Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

Sebek 13:49, 04 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie urządzone te wnętrza - świetny macie styl
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewaglen 13:58, 04 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Deregulacja zawodów może Ci będzie sprzyjać......A swoją drogą, ciekawe co na ten temat sądzicie. Ja jestem zbulwersowana, bo jednak wg mnie nie można wykonywać zawodu na poziomie profesjonalnym, gdy ma się braki w wykształceniu z kategorii minimum programowego. Zanim człowiek się zorientuje kto jest kto, to upłynie dużo czasu, a czas to podobno pieniądz....
____________________
Mój ogród - co dalej?
Ana 15:59, 04 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Syla napisał(a)
A ja wyląduję w dziale ksiąg, faktur i analiz finansowych A na ogrodach wyżywam się u przyjaciół ....


hehehe, no to jedziemy na tym samym wózku

Ale przecież planowalaś się kształcić w "ogrodniczym" kierunku?
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 16:00, 04 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agniecha973 napisał(a)

Syla - no to mnie rozumiesz jak nikt

Barwy do sypialni wybrałaś bardzo nastrojowe, koniecznie pokaż efekt końcowy!

Ewa - nie pracuję jeszcze zawodowo, ale to już niedlugo niestety...dlatego tak gonię z pokojami dzieci, żeby zdążyć...u mnie niestety żeby się przebranzowić wchodzą w grę tylko studia dzienne - a na to czasu nie mam pozostaje marzyć

Marzę też o wlasnej firmie, chcialabym wykanczać meble, robić dodatki do domu, szyć...wszystko to co kocham...ale pewnie i tak skończę znów w dziale marketingu wciskając ludziom chemię przemyslową


Ana, ja bym próbowała bez studiów. Możesz założyć działalność, teraz jest dużo dotacji, ulg na ZUS itp. Teraz jest też zapotrzebowanie na tego typu usługi. A jak jeszcze nie pracujesz to tym bardziej dobry czas, żeby spróbować. Jak już wrócisz do pracy będzie Ci ciężko podjąć taką decyzję. Przemyśl to sobie. To wcale nie jest takie nierealne.


Aga - nie wiem czy ktoś zdecydowalby się na dekoratora wnętrz bez papierka W sumie to się nie dziwię, bo też wolalabym oddać swój dom w ręce kogoś kompetentnego. I tak koło się zamyka niestety...rozwazałam już tę opcję

O! doczytałam to co napisała Ewa!! I zgadzam się - studia dałyby mi wiedzę teoretyczną, w tym zawodzie nie wystarczy tylko zmysł...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Martek 16:10, 04 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Syla napisał(a)
Aniu cudnie chciałabym być małą dziewczynką ....

Ja nie chciałabym być małą dziewczynką ległabym sobie w tym pokoiku jako 18-ka )))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Syla 16:18, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ana napisał(a)

A ja wyląduję w dziale ksiąg, faktur i analiz finansowych A na ogrodach wyżywam się u przyjaciół ....


hehehe, no to jedziemy na tym samym wózku

Ale przecież planowalaś się kształcić w "ogrodniczym" kierunku?


Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .... błędne koło .... uważam troszkę inaczej niż Ewcia ale nie będę się wypowadać na ten temat ..... Znam wiele osób, które wykonują pracę nie związaną ze swoim zawodem wyuczonym i są o niebo lepsi od tych którzy posiadają tzw papiery ..... U mnie miał miejsce wykazać się w ogrodzie nie jeden artysta , w końcu trafiłam na ogrodowisko

Aniu nie mnie to oceniać czy ktoś jest dobry w te klocki czy nie ale oceniam to z perspektywy podoba mi się lub nie ...... U mnie pokoje projektuje pani która jest po architekturze i nie wnętrz ani krajobrazu i zwraca uwagę na takie detale które dla mnie są najmniej ważne .....

A studia miały być lecz w Krakowie są dzienne lub wieczorowe ..... a do Warszawy na zaoczne za daleko i nie dlatego , że mi się nie chce ....jest wiele czynników które mają na to wpływ .....
Nie robię studiów i zajmuję się malowaniem ogrodów hobbistycznie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:21, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Obiecany pokój Kuby





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:35, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Moja osobista garderoba z łóżkiem







____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Ana 16:56, 04 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
O jaaa!! garderoba z łóżkiem!!! ale bomba

W pokoju Kuby świetne akcenty ferrari, i ta czerwień!. Bardzo nowocześnie! A z tą kierownicą to jest szafa?

Syla, sama nie wiem jak to jest przy doborze architekta...u nas była jedna pani dekoratorka w ubiegłym roku, kiedy planowaliśmy zmiany w kuchni i chcieliśmy wydzielić jadalnię. Nie sprawdziła się, skończyło się na wstępnym rzucie, który nam nie odpowiadał...ona nie słuchała nas, robiła to, w czym się sama najlepiej czuła - mega nowoczesne wnętrze, a ja już takie miałam i zależało mi na ociepleniu, drewnie, mieszance starego z nowym...może nie umiałam tego przekazać, może ona nie chciała słuchać...ale sparzyłam się i zrobiłam wszystko sama. I jestem zadowolona

A owa dekoratorka projektowała cały dom brata mojego M, jest piękny, ale taki...bezosobowy...nie ma tam pamiątek, wszystkie dekoracje dokładnie przemyslane, żadnych dodatków "od siebie". Ja tak nie umiem i nie lubię. bo jestem klamociara i tyle W moim domu muszę czuć się u siebie, a nie czuć, że mieszkam na wystawie sklepowej...
Myslę, że to jest najtrodniejsze w pracy projektanta - słuchać czego chcą inwestorzy, byc jak tabula rasa i nie narzucać swojego stylu...no chyba że trafia się klient "nie mam pojęcia" to mozna poszaleć

Martek - dzięki Mam nadzieję, że mojej czterolatce posłuży ten pokój parę lat
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ana_art 17:02, 04 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Aniu widzialam ten pokoik na muratorze w poście dziecięce pokoiki kurcze jaki świat mały
Ana napisał(a)
Za sprawą Syli zawędrowałam aż tutaj
A że ostatnio pochlonął mnie remont pokoju mojej czterolatki to pokażę efekty


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies