Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 16:34, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Grzesiek- to wlasnie to upewnianie sie, czy na pewno jestes obok Eddie jak idzie bez smyczy przodem to srednio co 3 sekundy sie odwraca i sie upewnia. Specjalnie gdzies skrecam i zmieniam szlak. Czesto w czasie spaceru sie chowam, a pies zostaje z rodzina i potem na komende ma mnie szukac. Niesamowite ile samodzielnego dzialania i myslenia jest w takim zwierzaku. Kompletnie nie widac, ze jestem w nim totalnie zadurzona prawda?


____________________
Zapraszam na kawe
Milka 16:49, 16 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaBawaria napisał(a)
Irenko- masz teraz jeszcze jakiegos psa? Przepraszam, jezeli cos ominelam Tak apropo rodkow. Moja Sara- bardzo niebezpieczny rodek Kochala koty i fretki Nie znam niestety tej szkoly cezara. Na jakim programie jest nadawany?
Tez mysle, ze w wieku okolo 3 lat sie uspokoi. Chociaz jego brat w wieku 5 lat nadal glupawy Ostatnio w lesie spotkalismy 5 letniego wyzla, podobnego do tego na zdjeciu- wlascicielka mowila, ze nadal taki dzikus. Akurat te rasy potrzebuja duzo treningu, bo to mysliwskie psy.Kanapowce to nie sa.


Kasiu, zawsze mam3 psy, roboty z nimi mam od groma. U mnie Leoś- 2 latek, tak podbija dłoń do głaskania, ma swoje sposoby, tylko jak 1 głaszczesz, pozostała 2 również zaczyna, kotłowisko jest.
Moje rottki były szkolone i posłuszne, miałąm 3, 2 sunie i psa, każdy miał inny charakter.
Ten program o 19 u mnie na National Geografic
a też można tu popatrzeć
https://www.youtube.com/watch?v=ef7D2VZmSkE
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 17:02, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Hmm, nie mam niestety National geografic.. musze to zmienic.Moi rodzice maja 4 psy, wiec wiem o czym mowisz
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 17:06, 16 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Na youtube oglądaj, fajne porady daje.
No to wiesz, jak jest ze sforą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dominika11 18:27, 16 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
KasiaBawaria napisał(a)
I jak reagujesz w takim momencie`? Eddie na szczescie nie ucieka, ale jego brat w wieku 1,5 roku pognal za sarna w lesie i mysliwy i wlascicielka pol dnia go szukali. Glupi wiek Eddie poprostu ostatnio gorzej slucha, czyli nie reaguje od razu na moje przywolanie tylko sobie dalej cos wacha albo idzie chwile w przeciwna strone. Wtedy karze go slowem i biore na smycz i juz nie spuszczam go do konca spaceru.My od poczatku cwiczylismy to, ze ja na psa nie czekam. Nie wolalam, nie odwracalam sie za nim, to on mial sie mnie pilnowac. Ba specjalnie sie chowalam jak widzialam, ze za bardzo sie oddala i w ten sposob wie, ze musi byc skoncentrowany i patrzec gdzie jestem.


Nie wiem czy wiesz, ale jezeli pies ucieka to nie wolno go gonic. Ja sie odwracam i ide w innym kierunku. Po chwili pies zdziwiony zatrzymuje sie, i wraca. Tak samo jak nie czeka sie na psa. On ma patrzec by nadazyc i sie nie oddalac. No i trzeba zrobic, by wlasciciel byl bardziej interesujacy niz cos innego za czym chce poobiec. Wiec u nas spacery sa zawsze powiazane z treningiem, zabawami i szukaniem nas czy dzieci. Bo pies jak sie nudzi to potem wlasnie szuka wrazen gdzie indziej Wychodzisz z dwoma na raz?Twoje chyba wiecej waza niz moj. Moj ''tylko'' 32 kg.
my też za karę idzie na smycz i takim grozniejszym głosem mówimy, że tak nie wolno. A też bawimy się w np szukanie kogoś.

tak wychodzimy z dwoma na raz i dlatego chodzą dwie osoby, bo jedna nie byłaby już w stanie. Choć jeszcze niedawno syn sam ogarniał dwóch.

hmmm m ile ważą - starszy bagatela około 60 kg, a młodszy ponad 40 kg
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
KasiaBawaria 19:04, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Lo matko, no wlasnie wiedzialam, ze ta rasa ciezka. Na mojego psa juz reaguja ludzie, ze duzy a wasz to juz olbrzym Ale i wiecej do tulenia.U nas w stajni jedna rodzina tez ma te rase i tez samca byczka. Taki spokojny ten ich pies

Irenko
- juz wlasnie sobie kilka odcinkow obejrzalam. Szkoda, ze takie krotkie
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:42, 18 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Na jednym ze zdjec widac bluszcz- on rosnie na siatce znalazlam idealny termin, by nie ciac go 2 razy do roku. Koniec lipca jest idealny.










Kwawniki maja nadal mnostwo pakow




Agastache nawet przekwitniety, zdobi.


____________________
Zapraszam na kawe
anpi 09:48, 18 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
KasiaBawaria napisał(a)
Seslerie










Same piękności...! Krwawniki jeszcze kwitną? A te różyczki jakie?
Piesio uroczy. Ale czekam jeszcze na więcej jesiennych widoczków
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaBawaria 09:50, 18 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Monardy nadal kwitna




Katsura



____________________
Zapraszam na kawe
anpi 09:50, 18 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
O!!!Są widoczki!Jak na zawołanie Zanim zdążyłam wysłać posta.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies