Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Zana 16:42, 23 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu, u Ciebie jak zwykle przepiękne ujęcia z ogrodu. Cudne masz te obręcze do roślin, jakoś wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi. To proso tak mnie urzekło, że już się chyba w nim zakochałam.

Eddie to król rodziny "pełnym pyskiem"
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Milka 05:29, 24 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaBawaria napisał(a)
Dziko i naturalnie





Przybij piatke


I ogród, kadry cudne i Eddi, jednakowo się zachwycam. Masz tak schludnie i mnóstwo pięknych dodatków.
A jakie niespodzianki, naparstnica teraz....choc u mnie stokrotki kwitną
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 05:48, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorota123 napisał(a)
Eddie jest śliczny, jaka to rasa? Ja psa nie mam, miałam kiedyś pointera ale zaginął bez wieści i nie zdecydowaliśmy się na następnego. Biżuterię ogrodową masz prześliczną, masz dobre dojścia do takich rzeczy. Widzę, że nawet cięte laserowo masz piękne przedmioty. W ogrodzie czyściutko, wcale nie widać szkód wyrządzonych przez Waszego pupila.


Dorotko, dziekuje za odwiedziny. Eddie nie wyrzadza szkod My z nim min.3 razy na dzien wychodzimy i w ogrodzie jest prawie wylacznie tylko pod opieka- np. w czasie treningu. Widocznie trening i ruch poza ogrodem mu wystarcza, bo niczego nie niszczy Oczywiscie probowal, ale psom trzeba wtedy wytyczyc granice. Jak narazie dziala Eddie to goldendoodle.Obecnie z dosyc krotka fryzura.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 05:49, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Milka napisał(a)

I ogród, kadry cudne i Eddi, jednakowo się zachwycam. Masz tak schludnie i mnóstwo pięknych dodatków.
A jakie niespodzianki, naparstnica teraz....choc u mnie stokrotki kwitną

Dziekuje Stokrotki? To chyba wynik cieplej jesieni?
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 05:50, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Zana napisał(a)
Kasiu, u Ciebie jak zwykle przepiękne ujęcia z ogrodu. Cudne masz te obręcze do roślin, jakoś wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi. To proso tak mnie urzekło, że już się chyba w nim zakochałam.

Eddie to król rodziny "pełnym pyskiem"

Proso bardzo polecam Moja ulubiona trawa
Eddie chyba o tym wie duzy terrorysta
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 06:41, 24 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaBawaria napisał(a)

Dziekuje Stokrotki? To chyba wynik cieplej jesieni?

Chyba tak, jakoś wcześniej ścięłam do ziemi, bo miałam lenia do wykopania, na nowo się zazieleniły i zakwitły. Tez od rana buszujesz Ja juz po 2 kawach.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 06:47, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ja tez Wlasnie dokanczam druga Trzeba bylo wstac o 5 bo maz musial wczesniej do pracy. No i mam cos ze stawami, mam szczegolnie noca okropne bole i nie pozwala mi to przespac nocy. Jutro moze sie w koncu dowiem co to jest, bo juz od wielu miesiecy mnie meczy. Czekam na wynik badan. Lekarka nawet chce wykluczyc bolerioze, ktora mialam i dostalam antybiotyk wiec nie wiem po co. No ale zobaczymy. Moze w koncu zaczne znow przesypiac noce
Moj mlodszy mial wczoraj urodzinki u rolnika. Podziwiam ludzi, ktorzy urzadzaja takie imprezy na codzien.Gosciu z banda dzieciakow radzil sobie doskonale a do tego mial morze cieprliwosci. Bylo jezdzenie traktorem, karmienie koz, zabawy w stodole na sianie zjezdzanie na linie nad stawem, rozne konkursy, puszczanie golebi, karmienie krolikow i wiele innych atrakcji. Dzieci zachwycone
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 06:50, 24 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Te bóle stawów przy boleriozie są, ale i inne przyczyny mogą być, współczuję.
Super taka impreza, dla dzieci niezapomniana, a dla małego 100 lat
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 08:08, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dzieciaki byly zachwycone i rodzice rowniez

Dziekujemy za zyczenia
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 16:42, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Niedlugo ma byc mroz a jezowki znow w pakach



Aster snow flurry





____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies