Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

greg66 10:49, 28 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
U mnie dziś slonecznie i ciepło. Właśnie wypełniam kolejną podwyższoną grządkę na warzywnik i jeszcze jest kupę innej roboty. Tak więc Do Dzieła
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 14:47, 28 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U mnie to dzis moge wyciagnac ale tylko parasol
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:07, 30 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Orzechowka jak zwykle odwiedza nas o tej porze roku i kradnie orzechy


____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:15, 31 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
tylko na zdjęciach mogę taką oglądać, masz szczęście
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 10:56, 01 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek- faktycznie, to bardzo rzadki ptak takze u nas.

Kurcze, mam problem z grzybami na dwoch rabatach-w miejscach, gdzie przez przypadek przy przekopywaniu rabat zakopalo sie troche kory.A ze leje od tygodni, to grzyby maja dobre warunki. Pewnie beda rosnac, dopoki kore nie rozloza. Jest jakis sposob na szybsze pozbycie sie ich?
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 13:13, 01 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
To zależy jakie grzyby rosną, niestety doczekałam się czarciego kręgu z kapeluszowych. Nie nawoziłam w tym sezonie trawnika wcale i mam takie efekty.
Zamierzam kupić polyversum

tu są różne porady albo tu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 13:18, 01 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Cudne przebarwienia Trawy widzę, że już wiążesz, ja jeszcze nie Śliczna orzechówka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 17:38, 01 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudne przebarwienia Trawy widzę, że już wiążesz, ja jeszcze nie Śliczna orzechówka

Tylko te 3 sztuki reszte nawet w zimie nie wiaze.
Posadzilam wczoraj miskanta memory- w koncu a maz robi pod nowym plotem kamienie graniczne i moglam red baron w koncu posadzic. Plot nie wyszedl jak chcialam. Tez jest ladny, ale chcialam cos lekkiego a nie wyszlo. Musieli zrobic w ramach, bo spadek terenu duzy i spore wiatry i bali sie, ze ze lekki bedzie.No trudno teraz szukam pomyslow, by ten plot jakos wcalic w ogrod- nie bardzo chce pnacza bo jak go potem impregnowac.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 17:39, 01 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
To zależy jakie grzyby rosną, niestety doczekałam się czarciego kręgu z kapeluszowych. Nie nawoziłam w tym sezonie trawnika wcale i mam takie efekty.
Zamierzam kupić polyversum

tu są różne porady albo tu


Musze popatrzec, czy u nas to jest. Na niemieckich stronach znalazlam tylko informacje o wapnowaniu i rozluznianiu podloza piaskiem.
Hmm, tylko dla rolinkow dostepny tak na szybko spojrzalam.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:13, 03 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Rolnikow

Jak mielibyscie wybierac pomiedzy rozami, ktore posadzilibyscie przy plocie-ktore to by byly-eden rose, lady of shalott czy Friedenslicht? Znalazlam 12 odmiany winogron, ktore moglabym tez przy plocie posadzic i ktore w moich szerokosciach wydaja owoce.
Jak tam u was z korona?U mnie znow zamknieto szkoly i nie wolno podrozowac.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies