Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

ewaglen 12:34, 04 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Widziałam Twoją sypialnię, Sylwia Jest bardzo ładnie I ten amarant, ostatnio bardzo modna barwa. Widzę, żeTy masz łóżko tapicerowane. Ja myślałam bardzo długo i w końcu drewniane wybrałam (chociaż tapicerowane bardzo mi się podobają, ale nie mogłam się zdecydować na konkretny kolor).Moje robi się na zamówienie. Na 15 marca mają być moje meble do sypialni Pokażę jak już będę miała.
____________________
Mój ogród - co dalej?
Ana 12:36, 04 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Syla, masz te kolory, które ja zaplanowałam w sypialni kiedyś! Uwielbiam to połączenie!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ewaglen 12:39, 04 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Ana, ale aktywne barwy w pokoiku Twojej córeczki Jaka dbałość o szczegóły!!! Podziwiam Kiedy Ty to wszystko tworzysz??? Chyba nie pracujesz zawodowo...i masz dużo czasu
____________________
Mój ogród - co dalej?
Syla 12:49, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ana napisał(a)

Ania po to założyłam ten wątek kiedyś tam ...... Twój pokoik będzie inspiracja dla innych ..... mnie się bardzo podoba


W takim razie czuję się rozgrzeszona Ja tak pokochałam wykanczanie wnętrz, że teraz ze zdwojoną siłą żałuję, że nie zdecydowałam się na architekturę wnętrz Ech...zawsze mogę pomagać znajomym...i mieć z tego radość


Ja kocham rysować ogrody
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agniecha973 13:11, 04 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Syla napisał(a)


Ania po to założyłam ten wątek kiedyś tam ...... Twój pokoik będzie inspiracja dla innych ..... mnie się bardzo podoba


W takim razie czuję się rozgrzeszona Ja tak pokochałam wykanczanie wnętrz, że teraz ze zdwojoną siłą żałuję, że nie zdecydowałam się na architekturę wnętrz Ech...zawsze mogę pomagać znajomym...i mieć z tego radość


Ja kocham rysować ogrody


Dziewczyny, nie rezygnujcie tak łatwo. Można się jeszcze "przebranżowić". Uważam, że tak "późno" to nawet lepiej. Człowiek dojrzały, ma już pewne doświadczenia i wie czego chce. Chętniej się uczy. Ruszajcie na jakieś podyplomówki. Nie marnujcie talentów, które macie!!!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Syla 13:11, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewaglen napisał(a)
Widziałam Twoją sypialnię, Sylwia Jest bardzo ładnie I ten amarant, ostatnio bardzo modna barwa. Widzę, żeTy masz łóżko tapicerowane. Ja myślałam bardzo długo i w końcu drewniane wybrałam (chociaż tapicerowane bardzo mi się podobają, ale nie mogłam się zdecydować na konkretny kolor).Moje robi się na zamówienie. Na 15 marca mają być moje meble do sypialni Pokażę jak już będę miała.


Amarant to tylko materac i lampy sufitowe , bo tak to będzie fiolet , popiel i venge na meblach .... sypialnia będzie szyta na miarę , zajmie się tym stolarz .....

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Ana 13:19, 04 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Syla - no to mnie rozumiesz jak nikt

Barwy do sypialni wybrałaś bardzo nastrojowe, koniecznie pokaż efekt końcowy!

Ewa - nie pracuję jeszcze zawodowo, ale to już niedlugo niestety...dlatego tak gonię z pokojami dzieci, żeby zdążyć...u mnie niestety żeby się przebranzowić wchodzą w grę tylko studia dzienne - a na to czasu nie mam pozostaje marzyć

Marzę też o wlasnej firmie, chcialabym wykanczać meble, robić dodatki do domu, szyć...wszystko to co kocham...ale pewnie i tak skończę znów w dziale marketingu wciskając ludziom chemię przemyslową
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Syla 13:20, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
i jeszcze inne ujęcie kolorków .... dywan i załony już są wraz z firaną na którą mój M naciskał ...... (kompromis)





amarant będzie akcentem sufitowym .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:25, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A ja wyląduję w dziale ksiąg, faktur i analiz finansowych A na ogrodach wyżywam się u przyjaciół ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agniecha973 13:28, 04 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ana napisał(a)
Syla - no to mnie rozumiesz jak nikt

Barwy do sypialni wybrałaś bardzo nastrojowe, koniecznie pokaż efekt końcowy!

Ewa - nie pracuję jeszcze zawodowo, ale to już niedlugo niestety...dlatego tak gonię z pokojami dzieci, żeby zdążyć...u mnie niestety żeby się przebranzowić wchodzą w grę tylko studia dzienne - a na to czasu nie mam pozostaje marzyć

Marzę też o wlasnej firmie, chcialabym wykanczać meble, robić dodatki do domu, szyć...wszystko to co kocham...ale pewnie i tak skończę znów w dziale marketingu wciskając ludziom chemię przemyslową


Ana, ja bym próbowała bez studiów. Możesz założyć działalność, teraz jest dużo dotacji, ulg na ZUS itp. Teraz jest też zapotrzebowanie na tego typu usługi. A jak jeszcze nie pracujesz to tym bardziej dobry czas, żeby spróbować. Jak już wrócisz do pracy będzie Ci ciężko podjąć taką decyzję. Przemyśl to sobie. To wcale nie jest takie nierealne.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies