Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

benia9185 08:16, 21 cze 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Agatko przyszłam z rewizytą już jawnie i powiem Ci ,ze ilekroć jestem u Ciebie to mam wrażenie jakbyś mieszkała gdzieś w pobliżu mojego "ukochanego miejsca na ziemi" ze zdjęc twoich znajome to miejsce wydaje mi się.Twój ogród to ogromne wyzwanie jakie wzięłaś na siebie i doskonale sobie z tym poradziłaś,pięknieje z dnia na dzień.Czytałam coś o rehabilitacji córci zatem życzę Wam dużo zdrówka,siły i zaparcia,a będzie tylko lepiej Pozdrowionka
____________________
Póki życie trwa...
Mala_Mi 09:06, 21 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mi też lawenda Viva kiespko przezimowała

Widzę domek dla Kubusia

Rabaty coraz bardziej pękate
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agata19762 12:44, 21 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Donia72 napisał(a)
To ja się dosiadam i proszę też kawusię meble piekne


Zapraszam serdecznie
A wieczorem na piwko schłodzone...

Taras mam od strony południowej
więc rankiem i wieczorkiem idealnie się nadaje na nasiadówki.
Brakowało mi tego...
cóż widać marzenia się spełniają.
trzeba sobie umilać samemu to ciężki życie.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 12:50, 21 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
benia9185 napisał(a)
Agatko przyszłam z rewizytą już jawnie i powiem Ci ,ze ilekroć jestem u Ciebie to mam wrażenie jakbyś mieszkała gdzieś w pobliżu mojego "ukochanego miejsca na ziemi" ze zdjęc twoich znajome to miejsce wydaje mi się.Twój ogród to ogromne wyzwanie jakie wzięłaś na siebie i doskonale sobie z tym poradziłaś,pięknieje z dnia na dzień.Czytałam coś o rehabilitacji córci zatem życzę Wam dużo zdrówka,siły i zaparcia,a będzie tylko lepiej Pozdrowionka


Fajnie, że wdepłaś widać jaki ten świat mały.

Ogród bardzo się zmienia dorośleje
Co mnie bardzo cieszy. Do tego jeszcze się podoba to też cieszy

Właśnie działam z kolejną rabatką. Jeszcze 2 dni i będzie gotowa.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 12:55, 21 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Mala_Mi napisał(a)
Mi też lawenda Viva kiespko przezimowała

Widzę domek dla Kubusia

Rabaty coraz bardziej pękate


Aniu sporo lawendy padło a to był ich kolejny sezon. Dlatego jestem zdziwiona...

Domek dla dzieci jest od początku
czyli już 6 lat .
Jakoś nie wykorzystany...strata kasy.
Na początku bardzo chciały mieć ...Kubuś tylko korzysta ze zjeżdżalni.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Kindzia 14:39, 21 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agatko...przede wszystkim mocno przytulam...może kiedyś się uda i któregoś wieczora takie zimne piwko wypijemy razem...ja z sokiem
Piękne miejsce stworzyłaś! Piękne!!!

P.S. I melduję, że bezczelnie zerżnęłam powieszenie takiego zegara...u mnie prezentowy, czarny i na tarasie wisi
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 12:01, 22 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata19762 napisał(a)
Dzisiaj jest piękna pogoda. Nareszcie ciepło.
Drugi dzień urlopu zaczęłam od porannej kawki na tarasie. Coś wspaniałego.



Cudowny taras
Mnóstwo na ogrodzie się dzieje, mimo braku czasu jest zadbany, bujnęło niesamowicie, a te 32a to mnie ciut przeraża, dlatego pełen podziw, masz tyle na głowie, a jednak jesteś niesamowita i dajesz radę, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 13:18, 22 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale przynajmniej kąpiącej się Agatki nikt nie może w basenie podejrzeć Irenko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 21:52, 22 cze 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Taras piękny to i kawka super smakuje. Bardzo dużą pracę wykonałas w ogrodzie ale warto było.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Zana 22:06, 22 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ogród na zdjęciach prezentuje się doskonale, no może coś tam trzeba przyciąć. Urlop we własnym ogrodzie, tym bardziej jak się nie miało na niego czasu i czasu cieszyć się nim, to bardzo dobry wybór, mimo że jednocześnie konieczność. Kawa na tarasie to taka niby drobna przyjemność, ale jednak jaka rozkosz dla oczu. Doskonale rozumiem. A tarasik masz przeuroczy
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies