drzew. Daj znać czy fajna. Proszę Cię - obiecajmy sobie, że w tym sezonie już na milion procent się spotkamy, co? Bo tak się wybieramy jak sójka za morze .


Na razie mam na tapecie kolor w ogrodzie ale widzę że więcej osób jest ciekawych więc muszę podkradnąć mężowi i poczytać. Dam znać.

Kasiulka ja sobie obiecywałam w listopadzie - nie uwierzysz - i co tak się schorowałam że do świat mi zeszło.
Z całą pewnością się spotkamy i to wzajemnie - w końcu muszę zobaczyć ten nagrodzony ogród . U mnie jak wszystko się powiedzie będziemy też sporo działać .

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Katkak 21:07, 28 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nagrodzony ogród powiadasz... Nie nastawiaj się na żadne fajerwerki . To już teraz bardzo się cieszę na nasze spotkanie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mira 21:07, 28 gru 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Nowalijka napisał(a)
Witam wszystkich Muszę się Wam pochwalić, że od Gwiazdora M)) dostałam "poradnik kolekcjonera. Skalniaki - E. Radziula. Polecam - ponad 600 ilustrowanych stron, a jakie ciekawe opisy. Och, ten Gwiazdor


To super Gwiazdor - też patrzyłam na książki P. Radziula - ale ostatecznie inaczej wybrałam.
Ze skalniakiem mam inny problem nie mogę się zdecydować jaki ma mieć charakter.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 21:09, 28 gru 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Katkak napisał(a)
Nagrodzony ogród powiadasz... Nie nastawiaj się na żadne fajerwerki . To już teraz bardzo się cieszę na nasze spotkanie .


Jak to - nagrodzony i jeszcze pięknie opisany w prasie ogrodowej - nastawiam się super fotki hehe.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Nowalijka 21:09, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Ja książkę mam, ale czy będę umiała ja zastosować w praktyce na mojej działce? wątpię
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
mira 21:17, 28 gru 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Nowalijka napisał(a)
Ja książkę mam, ale czy będę umiała ja zastosować w praktyce na mojej działce? wątpię


Ja myślę że to nie tak.
Tak książki jak i wizyty w ogrodach dają nam jakieś inspiracje, jakieś zapamiętane zestawienia, klimaty - czasem realizujemy je niespodziewanie po kilku latach.

Nie ma recepty na ogród - moim zdaniem nie ma. Albo jest projekt projektanta albo sami dłubiemy przez kilka lat. Najgorsze jest jak się wszystko podoba tak jak mi .

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Nowalijka 21:19, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
no właśnie - ja chce sama wszystko, ale wychodzi mi to kiepsko. Jak coś wymyśle, to potem okazuje się, że to się rozrośnie, że jest nie tam gdzie trzeba... a najbardziej wkurza mnie to, że wszystko tak wolno rośnie((((
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sylwia_slomc... 21:20, 28 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Nowalijka napisał(a)
Ja książkę mam, ale czy będę umiała ja zastosować w praktyce na mojej działce? wątpię

O kochana ja mam kilka i wcale mądrzejsza się nie czuję....na wyczucie lecę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:21, 28 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
mira napisał(a)


Ja myślę że to nie tak.
Tak książki jak i wizyty w ogrodach dają nam jakieś inspiracje, jakieś zapamiętane zestawienia, klimaty - czasem realizujemy je niespodziewanie po kilku latach.

Nie ma recepty na ogród - moim zdaniem nie ma. Albo jest projekt projektanta albo sami dłubiemy przez kilka lat. Najgorsze jest jak się wszystko podoba tak jak mi .

pozdrawiam

Też mi się wszystko podoba, przez to mój ogród taki rozmaity się zrobił
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies