Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 15:37, 31 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
violaskom napisał(a)
Kasiu ogród piękny jak zawsze. Co zrobisz z ptaszkiem? Myślisz, że dasz radę go wykarmić? Bardzo jestem ciekawa, co będzie dalej!

Narazie go karmie i szukam miejsca gdzie moge go dac pod opieke ale kiepsko z tym narazie.
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 16:47, 31 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kos jest cały szaro-popielaty. Ten wygląda na drozda
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anda 16:38, 01 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Jej, Kasiu, podziwiam za opiekę nad tym maluszkiem. To chyba drozd jednak, tak patrząc na jasny brzuszek. Dobre serducha macie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:40, 01 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Kasiu, a patrzyłaś już tu

http://wp.wildvogelhilfe.org/de/auffangstationen/auffangstationen-plz-gebiet-8/

http://wp.wildvogelhilfe.org/de/auffangstationen/auffangstationen-plz-gebiet-9/

Nie wiem, jaki macie kod pocztowy.

Ewentualnie można tam zadzwonić i może dadzą jakieś info.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:41, 01 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Jeszcze to

http://www.nabu.de/tiere-und-pflanzen/artenschutz/01946.html
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 21:19, 01 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ewa, tak, znam te stronki. Szukalam na grupie na facebooku czegos blizej jednak w mojej okolicy nikogo nie ma. Wszystko okolo 80-100km ode mnie. Narazie radzimy sobie sami. Na polskiej stronie znalazlam przepis na jedzenie dla drozda z twarogu, maczki ryzowej, kukurydzianej, glukozy i jajka gotowanego.Do tego dostaje gasienice, dzdzownice, jagody i porzeczki. Troche juz przybral na wadze,nawet w ciagu dwoch dni wyrosly mu do konca piora ogonek sie powieksza i zaczyna trzepotac skrzydlami
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 21:31, 01 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Rozmnazal ktos jarzmianke z nasion? Powtarza cechy rosliny matecznej? Z checia bym rozmnozyla Larsa.







Wyglada jak z kosmosu
____________________
Zapraszam na kawe
gogo 10:24, 02 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
KasiaBawaria napisał(a)

To lawa jest- kory tam raczej nie ma


Ta lawa wygląda jak kora, to u mnie już nie szukam ostnicy
Czytam, że dobrze Wam idzie z pisklakiem, szczere słowa uznania
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 14:13, 03 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wiesz, to chyba juz nie o te kore chodzi ale o to, co masz za zieme pod nia.

Maly coraz bardziej mobilny. Tylko do karmienia ma kontakt z nami. Staramy sie, by byl sam i nie przyzwyczajal sie do ludzi. Dzis zaczal trzepotac skrzydlami, i interesowac sie robakiem na miseczce oraz jagoda. Pierwszy krok w kierunku samodzielnosci. No i przytyl 8 g



____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:26, 05 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Juz niedlugo bede mgla odebrac swoj aparat. Normalnie na odwyku jestem.

Pachnie nieziemsko





____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies