Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 09:43, 05 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443






Na skalniaku busz


____________________
Zapraszam na kawe
gogo 11:36, 05 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
KasiaBawaria napisał(a)
Wiesz, to chyba juz nie o te kore chodzi ale o to, co masz za zieme pod nia.

Maly coraz bardziej mobilny. Tylko do karmienia ma kontakt z nami. Staramy sie, by byl sam i nie przyzwyczajal sie do ludzi. Dzis zaczal trzepotac skrzydlami, i interesowac sie robakiem na miseczce oraz jagoda. Pierwszy krok w kierunku samodzielnosci. No i przytyl 8 g





Mam dobrą ziemię dla ostnicy, czyli niebyt żyzną i przepuszczalną.
Ona jest po prostu złośliwa i się nie sieje, bo ja tego bardzo chcę

Eddie jako niania pisklaka, rewelacja
Ptaszek wiedział, na kogo trafić, świetnie się nim opiekujecie, brawo

Piękne roślinne widoki, zwłaszcza delospermy, mam żółtą, muszę kupić taką, jak Twoja
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
galgAsia 12:48, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
KasiaBawaria napisał(a)
Rozmnazal ktos jarzmianke z nasion? Powtarza cechy rosliny matecznej? Z checia bym rozmnozyla Larsa.
Kasia, kilka razy próbowałam siać jarzmianki, ale wzeszła tylko biała bezodmianowa. Te kolorowe są chyba bezpłodne i rozmnażają się tylko wegetatywnie.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
greg66 13:02, 05 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ooo przetaczniki już u ciebie idą, u mnie jeszcze nic.
Funkia przepiękna, ja dziś nowe kupiłem
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
violaskom 13:11, 05 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
KasiaBawaria napisał(a)
Wiesz, to chyba juz nie o te kore chodzi ale o to, co masz za zieme pod nia.

Maly coraz bardziej mobilny. Tylko do karmienia ma kontakt z nami. Staramy sie, by byl sam i nie przyzwyczajal sie do ludzi. Dzis zaczal trzepotac skrzydlami, i interesowac sie robakiem na miseczce oraz jagoda. Pierwszy krok w kierunku samodzielnosci. No i przytyl 8 g




Serce mi rośnie jak czytam i widzę takie rzeczy! Kasiu wielki szacun za opiekę nad tym maleństwem. Trzymam kciuki fajnie widzieć, że mały przybiera na wadze, więc się rozwija. Ogród masz pięknie kwitnący, pełno w nim kwiatów, które bardzo chciałabym mieć u siebie. U mnie jarzmianka i ostrogowiec nie chcą rosnąć. Nie wiem ile juz odmian jarzmianki kupowałam i po nich nie ma śladu. Ostrogowiec był jeden sezon i nawet się nie rozsiał.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Kawa 14:46, 05 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu
przyszłam na kawę
usiadłam i oniemiałam!!!!!
masz przepiękny ogród , to bogactwo roślin, owadów motyli mnie powaliło
normalnie już kocham te twój ogródek i z niego nie wyjdę

Eddie - włochate puszyste cudo! no ja nie wiem co powiedzieć bo ja totalna psiara i patrząc na tą mordę serce mi się raduje jak nie wiem co

sama nie wiem co napisać
jestem pod wielkim wrażeniem, tak sobie myślę że dobra z ciebie dusza

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
KasiaBawaria 15:10, 05 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
galgAsia napisał(a)
Kasia, kilka razy próbowałam siać jarzmianki, ale wzeszła tylko biała bezodmianowa. Te kolorowe są chyba bezpłodne i rozmnażają się tylko wegetatywnie.


To mnie nie pocieszylas.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:11, 05 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Kawa napisał(a)
Kasiu
przyszłam na kawę
usiadłam i oniemiałam!!!!!
masz przepiękny ogród , to bogactwo roślin, owadów motyli mnie powaliło
normalnie już kocham te twój ogródek i z niego nie wyjdę

Eddie - włochate puszyste cudo! no ja nie wiem co powiedzieć bo ja totalna psiara i patrząc na tą mordę serce mi się raduje jak nie wiem co

sama nie wiem co napisać
jestem pod wielkim wrażeniem, tak sobie myślę że dobra z ciebie dusza



Dziekuje ci bardzo za mile slowa Morda Eddiego kochana sama nie moge sie go naprzytulac Nie wychodz, zostan, ugoszcze cie kawa i ciastem
____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 15:12, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bujnośc widzę! To chyba hosta June, cudo!!!
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 15:14, 05 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
violaskom napisał(a)

Serce mi rośnie jak czytam i widzę takie rzeczy! Kasiu wielki szacun za opiekę nad tym maleństwem. Trzymam kciuki fajnie widzieć, że mały przybiera na wadze, więc się rozwija. Ogród masz pięknie kwitnący, pełno w nim kwiatów, które bardzo chciałabym mieć u siebie. U mnie jarzmianka i ostrogowiec nie chcą rosnąć. Nie wiem ile juz odmian jarzmianki kupowałam i po nich nie ma śladu. Ostrogowiec był jeden sezon i nawet się nie rozsiał.


No dziecko mi przywloklo ptaka wiec przeciez go nie wyrzuce na ulice Malenstwo coraz bardziej przypomina drozda. Je mieszanke nabialowa wymieszana z pokarmem zastepczym, owoce,tzw. beo -perle, dzdzownice, swierszcze i larwy chrzaszczy. Do dyspozycji ma od wczoraj caly pokoj, bo sie bardzo mobilny zrobil. Dzis 2 posilki zjadl z ziemi, sam zebral 2 dzdzownice i dwie larwy jak nauczy sie latac, zwrocimy mu wolnosc Ma na imie Franz
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies