Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

Syla 17:06, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ana napisał(a)
O jaaa!! garderoba z łóżkiem!!! ale bomba

W pokoju Kuby świetne akcenty ferrari, i ta czerwień!. Bardzo nowocześnie! A z tą kierownicą to jest szafa?

Syla, sama nie wiem jak to jest przy doborze architekta...u nas była jedna pani dekoratorka w ubiegłym roku, kiedy planowaliśmy zmiany w kuchni i chcieliśmy wydzielić jadalnię. Nie sprawdziła się, skończyło się na wstępnym rzucie, który nam nie odpowiadał...ona nie słuchała nas, robiła to, w czym się sama najlepiej czuła - mega nowoczesne wnętrze, a ja już takie miałam i zależało mi na ociepleniu, drewnie, mieszance starego z nowym...może nie umiałam tego przekazać, może ona nie chciała słuchać...ale sparzyłam się i zrobiłam wszystko sama. I jestem zadowolona

A owa dekoratorka projektowała cały dom brata mojego M, jest piękny, ale taki...bezosobowy...nie ma tam pamiątek, wszystkie dekoracje dokładnie przemyslane, żadnych dodatków "od siebie". Ja tak nie umiem i nie lubię. bo jestem klamociara i tyle W moim domu muszę czuć się u siebie, a nie czuć, że mieszkam na wystawie sklepowej...
Myslę, że to jest najtrodniejsze w pracy projektanta - słuchać czego chcą inwestorzy, byc jak tabula rasa i nie narzucać swojego stylu...no chyba że trafia się klient "nie mam pojęcia" to mozna poszaleć


Tak, to szafa z tą kierownicą ..... sama wybierałam zdjęcia ..... Miejsce na pamiątki rodzinne , również będą miały miejsce .....
Odnośnie pani architekt , to jest pierwsza osoba w moim życiu której pozwoliłam projektować wnętrze ale z polecenia ...... Jestem zadowolona ....
Ludzie są tak różni - temat rzeka ...... dlatego jeśli nie jesteśmy zadowoleni trzeba podzękować i szukać dalej lub radzić sobie samej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 17:24, 04 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sylwia - jak będę może u Ciebie to chyba pierwsze co zrobię to będę prosił o wpuszczenie do pokoju Kuby Moją drugą miłością są właśnie auta
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 17:33, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Sylwia - jak będę może u Ciebie to chyba pierwsze co zrobię to będę prosił o wpuszczenie do pokoju Kuby Moją drugą miłością są właśnie auta


hehehe dobra
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agniecha973 18:48, 04 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Syla napisał(a)

O jaaa!! garderoba z łóżkiem!!! ale bomba

W pokoju Kuby świetne akcenty ferrari, i ta czerwień!. Bardzo nowocześnie! A z tą kierownicą to jest szafa?

Syla, sama nie wiem jak to jest przy doborze architekta...u nas była jedna pani dekoratorka w ubiegłym roku, kiedy planowaliśmy zmiany w kuchni i chcieliśmy wydzielić jadalnię. Nie sprawdziła się, skończyło się na wstępnym rzucie, który nam nie odpowiadał...ona nie słuchała nas, robiła to, w czym się sama najlepiej czuła - mega nowoczesne wnętrze, a ja już takie miałam i zależało mi na ociepleniu, drewnie, mieszance starego z nowym...może nie umiałam tego przekazać, może ona nie chciała słuchać...ale sparzyłam się i zrobiłam wszystko sama. I jestem zadowolona

A owa dekoratorka projektowała cały dom brata mojego M, jest piękny, ale taki...bezosobowy...nie ma tam pamiątek, wszystkie dekoracje dokładnie przemyslane, żadnych dodatków "od siebie". Ja tak nie umiem i nie lubię. bo jestem klamociara i tyle W moim domu muszę czuć się u siebie, a nie czuć, że mieszkam na wystawie sklepowej...
Myslę, że to jest najtrodniejsze w pracy projektanta - słuchać czego chcą inwestorzy, byc jak tabula rasa i nie narzucać swojego stylu...no chyba że trafia się klient "nie mam pojęcia" to mozna poszaleć


Tak, to szafa z tą kierownicą ..... sama wybierałam zdjęcia ..... Miejsce na pamiątki rodzinne , również będą miały miejsce .....
Odnośnie pani architekt , to jest pierwsza osoba w moim życiu której pozwoliłam projektować wnętrze ale z polecenia ...... Jestem zadowolona ....
Ludzie są tak różni - temat rzeka ...... dlatego jeśli nie jesteśmy zadowoleni trzeba podzękować i szukać dalej lub radzić sobie samej


No właśnie, temat nie do rozstrzygnięcia. Same studia i wiedza nie wystarczą trzeba mieć jeszcze to coś. Ale tak jest w każdym zawodzie.
Ja jeszcze do Any. Drążę temat własnej działalności, bo u nas w urzędzie pracy dają dotacje dla osób chcących założyć własną działalność (nie znam dokładnych warunków) na zakup potrzebnego sprzętu i urządzenie się. Mam takie osoby wśród znajomych i w rodzinie, dostały po 18 tys. I widzę naszą Anę z jakąś nową maszyną do szycia i jakimś innym sprzętem do szlifowania tych drewnianych mebli i innych drobiazgów. Myślę, że jakbyś uszyła takie poduchy jak do siebie na taras, tylko w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarowych i wystawiła na allegro, to byłoby wzięcie. I tak małymi kroczkami może doszło by do tego, że robiłabyś to co lubisz i miałabyś z tego pieniążki. Do tego nie trzeba studiów.
Takie tam wymysły
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Madzenka 19:46, 04 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sylwia i Ania świetne projekty.
Sylwia zachwycił mnie pokój Kuby. Jestem na etpie urządzania pokoju mojej córki...... Maturzystki. Już trochę inne klimaty Urządzam po raz drugi w ciągu roku.... Na szczęście pokój gościnny przejął zbyteczne meble....
Sylwia to zdjęcie ferrari to gotowe plakaty/fototapeta/na płótnie? Chciałabym młodej zamówić zdjęcie New York. Masz jakiś sprawdzony namiar na firmę od plakatów?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 19:46, 04 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
podpisuje się pod tym co napisala gnieszka. w niektórych miejscach jest też program rozwoju dla kobiet wlaśnie. Aniu robisz śliczne rzeczy i myślę że warto spróbwać robic to co się lubi. Całą zime oglądałam w międzyczasie w DDtvn kobiecy biznes. Były kobiety o różnych zawodach które przeszły 'metamorfozę' zawodową i otworzyły swój biznes. I to byly różne rzeczy od kawiarni poprzez artykuły dekoracyjne do domu, zabawki dla dzieci, kolorowe woreczki na bieliznę itp. Poza allegro jest wiele galerii z rękodziełem, różnego rdzaju blogi połączone ze sklepami. Jest wiele możliwości. Zreszto sama też tak pracuję A i z miłą chęcią kupiłabym takie piękne poduchy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:54, 04 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzeno osiemnastolatka to już wie czego chce i faktycznie inne klimaty. U mnie są różne pokoiki bo dzieci w różnym wieku. u najstarszego już 'poważnie' beżowe ściany, jedna mocna czekolada i czekoladowy naroznik, ciemny fotel , jasne biurko ze stalowym blatem i jasna komoda. Chciał plakat boksera Muchameda Ali (nie wiem czy dobrze napisałam) ale niestety nigdzie nie znaleźliśy i przystał na duży obraz z ikea z NY żółte taksówki. Całość to właściwie jego pomysł
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 19:58, 04 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moja 18-tka a właściwie za 2 m-ce 19-tka nie wie czego chce, ja również w jej pokoju ....
Te nowojorskie taksówki właśnie uwielbiam, ale bardziej mi do gościnnego pasują....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ana 20:10, 04 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Agnieszka, Ana - dzięki za doping. Ja noszę się z myślą o wlasnej działalności od ponad roku, jednak brak mi chyba odwagi i troszkę zaplecza finansowego. Słysząc od Was takie słowa marzenia znów rozbudzone po zimie...

Póki co planuję właśnie "otworzyć" taką małą "klamociarnię" z tworzonymi lub przerobionymi przeze mnie rzeczami przy moim blogu. Moze z czasem się rozkręci, a może padnie i wtedy porzucę marzenia na rzecz rzeczywistości. Taka próba generalna
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Madzenka 20:13, 04 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania rozkręcaj działalność i zakładaj koniecznie blog
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies