Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 15:23, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
I jak reagujesz w takim momencie`? Eddie na szczescie nie ucieka, ale jego brat w wieku 1,5 roku pognal za sarna w lesie i mysliwy i wlascicielka pol dnia go szukali. Glupi wiek Eddie poprostu ostatnio gorzej slucha, czyli nie reaguje od razu na moje przywolanie tylko sobie dalej cos wacha albo idzie chwile w przeciwna strone. Wtedy karze go slowem i biore na smycz i juz nie spuszczam go do konca spaceru.My od poczatku cwiczylismy to, ze ja na psa nie czekam. Nie wolalam, nie odwracalam sie za nim, to on mial sie mnie pilnowac. Ba specjalnie sie chowalam jak widzialam, ze za bardzo sie oddala i w ten sposob wie, ze musi byc skoncentrowany i patrzec gdzie jestem.


Nie wiem czy wiesz, ale jezeli pies ucieka to nie wolno go gonic. Ja sie odwracam i ide w innym kierunku. Po chwili pies zdziwiony zatrzymuje sie, i wraca. Tak samo jak nie czeka sie na psa. On ma patrzec by nadazyc i sie nie oddalac. No i trzeba zrobic, by wlasciciel byl bardziej interesujacy niz cos innego za czym chce poobiec. Wiec u nas spacery sa zawsze powiazane z treningiem, zabawami i szukaniem nas czy dzieci. Bo pies jak sie nudzi to potem wlasnie szuka wrazen gdzie indziej Wychodzisz z dwoma na raz?Twoje chyba wiecej waza niz moj. Moj ''tylko'' 32 kg.
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 15:29, 16 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasia, świetnie postępujesz z psem, iście szkoła Cesara, tego od psów, codziennie oglądam program z nim, ciekawe przypadki pokazuje. I prawie zawsze winny złemu zachowaniu psa, jest człowiek. Musimy uczyć się psiej mowy, wtedy nas rozumie.

Ogród u ciebie piękny, donice cudne, kadry i ujęcia zachwycające.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:31, 16 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaBawaria napisał(a)
My wlasnie wrocilismy z treningu pies i ja padnieci Oni sie kochaja i wiecznie chca sie bawic, wiec trening polegal na sluchaniu sie nas i wykonywaniu komend pomimo poddekstynowania i checi zabawy z kolega Ciezko bylo

Fajne
Jaki strojniś z twojego psa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 15:44, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Irenko- dziekuje jest jeszcze pare rzeczy nad ktorymi musimy popracowac, ale sadze ze za jakis rok bedzie juz calkiem niezle Eddie wlazl gdzies do jakiegos bajora w czasie tej naszej wycieczki i byl caly czarny. Potem zrobilismy spacer 2 godzinny i co...mialam na powrot bialego psa. Samoczyszczacy sie Eddie
Musze wrzucic cos ogrodowego, bo mnie Danusia pogoni z tym psem









____________________
Zapraszam na kawe
Milka 15:47, 16 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Uwielbiam twojego psa nie pogoni, bo i ogrodowe piękności pokazujesz.
On jest jeszcze młody, dopiero jak z 3 lata mu stuknie, będzie ok. Moje rottki dopiero w takim wieku były dojrzałe. Jedna raz w jakimś szlamie czarnym się wytarzała, to jak diabeł tasmański wyglądała. Nie mogliśmy jej ,,doprać"
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 15:56, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Irenko- masz teraz jeszcze jakiegos psa? Przepraszam, jezeli cos ominelam Tak apropo rodkow. Moja Sara- bardzo niebezpieczny rodek Kochala koty i fretki Nie znam niestety tej szkoly cezara. Na jakim programie jest nadawany?
Tez mysle, ze w wieku okolo 3 lat sie uspokoi. Chociaz jego brat w wieku 5 lat nadal glupawy Ostatnio w lesie spotkalismy 5 letniego wyzla, podobnego do tego na zdjeciu- wlascicielka mowila, ze nadal taki dzikus. Akurat te rasy potrzebuja duzo treningu, bo to mysliwskie psy.Kanapowce to nie sa.

____________________
Zapraszam na kawe
greg66 16:09, 16 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
O jeju świetny jest Eddie
Moja Funia ostatnio bardzo sie do mnie tuli, przyzwyczaiła się wieczorem ze muszą ją drapać przed snem czasem i z godzinę, aż mi ręka odpada, ale czego się nie robi dla kochanej
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 16:19, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Grzesiek- Eddie to tez taki terrorysta- podchodzi i podrzuca moja dlon nosem do gory bym go glaskala Albo kladzie swoja glowe na moich kolanach i patrzy blagalnym wzrokiem czy go zrozumiem No ale nie mow, ze to glaskanie nie sprawia i tobie przyjamnosci ?
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 16:28, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
W windzie tu jest sukces bo kiedys bal sie wejsc do windy a teraz pelen luz

Nawet jak w centrum handlowym winda byla pelna po brzegi.

Czekanie na dzieci




Z niedzielnego spaceru. Przez siatke dali sobie z jeleniem buziaka
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 16:31, 16 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Ale pewnie, to sprawianie jej przyjemności jest bezcenne, to tak jak idziemy na spacer i co jakiś czas podnosi łeb i spogląda na mnie, to jest urocze
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies