Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Gosiek33 20:19, 28 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Zimno jak na koniec maja, ale u Ciebie bardzo bujnie już się różne kwiaty rozwinęły
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
greg66 20:33, 28 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Ale ci pysznogłówka wybujała, jaka kępa.
U mnie wczoraj było ładnie, słonecznie i ciepło, od dziś do środy zapowiadają zimno i och, jak ja nienawidzę zimna.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 07:04, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)


Kasiu, za gaurą jest mało miejsca, zmieści się tylko trawa i to niska.
Z posadzenia perłówki zrezygnuję, widzę tam ostnicę, której nie mam, więc muszę kupić.
U mnie gaura nie była wysoka, ale była kupiona w tamtym roku.

Zaskoczyła mnie wielkość pysznogłówek, masz giganty
Cała reszta roślin też dorodna


Nie pisalam o ostnicy, bo u mnie niestety sie nie sprawdza. Pomimo przygotowania podloza wiele nie zimuje. A seslerie czy trzcinniki sa niezawodne.No ale to u mnie. Bo ostnice uwielbiam

Pysznoglowki sa ogromne- na skarpie mam jeszcze malutka odmiane i ona ma tylko 40 cm
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 07:05, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
Zimno jak na koniec maja, ale u Ciebie bardzo bujnie już się różne kwiaty rozwinęły

Pomogly pare dni ciepla pod koniec kwietnia. Ale deby strasza jeszcze suchymi liscmi po mrozach. Widze, ze wszystki jarzmianki tez juz w pakach i nawet jezowki dokazuja
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 07:06, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
greg66 napisał(a)
Ale ci pysznogłówka wybujała, jaka kępa.
U mnie wczoraj było ładnie, słonecznie i ciepło, od dziś do środy zapowiadają zimno i och, jak ja nienawidzę zimna.


Sama jestem ciekawa dokad ona urosnie. Ale ladna jest, zwarta i silna
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 07:22, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dostalam od znajomej jej przyczepke dla psa, bo musiala wieksza kupic i przyuczamy Eddiego do wsiadania.Nie chcial na poczatku ale co sie nie robi dla suszonego miesa ze strusia Eddie biegnie obok roweru lub przed ale na calodniowe wycieczki chcemy by od czasu do czasu mogl tam odpoczac.

Mikolajek, pomimo niskich temperatur niedlugo zakwitnie


Stipa, siewki

____________________
Zapraszam na kawe
gogo 22:16, 29 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Fiu, fiu, ale fajna przyczepka dla Eddiego
Co to za odmiana mikołajka, jest piękny

Moje 3 pierwsze stipy z 2018 przeżyły śnieżną zimę w skarpetkach z włókniny i związane.
A 3 maluszki z ub. roku mają się nieźle [bez opatulania] , śniegu nie było, ale był mróz.
Trzcinnik mam jeden, jestem nim zachwycona i dokupię
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Gosiek33 09:23, 30 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Nie wygląda na zadowolonego


Mikołajek piękny, czekam na moje
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 09:53, 30 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
Fiu, fiu, ale fajna przyczepka dla Eddiego
Co to za odmiana mikołajka, jest piękny

Moje 3 pierwsze stipy z 2018 przeżyły śnieżną zimę w skarpetkach z włókniny i związane.
A 3 maluszki z ub. roku mają się nieźle [bez opatulania] , śniegu nie było, ale był mróz.
Trzcinnik mam jeden, jestem nim zachwycona i dokupię


Wlasnie nie wiem jaka to odmiana kupilam 4 lata temu 2 rozne i jeden pieknie kwitl a ten nie i nawet znikl na jeden rok calkiem. A w tym roku ruszyl i wyrosl jakis potwor

Jestem ciekawa jak te wysiane stipy u mnie przezimuja maja tam przygotowane podloze i w przeciwienstwie do kupnych nie rosna w torfie.

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:49, 30 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nadal nie wiadomo, co z moim aparatem..Zla jestem, ze tak dlugo to trwa. I to nie naprawa a narazie tylko wycena kosztow.

pachna nieziemsko






____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies